Palm Springs

6 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Palm Springs

Palm Springs nieruchomości. Sprzedaż i wynajem. Inwestycje w USA. To niezwykle popularna lokalizacja wśród poszukujących domu na Florydzie. Nie mylić z Palm Springs w Kalifornii. To stosunkowo niewielka miejscowość w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Blisko 13.000 to liczba mieszkańców w mieście Palm Springs. Palm Springs powstało w 1957 roku, kiedy zaczęto tutaj sprzedawać ziemie i działki budowlane, oraz kiedy na Florydę zaczęli zjeżdżać Amerykanie z północnych stanów i Kanadyjczycy w poszukiwaniu słońca Florydy.

Zabudowa w Palm Springs charakteryzuje się domami jednorodzinnymi i apartamentowcami zwanymi w USA condominium. Większość biznesów i aktywności ekonomicznej na tym obszarze koncentruje się wokół Congress Avenue, oraz Tenth Avenue North. Znajdują się tutaj centra handlowe i największe z nich Greenwood Centrum handlowe, oraz Palm Springs centrum handlowe.

W Palm Springs znajdują się trzy szkoły państwowe, oraz jedna szkoła prywatna. Jeżeli bierzesz pod uwagę zakup nieruchomości, np. dom bliźniaczy na Florydzie w Palm Springs, to tutaj spodziewaj się kupić ładny dom z działką. Niedaleko do plaży, blisko do Lake Worth, oraz do West Palm Beach. Na Florydzie istnieje wiele dzielnic o nazwie “Palm”, takich jak Palm Beach, Palm Harbor czy West Palm Beach. Jednakże, jeśli interesują Cię nieruchomości w okolicach Palm Beach na Florydzie, to ta okolica jest znana z luksusowych domów i willi. W Palm Beach znajduje się wiele ekskluzywnych dzielnic, takich jak:

  • The Estate Section: Jest to najbardziej prestiżowa i ekskluzywna dzielnica w Palm Beach, w której znajdują się wielkie willowe posiadłości na brzegu oceanu.
  • North End: Ta dzielnica jest znana z pięknych plaż, luksusowych domów oraz spokojnej atmosfery.
  • South End: Znajdują się tutaj bogate osiedla, luksusowe apartamenty oraz prestiżowe kluby jachtowe.
  • Midtown: Ta dzielnica znajduje się w centrum Palm Beach i jest zdominowana przez eleganckie kamienice i apartamentowce.
  • Półwysep Lake Worth: Jest to piękna okolica z pięknymi widokami na jezioro, gdzie znajdują się luksusowe domy oraz willowe posiadłości.

W celu znalezienia nieruchomości w Palm Beach na Florydzie, polecam skorzystać z wyszukiwarek internetowych i aplikacji nieruchomości lub skontaktować się z lokalnymi agencjami nieruchomości, które pomogą Ci znaleźć odpowiednie oferty.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?