Zakup

Zakup nieruchomości na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Tutaj znajdziesz precyzyjne informacje jak rozpocząć cały proces zakupu i inwestycji za oceanem z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Zakup apartamentu inwestycyjnego, apartamentu wakacyjnego lub domu wakacyjnego za granicą w USA na Florydzie. Także nieruchomości komercyjnej w USA.

Zakup nieruchomości na Florydzie od A do Z

Poniżej prezentujemy bardzo ważne informacje dla inwestujących w nieruchomości w USA. Znajdziesz tutaj bardzo kompletne i wyczerpujące informacje jak wygląda kompletny proces i poszczególne etapy zakupu nieruchomości na Florydzie z naszą agencją nieruchomości. Nasze biuro oferuje całkowitą obsługę zakupu nieruchomości na Florydzie od A do Z. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości dzwoń na numer poniżej

Zadzwoń
tel. 001 561 900 8050

Aby spotkać się z nami na Florydzie, najlepiej zarezerwować lot, do trzech, najbliższych nam, międzynarodowych lotnisk na Florydzie, a mianowicie:

 • Lotnisko w Miami (są dostępne bezpośrednie loty z Warszawy polskim LOT-em)
 • Lotnisko w Fort Lauderdale (są bezpośrednie loty z Niemiec. Wielkiej Brytanii i paru innych miast w Europe. Także loty z innych części USA, z Karaibów, Ameryki Łacińskiej, oraz z Kanady)
 • Lotnisko w West Palm Beach (tanie loty z innych części USA i z Kanady).

Z ostatniej chwili

W czasie “plandemii” sytuacja z wjazdem do USA zmieniała się bardzo dynamicznie. Dziś jest już “spokojnie”. Mimo wszystko, zajrzyj do naszych aktualnosci na blogu, gdzie w miarę możliwości publikujemy ważne aktualne informacje na temat podroży do USA.
Szczepiony? Nie szczepiony? Przejdź do naszych aktualności na blogu

Gotówka czy kredyt

Większość naszych klientów z Polski kupuje na Florydzie za gotówkę. Jeżeli jednak nie kupujesz nieruchomości za gotówkę, pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego w bankach amerykańskich, na zakup nieruchomości na Florydzie. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem domu lub mieszkania na Florydzie.
Cały proces zakupu domu na Florydzie, ujęliśmy w punktach poniżej, aby jasno i klarownie, przedstawić Państwu, jak kupić nieruchomość na Florydzie. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA na miejscu.

UWAGA!
Zachęcamy do przyjazdu na miejsce na Florydę. Jednak czasami nie zawsze jest to możliwe. Szczególnie dla naszych klientów z Europy i z Polski.
Dziś bardzo dużo formalności związanych z zakupem nieruchomości na Florydzie możemy “załatwić” internetowo, bez wizyty na Florydzie. Skontaktuj się z nami zanim zaplanujesz wizytę i zarezerwujesz bilety lotnicze do Miami. Zobacz także rozdział nasze usługi jakie oferujemy naszym klientom zainteresowanym inwestycjami w Stanach Zjednoczonych.

Pełnomocnictwo na zakup nieruchomości

Zachęcamy także do podpisania pełnomocnictwa z naszym polskim prawnikiem na Florydzie. Wtedy nie będziesz musił/a przyjeżdżać na Florydę na “zamknięcie” transakcji.

Kompletny proces zakupu domu lub mieszkania na Florydzie, ujęliśmy w punktach poniżej, aby jasno i klarownie, przedstawić Państwu, jak kupić nieruchomość na Florydzie. Jeżeli pierwszy raz będziesz kupował/a w USA, warto zapoznać się z tymi informacjami.

Proces zakupu nieruchomości na Florydzie

1. Wizyta rekonesansowo-pokazowa na Florydzie
2. Przylot na lotnisko w Miami, Fort Lauderdale lub West Palm Beach
3. Zakwaterowanie w pobliskim hotelu na czas oglądania nieruchomości
4. Oglądanie nieruchomości na Florydzie
5. Organizacja pobytu podczas oglądania nieruchomości
6. Rezerwacja wybranej nieruchomości
7. Potrzebne dokumenty do zakupu nieruchomości w USA
8. Kredyt hipoteczny w USA (jeżeli zachodzi taka potrzeba)
9. Podpisanie aktu własności nieruchomości w USA

Nieruchomosci w Miam i na Florydzie

1.Wizyta rekonesansowa na Florydzie

Nasze biuro nieruchomości Floryda.eu, znajduje się w miejscowości Boca Raton w hrabstwie Palm Beach. To miasto leżące 55 kilometrów (około 45 mil) na północ od Miami. To miejsce, to także niezwykle prestiżowa lokalizacja na posiadanie domu lub apartamentu na Florydzie.
Miasto Boca Raton w hrabstwie Palm Beach, to jedna z najbardziej prestiżowych miejscowości na Florydzie na posiadanie domu, apartamentu lub willi na Florydzie. Tutaj mieszkają sławni i bogaci. I nie tylko …

W naszej ofercie sprzedaży nieruchomości znajdziesz wszystkie oferty z południowej Florydy i otrzymasz fachową obsługę, oraz niezwykle profesjonalny i serdeczny serwis.
W biurze Floryda.eu korzystamy z tej samej bazy ofert sprzedaży nieruchomości co większość, szanujących się amerykańskich agencji nieruchomości, obecnych od wielu lat na Florydzie.

