KREDYTY HIPOTECZNE DLA OBCOKRAJOWCÓW

Mamy ofertę kredytów hipotecznych dla osób bez stałych dochodów lub dla osób które nie chcą ujawniać źródła swoich dochodów. Kredyt na dom w USA. Doskonałe wiadomości dla naszych klientów – mamy specjalną procedurę uzyskania kredytu hipotecznego w Stanach Zjednoczonych. A dokładniej na Florydzie na zakup nieruchomości. Zapoznaj się poniżej z dokładnymi warunkami kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.
Ta oferta jest przygotowana we współpracy z naszym partnerem na Florydzie, mortgage brokerem wyspecjalizowanym w obsłudze klientów z zagranicy, oraz dla osób przebywających w USA, które nie mają uregulowanego swojego statusu emigracyjnego. Oraz dla osób które uzyskują dochody z innego rodzaju działalności.

Kredyt hipoteczny w USA z uproszczoną procedurą dla obcokrajowców

Każdy klient i każdy przypadek jest oddzielne konsultowany z naszym partnerem od kredytów hipotecznych. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana takim kredytem hipotecznym zachęcamy do kontaktu z naszą agencją nieruchomości. Czy to telefonicznie lub mailowo.

Skontaktuj się z nami

Poniżej prezentujemy warunki takich kredytów. Także w oryginalnej wersji angielskiej. Sprawdź warunki uzyskania takiego kredytu, oprocentowanie kredytu hipotecznego, odsetki jakie będziesz musiał płacić, ubezpieczenie od kredytu, oraz końcową ratę jaką będziesz płacił po sfinalizowaniu zakupu nieruchomości na Florydzie. To świetna oferta dla osób np. zajmujących się handlem kryptowalutami, dla osób pracujących nielegalnie w USA, dla osób pracujących w zawodach typu escort, w portalach internetowych OnlyFans, oraz inne „zawody” i profesje nie mieszczące się w standardowych formach zatrudnienia w USA i nie tylko.

Jak wspomnieliśmy oferta ta jest także skierowana do osób z Europy, z Polski i innych krajów które chcą kupić nieruchomość w Stanach Zjednoczonych i chcą się wspomóc kredytowaniem hipotecznym. Przeanalizuj poniżej tę ofertę i skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie.

Kredyt hipoteczny USA

Kredyty hipoteczne dla obcokrajowców

Specjalność: Cudzoziemcy i niekonwencjonalne pożyczki w USA

Finansujemy nieruchomości na Florydzie, Kalifornii, Kolorado, Teksasie i Nowym Jorku bez względu na obywatelstwo, kraj pochodzenia, z lub bez Social Security Number lub bez historii kredytowej (Credit Score) w Stanach Zjednoczonych.
Po blisko 30 latach specjalizacji w zagranicznych pożyczkach krajowych udało nam się pomyślnie spełnić łatwe wymagania i prosty proces dla zagranicznych nabywców nieruchomości w USA, którzy mają:

  • Brak historii kredytowej w USA
  • Brak przychodów w USA
  • Brak „stałej” wizy
75% pożyczki od wartości nieruchomości i niskie raty miesięczne

Łatwy i szybki proces uzyskania pożyczki na nieruchomość w USA. Minimum potrzebnych dokumentów. Nie musisz udowadniać źródła swoich dochodów czy to w USA czy to za granicą. Zabezpieczeniem kredytu jest kupowana przez Ciebie nieruchomość.

Dla kogo są przeznaczone te kredyty

Kredyty są dostępne dla kredytobiorców z Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii i Wielkiej Brytanii które chcą zakupić nieruchomość na Florydzie w USA.
(W stanach NY, TX, CA, CO kwota kredytowania wynosi 70% LTV czyli w tych stanach finansujemy tylko do 70% wartości nieruchomości, natomiast na Florydzie do 75% wartości nieruchomości).

Ile muszę mieć wpłaty własnej?

Przeanalizuj poniższą tabelę w języku angielskim, ile musisz mieć wkładu własnego na daną nieruchomość? Masz wątpliwości? Chcesz zadać pytanie? Zadzwoń do nas lub napisz maila.

Kredyty hipoteczne USA

Obsługa w języku polskim

Cały proces zaciągania kredytu hipotecznego i wszelkie szczegóły podczas jego uzyskiwania możesz przedyskutować z naszym agentem w języku polskim. Jakiekolwiek wątpliwości, pytania i szczegóły uzyskasz w ojczystym języku. Jak wszelkie inne nasze usługi dla naszych klientów na Florydzie kupujących domy i mieszkania na Florydzie.

Nasze biuro jest międzynarodowe, mówimy w językach: Hiszpańskim, Francuskim, Hebrajskim, Arabskim,
Chińskim (Mandaryńskim oraz Kantońskim), Ukraińskim oraz oczywiście Angielskim i Polskim.

Mamy partnerów biznesowych w Londynie, Paryżu, Tel Awiwie, Pekinie, Buenos Aires, Mexico City oraz Dubaju.

Ostatnio dodane oferty

Firmy współpracujące

Hotele Floryda
Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Compare listings

Porównać