Open House

15 Nieruchomości
Sortuj według:

Domy i apartamenty Open House na Florydzie

Nieruchomości Open House – Dom Otwarty – w Stanach Zjednoczonych. Co oznacza termin Open House? Jak sama nazwa wskazuje to “Otwarty Dom”. Czyli okres czasu, najczęściej jeden dzień, kiedy daną nieruchomość można odwiedzić i obejrzeć “na żywo”, bez wcześniejszego umawiania spotkania z agentem nieruchomości. Open House na Florydzie najcześciej są organizowane w niedziele i soboty przez agenta który zdobył daną nieruchomość – listing agent. Czasami Open House jest organizowany przez agencję nieruchomości i samego brokera.

Open House na Florydzie to bardzo częsta forma promocji i sprzedaży nieruchomości. Zwykle w taki dzień ustawia się kolejka pod domem w celu obejrzenia nieruchomości. Open house zwykle organizuje się w weekend, w sobotę lub niedzielę, aby cale rodziny mogły swobodnie przyjechać i obejrzeć interesującą ich nieruchomość.
Często też na ulicach w danej lokalizacji ustawia się kierunkowskazy (takie znaki przy drodze) z napisem Open House i strzałką w którym kierunku należy się kierować, aby znaleźć dany dom lub mieszkanie wystawione na sprzedaż.

Open House domy w USA
Open House – domy w USA

W czasie pokazu Open House tzw. listing agent, zwykle jest obecny i zapisuje dane każdej odwiedzającej osoby. Zwykle zostawia się imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy. Często także jest wyznaczony ostateczny termin do składania ofert na daną nieruchomość np. do poniedziałku do godziny 5 po południu. Sprawdź ceny nieruchomości w południowej Florydzie, zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami nieruchomości amerykańskich i zgłoś się do nas jeżeli poszukujesz lukratywnej i solidnej inwestycji w USA na Florydzie.

Podczas oglądania Otwartego Domu

Oglądanie Otwartego Domu w Stanach Zjednoczonych i na Florydzie to przede wszystkim okazja do zobaczenia nieruchomosci bez presji i bez agenta nieruchomości, oraz bez konieczności umawiania się na oglądanie konkretnej nieruchomości. Aczkolwiek i tak “listing agent” z pewnością każe Ci się zarejestrować podczas oglądania nieruchomości w sobotę lub niedzielę. Najprawdopodobniej będziesz musiała zostawić swój numer telefonu, oraz swój adres mailowy. Także imię i nazwisko. Sprawdź w naszej ofercie tego typu oferty domów, mieszkań i lokali komercyjnych na Florydzie. Najlepsze inwestycje w domy w USA. Przeglądaj aktualne oferty i inwestycje z amerykańskiego rynku nieruchomości.

Compare listings

Porównać
Szukaj
Inne elementy
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?