Floryda to duży stan i olbrzymia ilość nieruchomości na sprzedaż. Działania naszej agencji nieruchomości ograniczają się do południowo-wschodniej Florydy. Obszar od West Palm Beach, po południowe Miami. Sprzedajemy nieruchomości na Florydzie w trzech hrabstwach: Miami Dade, hrabstwo Broward, oraz hrabstwo Palm Beach. Zobacz także wszystkie hrabstwa Florydy.

W biurze Floryda.eu, znajdziesz fachową opiekę i pomoc od początku do końca procesu zakupu domu na Florydzie. Czasami trwa to kilka lub kilkanaście miesięcy. A często zaledwie kilka dni, od momentu rezerwacji nieruchomości po moment podpisania aktu własności. 
Oferujemy całkowitą obsługę od A do Z. podczas całego procesu zakupu domu na Florydzie. Od rezerwacji domu, aż po końcowe podpisanie aktu własności nieruchomości.

2.Przylot na lotnisko Miami, Fort Lauderdale lub Palm Beach

Dla naszych klientów przyjeżdżających z Polski, Europy lub innych stanów USA sugerujemy przylot na jedno z trzech powyższych lotnisk i rezerwację hotelu w Boca Raton lub w niedalekiej odległości od naszego biura. Jeżeli natomiast zainteresowany jesteś tylko nieruchomością w Miami, zarezerwuj hotel w Miami. To pozwoli nam na sprawną organizację i zobaczenie jak największej ilości ofert nieruchomości.

Osoby przyjeżdżające po raz pierwszy do USA lub na Florydę z Europy, mogą poczuć się trochę “zagubione”. Drogi i odległości w USA, wyglądają zdecydowanie inaczej niż w Europie.
Warto zarezerwować dobry hotel w dobrej lokalizacji.

Poza tym, zmęczenie po kilkunastogodzinnym locie samolotem, też może dać się we znaki. Znalezienie swojego hotelu tuż po locie samolotem z Europy, może dostarczyć problemu i stresu.
Po zakwaterowaniu się w hotelu, prosimy o kontakt z nami z potwierdzeniem w którym hotelu się Państwo znajdują. Następnego dnia rano rozpoczniemy oglądanie nieruchomości.

Poprowadzimy Państwa od momentu przybycia na Florydę, aż do momentu podpisania aktu własności nieruchomości.

Natomiast, dla osób pragnących dojechać do nas indywidualnie, zapraszamy do naszego biura w Boca Raton na Florydzie. To tylko niecałe 55km od międzynarodowego lotniska w Miami.

3.Zakwaterowanie w hotelu podczas oglądania nieruchomości

Najlepiej zarezerwuj hotel w pobliżu naszego biura na Florydzie w miejscowości Boca Raton. To 55-60km na północ od Miami. Aby ułatwić kontakt i sprawnie przeglądać nieruchomości podczas wizyty na Florydzie proponujemy zarezerwowanie hotelu w pobliżu naszego biura. Jeżeli chcesz kupić nieruchomość w Miami zarezerwuj hotel w Miami w dobrej lokalizacji i dobrej dzielnicy Miami. Poznaj najlepsze dzielnice Miami. Zobacz lokalizację naszego biura na Florydzie. Przejdź do strony kontakt

Jeżeli zamierzasz przyjechać na Florydę na dłużej, warto wynająć mieszkanie lub dom w okolicy. Zobacz proces wynajmu nieruchomości na Florydzie na naszej stronie. Kompendium wiedzy  i informacji jak wynajmuje się nieruchomości na Florydzie. Dobre informacje dla początkujących inwestorów i osób szukających mieszkania lub domu na Florydzie na wynajem.

Hotel na Florydzie

4.Oglądanie nieruchomości na Florydzie

Ambicją naszego biura nieruchomosci jest pokazanie jak największej liczby nieruchomości, odpowiadającym Twoim kryteriom zakupu. W praktyce jest to od 5 do 8 nieruchomości w ciągu jednego dnia. Czasami bywa to więcej, a czasami mniej. Często jesteśmy uzależnieni od innych firm i agencji współpracujących, deweloperów, innych agentów i właścicieli nieruchomości.

