Open House

14 Nieruchomości
Sortuj według:

Domy i apartamenty Open House na Florydzie

Nieruchomości Open House w Stanach Zjednoczonych. Co oznacza termin Open House? Jak sama nazwa wskazuje to Otwarty Dom. Czyli okres czasu, najczęściej jeden dzień, kiedy daną nieruchomość można odwiedzić i obejrzeć na żywo, bez wcześniejszego umawiania spotkania z agentem nieruchomości.

Open House na Florydzie to bardzo częsta forma promocji i sprzedaży nieruchomości. Zwykle w taki dzień ustawia się kolejka pod domem w celu obejrzenia nieruchomości. Open house zwykle organizuje się w weekend, w sobotę lub niedzielę, aby cale rodziny mogły swobodnie przyjechać i obejrzeć interesująca ich nieruchomość.

Często też na ulicach w danej lokalizacji ustawia się kierunkowskazy (takie znaki przy drodze) z napisem Open House i strzałką w którym kierunku należy się kierować aby znaleźć dany dom lub mieszkanie wystawione na sprzedaż.

W czasie pokazu Open House tzw. listing agent, zwykle jest obecny i zapisuje dane każdej odwiedzającej osoby. Często także jest wyznaczony ostateczny termin do składania ofert na daną nieruchomość np. do poniedziałku do godziny 5 po południu. Sprawdź ceny nieruchomości w południowej Florydzie, zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami nieruchomości amerykańskich i zgłoś się do nas jeżeli poszukujesz lukratywnej i solidnej inwestycji w USA na Florydzie.

Podczas oglądania Otwartego Domu

Oglądanie Otwartego Domu w Stanach Zjednoczonych i na Florydzie to przede wszystkim okazja do zobaczenia nieruchomosci bez presji i bez agenta nieruchomości, oraz bez konieczności umawiania się. Aczkolwiek i tak listing agent z pewnością każe Ci się zarejestrować podczas oglądanie nieruchomości w sobotę lub niedzielę. Najprawdopodobniej będziesz musiała zostawić swój numer telefonu, oraz swój adres mailowy. Także imię i nazwisko.

Compare listings

Porównać