Greenacres

11 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Greenacres

Oferty sprzedaży nieruchomości zagranicznych w lokalizacji Greenacres na Florydzie w hrabstwie Palm Beach. Sprawdź ceny nieruchomości na Florydzie w lokalizacji Greenacres. Inwestycje w dom lub apartament wakacyjny. Także obiekty o charakterze komercyjnym i handlowym pod prowadzenia własnej działalności handlowej w tej lokalizacji w pobliżu Lake Worth.

Green Acres liczy około 30.000 mieszkańców. Jeżeli szukasz na Florydzie lokalizacji do zamieszkania na stałe, nie tylko inwestycji w dom wakacyjny na Florydzie, to Greenacres może być taką alternatywą dla droższych i bardziej popularnych miast położonych na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i południowo wschodniej Florydy.

Sprawdź oferty sprzedaży willi w Greenacres, domów jednorodzinnych w Greenacres, luksusowych rezydencji w Greenacres, oraz ofert sprzedaży mieszkań typu condo w Greenacres na Florydzie w hrabstwie Palm Beach. U nas najlepsze okazje do dobrej inwestycji na Florydzie.

Przeprowadzka na Florydę

Jeśli szukacie miejsca aby się sprowadzić na Florydę z północnych zakątków USA albo z Kanady, na pewno znajdziecie setki ofert mniejszych i większych domków i apartamentów z większych i mniejszych miast półwyspu florydzkiego.

Często te większe miasta Florydy oferują nieruchomości o nieco większych cenach, co może odstraszać potencjalnych nabywców zagranicznych posesji. Mniejsze miasteczka na Florydzie, to nie tylko tańsze nieruchomości, ale bardzo często spokojniejsza i bardziej cicha okolica. To nie tylko dobre miejsce na wakacje na Florydzie, ale także dobre miejsce na przeprowadzkę na cudowną Florydę.

Stany Zjednoczone nieruchomości na sprzedaż
Stany Zjednoczone nieruchomości na sprzedaż – lokalizacja Green Acres na Florydzie

Spokojne miasteczko Greenacres

Jednym z takich spokojnych miasteczek jest Greenacres na Florydzie. Jest to 32 tysięczne miasteczko w hrabstwie Palm Beach County. Miasteczko znajduje się około 5 mil na zachód od miasta Lake Worth, bardzo znanego na mapie nieruchomości Florydy. Dojazd do niego zajmuje około 20 minut publicznym transportem bez żadnych przesiadek. Do West Palm Beach od Greenacres będziecie jechać około 10 mil na północny wchód.

Z ciekawostek warto dodać, że językiem angielskim jako pierwszym językiem włada tu około 74 procent ludności. Język Hiszpański jest pierwszym językiem dla około 21 procent ludności, pozostali mieszkańcy zdeklarowali jako macierzyste języki Niemiecki, Włoski i Francuski.
W Greenacres jest około 1000 małych biznesów, zarówno usługowych, jak i handlowych, czy gastronomicznych. Dzięki temu możecie spokojnie znaleźć swoje miejsce do wypoczynku, restaurację, miejsce rekreacji lub ulubiony sklep. Życie tętni tutaj okrągły rok.

Nieruchomości w Greenacres

Ceny nieruchomości w Greenacres wahają się od około 35 tysięcy za najtańsze obiekty, do 300 tysięcy za te droższe wille i dobrej jakości conda. Oczywiście jeśli zaczyna się przeglądać katalogi biur nieruchomości można od ich ilości dostać zawrotów głowy, jednak znalezienie perełek nie powinno stanowić problemu.

Jeśli szukacie tańszych nieruchomości na Florydzie, ale nadal w dobrym standardzie, dobrą okazją będzie kupno willi z 1981 roku mieszczącego się na 1498 sq ft powierzchni. W willi znajdziecie dwie sypialnie i dwie łazienki. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przydatny okaże się garaż wraz z podjazdem. Do dyspozycji będziecie również mieli publiczny basen. Cała ta nieruchomość do koszt 180 tysięcy dolarów.

Trochę droższą pozycją w katalogach biur nieruchomości i lokalnych agencji pośrednictwa w nieruchomościach będzie uroczy domek wybudowany w 2003 roku. Na 1270 sq ft powierzchni znajdziecie trzy sypialnie i dwie łazienki. Kuchnia jest w pełni wyposażona w urządzenia ze stali nierdzewnej. Domek znajduje się na zamkniętym, spokojnym osiedlu.

Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli do dyspozycji garaż wraz z podjazdem przed nim. W okolicy znajdziecie korty tenisowe, baseny, świetlice, place zabaw, a także boiska i siłownię. Można powiedzieć, że domek jest gotowy do zamieszkania od zaraz. Jeśli więc ta oferta do Was przemawia, powinniście przygotować 199 tysięcy dolarów i przygotować się do przeprowadzki.

Edukacja i szkolnictwo w Greenacres

Greenacres to również dobra infrastruktura edukacyjna. Jeśli chcecie posłać tu swoje pociechy do szkoły lub przedszkola, nie będziecie mieli większych problemów. Najlepiej cenionymi placówkami są Montessori Academy of Early Enrichment, Okeeheelee Middle School. Tradewinds Middle School, Cholee Lake Elementary School czy Diamond View Elementary School. W sumie w Greenacres jest 11 szkół publicznych i 8 przedszkoli.

Atrakcje w Greenacres

W Greenacres znajdziecie dziesiątki obiektów rekreacyjnych i parków, w których możecie spędzić każdą swoją wolną chwilę. Najbardziej znane i popularne to Bowman Park, Burrowing Owl Park, Empire Park, Gladiator Park, Ramblewood Park, Rambo Park, Greenacres Freedom Park i Veterans Memorial Park, oraz zdecydowanie najbardziej popularny Greenacres Community Park.

Ten ostatni mieści się przy 2905 Jog Road, Greenacres, FL 33463. Na ponad 16 akrach znajdziecie place zabaw, alejki i deptaki, oświetlone boiska, między innymi do gry w tenisa czy badmintona, a także główny pawilon, z łazienkami i miejscem do opieki rodzica nad dzieckiem i oczywiście miejsca do zorganizowanie pikniku, oraz 12 miejsc do grillowania.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?