KREDYTY HIPOTECZNE DLA OBCOKRAJOWCÓW

Posiadamy ofertę kredytów hipotecznych dla osób bez stałych dochodów lub dla osób które nie chcą ujawniać źródła swoich dochodów. Kredyt na dom w USA lub mieszkanie w Stanach Zjednoczonych. Doskonałe wiadomości dla naszych klientów – mamy specjalną procedurę uzyskania kredytu hipotecznego w Stanach Zjednoczonych. A dokładniej na Florydzie na zakup nieruchomości. Zapoznaj się poniżej z dokładnymi warunkami uzyskania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości w USA na Florydzie.

Ta oferta jest przygotowana we współpracy z naszym partnerem biznesowym na Florydzie, lokalnym mortgage brokerem – wyspecjalizowanym w obsłudze klientów z zagranicy. To specjalna oferta dla osób przebywających w USA, które np. nie mają uregulowanego swojego statusu emigracyjnego. Oraz dla osób, które uzyskują dochody z innego rodzaju działalności.

Kredyt hipoteczny w USA z uproszczoną procedurą dla obcokrajowców

Każdy klient i każdy przypadek jest oddzielne konsultowany z naszym partnerem od kredytów hipotecznych na Florydzie. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana takim kredytem hipotecznym zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą agencją nieruchomości.  Najlepiej telefonicznie lub mailowo. Albo wypełnij formularz poniżej.

Skontaktuj się z nami

Uzyskaj kredy na dom w USA z naszą pomocą

Poniżej prezentujemy warunki uzyskania takiego kredytu hipotecznego. Także w oryginalnej wersji angielskiej. Sprawdź aktualne warunki uzyskania takiego kredytu, oprocentowanie kredytu hipotecznego, odsetki jakie będziesz musiał płacić, ubezpieczenie od kredytu, oraz końcową ratę jaką będziesz płacił po sfinalizowaniu zakupu nieruchomości na Florydzie. To świetna oferta dla osób np. zajmujących się handlem kryptowalutami, dla osób pracujących nielegalnie w USA, dla osób pracujących w zawodach typu escort, w portalach internetowych OnlyFans, oraz inne “zawody” i profesje nie mieszczące się w standardowych formach zatrudnienia w USA i na świecie.

Jak wspomnieliśmy oferta ta jest także skierowana do osób z USA, z Europy, z Polski i innych krajów, które chcą kupić nieruchomość w Stanach Zjednoczonych i chcą się wspomóc kredytowaniem hipotecznym. Przeanalizuj poniżej tę ofertę i skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań zadzwoń do nas.

Jak otworzyć konto w banku w USA

Jak otworzyć konto w amerykańskim banku

Dowiedz się czy łatwo jest otworzyć konto w banku w USA. Praktyczne informacje dla osób szukających informacji o amerykańskim systemie bankowym.

Kredyt hipoteczny USA

Kredyty hipoteczne dla obcokrajowców

Specjalność: Cudzoziemcy i niekonwencjonalne pożyczki w USA

Finansujemy nieruchomości na Florydzie, nieruchomości w Kalifornii, nieruchomości w Kolorado, nieruchomości w stanie Teksas i Nowym Jorku, bez względu na obywatelstwo, kraj pochodzenia, z lub bez Social Security Number lub bez historii kredytowej (Credit Score) w Stanach Zjednoczonych.
Po blisko 30 latach specjalizacji w zagranicznych pożyczkach krajowych udało nam się pomyślnie spełnić łatwe wymagania i prosty proces dla zagranicznych nabywców nieruchomości w USA, którzy mają:

 • Brak historii kredytowej w USA
 • Brak przychodów w USA
 • Brak „stałej” wizy
75% pożyczki od wartości nieruchomości i niskie raty miesięczne

Łatwy i szybki proces uzyskania pożyczki na nieruchomość w USA. Minimum potrzebnych dokumentów. Nie musisz udowadniać źródła swoich dochodów czy to w USA, czy to za granicą. Zabezpieczeniem kredytu jest kupowana przez Ciebie nieruchomość.

Dla kogo są przeznaczone te kredyty

Kredyty są dostępne dla kredytobiorców z USA, z Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii i Wielkiej Brytanii, które chcą zakupić nieruchomość na Florydzie w USA.
(W stanach NY, TX, CA, CO kwota kredytowania wynosi 70% LTV czyli w tych stanach finansujemy tylko do 70% wartości nieruchomości, natomiast na Florydzie do 75% wartości nieruchomości).

Ile muszę mieć wpłaty własnej?

Przeanalizuj poniższą tabelę w języku angielskim, ile musisz mieć wkładu własnego na daną nieruchomość? Masz wątpliwości? Chcesz zadać pytanie? Zadzwoń do nas lub napisz maila.

Kredyty hipoteczne USA

Obsługa w języku polskim

Cały proces zaciągania kredytu hipotecznego i wszelkie szczegóły podczas jego uzyskiwania możesz przedyskutować z naszym mortgage brokerem w języku polskim. Jakiekolwiek wątpliwości, pytania i szczegóły uzyskasz w ojczystym języku. Jak wszelkie inne nasze usługi dla naszych klientów na Florydzie kupujących domy i mieszkania na Florydzie.

Nasze biuro jest międzynarodowe, mówimy w językach: Polskim, Hiszpańskim, Francuskim, Hebrajskim, Arabskim,
Chińskim (Mandaryńskim oraz Kantońskim), Ukraińskim oraz oczywiście Angielskim.

Mamy partnerów biznesowych w Londynie, Paryżu, Tel Awiwie, Pekinie, Buenos Aires, Mexico City oraz w Dubaju.

Chcę kredyt na zakup nieruchomości


Ostatnio dodane oferty

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
 7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
 10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
Szukaj
Inne elementy
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?