Dlatego dobrze będzie, jeżeli skontaktujecie się Państwo z naszym biurem, kilka dni wcześniej, przed przyjazdem na Florydę. Telefonicznie zadamy Państwu kilka pytań, mających ułatwić nam poszukiwanie wymarzonej nieruchomości. W ofercie Floryda.eu mamy dostęp do kilkunastu tysięcy ofert sprzedaży nieruchomości w naszym regionie Florydy.
Wstępny “wywiad” z Tobą, ułatwi nam solidne przygotowanie odpowiednich ofert dla Ciebie.

UWAGA!
Podczas kontaktu z naszym biurem, prosimy o podanie naszemu agentowi następujących parametrów nieruchomości, której Państwo poszukują:

 • orientacyjny lub dokładny budżet, jaki pragną Państwo przeznaczyć na nieruchomość na Florydzie
 • przybliżoną lokalizację nieruchomości jaką są Państwo zainteresowani
 • czy nieruchomość ma być blisko plaży, na polu golfowym, spokojna okolica, czy lokalizacja nie ma dla mnie znaczenia, liczy się tylko okazja cenowa i “good deal”
 • czy zakupiona nieruchomość, będzie traktowana jako typowa inwestycja, dom lub mieszkanie do zamieszkania na Florydzie, czy będzie to dom na emeryturę, czy też inwestycja pod wynajem na Florydzie

Są to niezwykle istotne informacje, które pragniemy od Państwa uzyskać, przed przyjazdem na Florydę. A to z Tego względu, iż będzie nam łatwiej się przygotować na Państwa przyjazd i przegląd naszych ofert nieruchomości na sprzedaż.

Już po pierwszym kontakcie z Państwem, będziemy w stanie przygotować wachlarz nieruchomości do pokazania o odpowiednich kryteriach.
Wybór domów, apartamentów, willi i mieszkań z naszej oferty, jest ogromny. Tego typu informacje od Państwa, pozwolą nam wyselekcjonować odpowiednie oferty dla Was.

5.Organizacja pobytu podczas oglądania nieruchomości

Bardzo prosimy, podczas pobytu na Florydzie o punktualność i dyscyplinę podczas organizacji dnia.
Często obejrzenie kilkunastu nieruchomości w ciągu dnia, może nam zająć wiele godzin.

Często, są to umówione spotkania, na dokładną godzinę. Duża część wcześniej przygotowanych ofert nieruchomości dla Państwa, jest wcześniej umówiona z deweloperami, współpracującymi z naszym biurem, agentami, właścicielami nieruchomości, strażnikami przy wejściu do najbardziej prestiżowych nieruchomości i osiedli mieszkaniowych.

Aby, podczas Państwa pobytu, przejrzeć jak największą liczbę nieruchomości i w końcu wybrać tę odpowiednią, staramy się o bardzo sprawną organizację oglądania dostępnych ofert sprzedaży i umożliwienie Państwu, zobaczenia maksymalnej ilości najlepszych nieruchomości na Florydzie.

Mimo wszystko, podczas Państwa pobytu na Florydzie, postaramy się aby mieli Państwo chwilę czasu, na wyjście na plażę i wypoczynek na Florydzie. A także odwiedzenie, dobrej, lokalnej restauracji.

6.Rezerwacja wybranej nieruchomości

W przypadku znalezienia swojego wymarzonego domu na Florydzie i zaakceptowania ceny.  W momencie gdy po prostu jesteśmy pewni iż “to jest właśnie to” czego szukaliśmy, przyjętą praktyką przez wszystkie agencje i biura nieruchomości w USA, jest wpłata rezerwacyjna.

Zabezpiecza to nas przed tym, iż nikt po nas, oglądający mieszkanie lub dom, już nie jest w stanie złożyć na nią oferty, a my mamy czas, na spokojne przygotowanie spraw “papierkowych”, dokumentów i formalności, związanych z zakupem danego domu lub willi.

Kolejnym krokiem, będzie przedstawienie dowodu, iż posiadają Państwo wystarczająca ilość środków pieniężnych na zakup danej nieruchomości. Zwykle jest do wyciąg z banku (bank statement) potwierdzający finansową wiarygodność klienta. Zobacz także co to jest proof of founds

Kiedy oferta zostanie zaakceptowana przez sprzedającego, podpisują Państwo kontrakt i w tym momencie, należy wpłacić depozyt (rezerwację). Zwykle jest to kwota od 5.000$ do 10.000$ w zależności od ceny sprzedawanej nieruchomości.

W wypadku zakupu nowej nieruchomości od dewelopera, czasami wymagana jest wpłata w wysokości 10% ceny nieruchomości przy podpisywaniu kontraktu zakupu.

