Palm Springs

6 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Palm Springs

Palm Springs nieruchomości. Sprzedaż i wynajem. Inwestycje w USA. To niezwykle popularna lokalizacja wśród poszukujących domu na Florydzie. To stosunkowo niewielka miejscowość w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Blisko 13.000 to liczba mieszkańców w mieście Palm Springs. Palm Springs powstało w 1957 roku, kiedy zaczęto tutaj sprzedawać ziemie i działki budowlane, oraz kiedy na Florydę zaczęli zjeżdzać Amerykanie z północnych stanów i Kanadyjczycy w poszukiwaniu słońca Florydy.

Zabudowa w Palm Springs charakteryzuje się domami jednorodzinnymi i apartamentowcami zwanymi w USA condominium. Większość biznesów i aktywności ekonomicznej na tym obszarze koncentruje się wokół Congress Avenue, oraz Tenth Avenue North. Znajdują się tutaj centra handlowe i największe z nich Greenwood Centrum handlowe, oraz Palm Springs centrum handlowe.

W Palm Springs znajdują się trzy szkoły państwowe, oraz jedna szkoła prywatna. Jeżeli bierzesz pod uwagę zakup nieruchomości, np. dom bliźniaczy na Florydzie w Palm Springs, to tutaj spodziewaj się kupić ładny dom z działką. Niedaleko do plaży, blisko do Lake Worth, oraz do West Palm Beach.

Compare listings

Porównać