7.Dokumenty potrzebne do zakupu nieruchomości na terenie USA

Dokumenty niezbędne do zakupu nieruchomości w USA, to przede wszystkim ważny paszport. Prosimy o zabranie ze sobą również prawa jazdy i kart kredytowych. Czasami, do otwarcia np. konta w banku w USA, potrzebne są dwa dowody tożsamości ze zdjęciem.
Przed planowanym przyjazdem do nas, warto również zabrać ze sobą, już przygotowany aktualny wyciąg z banku, potwierdzający, iż mamy wystarczające środki na zakup nieruchomości. Patrz punkt powyżej “Rezerwacja wybranej nieruchomości”.

8.Kredyt hipoteczny w USA (jeżeli zachodzi taka potrzeba)

Uzyskanie kredytu hipotecznego w USA na 80% lub 90% wartości nieruchomości, niestety, nie jest już możliwe i należy do historii. Po ogromnym kryzysie, zapaści ekonomicznej i tzw, “credit crunch” jaki zdarzył się w USA w 2008-2009 roku, banki amerykańskie, niechętnie pożyczają pieniądze.
Ale w ostatnim czasie znowu się to zmieniło.

Jednakże w dalszym ciągu, dla naszych klientów, jesteśmy w stanie uzyskać od 60% do 70% kredytowania hipotecznego na zakup nieruchomości na Florydzie, dla obcokrajowców. Raczej przygotuj się na “down payment” w wysokości 30% wkładu własnego. Zobacz nasze usługi dla kupujących domy na Florydzie.

Sprawdź koniecznie: kredyt hipoteczny dla obcokrajowców na Florydzie z uproszczoną procedurą bez pokazywania źródła dochodów

Mapa Florydy

Aktualna sytuacja w USA zmienia się bardzo dynamicznie, jeżeli chodzi o uzyskanie kredytowania hipotecznego na nieruchomość na Florydzie. Także szczególne warunki dla obcokrajowców inwestujących na Florydzie.

Zapytaj nas o aktualne warunki uzyskania kredytu hipotecznego. Przejdź do zakładki Kontakt

W naszym biurze, staramy się pomóc naszym klientom w uzyskaniu dobrych warunków uzyskania kredytu hipotecznego. W bankach w USA jest dostępnych kilkadziesiąt “produktów” związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego na nieruchomość w USA.

Kredyt hipoteczny, można uzyskać na okres od 5 do 30  lat, bez restrykcji wiekowych (w zależności od sytuacji klienta).
Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego w USA jest nieruchomość w USA. Oprocentowanie takiego kredytu jest do negocjacji z bankiem. Nie podajemy dokładnych cyfr, jest to do omówienia z nami i z bankiem, na miejscu w USA.

W naszym biurze w Boca Raton, współpracujemy z doświadczonym brokerem amerykańskich kredytów hipotecznych, który specjalizuje się w obsłudze klientów z Europy (w tym Polaków) i który pomaga naszym klientom w uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania hipotecznego. Znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

9.Podpisanie aktu własności nieruchomości w USA

Closing – czyli zamknięcie transakcji zakupu nieruchomości w USA.

Cała procedura zamknięcia sprzedaży nieruchomości w USA, nazywa się z ang. “closing“. Dokładną kwotę “closingu” można podać tylko dla konkretnej nieruchomości, którą zamierzają Państwo kupić. Oczywiście, przed zamknięciem transakcji, dostaną Państwo na piśmie, dokładne koszty związanie z zamknięciem transakcji kupna nieruchomości i przejęcia własności nieruchomości.

luksusowe nieruchomości Floryda Miami

W tym obszernym rozdziale naszych informacji o procesie zakupu nieruchomości na Florydzie, staraliśmy się umieścić jak największą ilość konkretnych informacji. Konkretnych informacji przydatnych w procesie kupna nieruchomości w USA, dla naszego klienta.

Odwiedź również zakładkę Informator o nieruchomościach na Florydzie, na naszej stronie, aby uzyskać więcej informacji o procesie i kolejnych krokach, zakupu domu lub apartamentu na Florydzie.

Nasza agencja będzie towarzyszyła Państwu, od przyjazdu na lotnisko w Miami, aż po moment podpisania aktu własności nieruchomości w USA. Bardzo się staramy aby byli Państwo zadowoleni z naszych serwisów i jakości naszej pracy, oraz również docenili wysiłek jaki wkładamy w naszą pracę, aby klient kupił dom swoich marzeń na Florydzie i polecał nas innym klientom, mającym zamiar zakupić nieruchomość na Florydzie. I nie zapominajcie … Welcome to Miami! Welcome to Florida!

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
 7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
 10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?