Dania Beach

23 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości w Dania Beach na Florydzie

Tutaj selekcja mieszkań na sprzedaż w Broward county w miejscowości Dania Beach na Florydzie. Bardzo znana destynacja na wakacje lub wczasy na Florydzie, jak również gorący punkt dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Sprawdź aktualne oferty i wybierz swoje wymarzone mieszkanie za granicą w tropikalnym klimacie Florydy. Najnowsze oferty od Floryda.eu nieruchomości zagraniczne w stanie Floryda w USA. Apartamenty, domy, mieszkania typu condominium, oraz lokale do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Szansa na prowadzenie własnego biznesu na Florydzie. Sprzedaż lub wynajem nieruchomości i biznesów na FL.

Oprócz wspaniałych plaż i ciepłego oceanu, główną zaletą Dania Beach jest bliskość Miami i Fort Lauderdale, dwóch głównych ośrodków przemysłowych i turystycznych na Florydzie południowej. Doskonała sieć komunikacyjna i autostrady umożliwiają błyskawiczną komunikację z innymi miastami tej części Florydy. Także statki turystyczne i wycieczkowce pływające po Karaibach i na Bahamy przypływają do portów w pobliskim Fort Lauderdale i Miami.

Spokojne nadmorskie miasteczko na Florydzie

Dania Beach sprawia wrażenie małego prowincjonalnego miasteczka, uśpionego na brzegu oceanu. Jeżeli lubisz tego typu ciche i spokojne “klimaty” to z pewnością będzie to miejsce dla Ciebie na zakup nieruchomości w tej części Florydy. W centrum miasta, czyli w downtown Dania Beach znajduje się wiele sklepów z antykami, oraz galerie sztuki, kawiarenki i restauracje, miejsca gdzie znajdziesz doskonałe lody, fast foody, oraz dobre restauracje.

Dania Beach
Dania Beach

Jednym słowem wszystkie serwisy dla ludności, które można sobie wyobrazić i wymarzyć dla osoby poszukującej drugiego domu wakacyjnego na Florydzie. Tutaj nie sposób się nudzić o żadnej porze roku.
Do najciekawszych miejsc w mieście, które koniecznie musisz zobaczyć po przybycie do Dania Beach to Historic Art and Antique District, także International Game Fishing Hall of Fame. Dania Beach to także miejsce dla zawodowych i amatorskich hazardzistów. To właśnie w Dania Beach odbywa się światowej sławy Texas Hold’em All in Poker Tournament.

Trochę pokera i hazardu nie zaszkodzi w Dania Beach

Jeżeli lubisz pokera i trochę hazardu to kolejny powód aby poszukać domu wakacyjnego w Dania Beach na Florydzie. Natomiast dla amatorów amerykańskich zakupów w wielkim stylu, polecamy odwiedzić pobliskie galerie handlowe, właściwie nie galerie, a olbrzymie centra handlowe, zwane w USA shopping malls. Najbliższe z nich od Dania Beach, to Sawgrass Mills w Fort Lauderdale, Aventura w Miami, oraz Galleria Malls.

To kolejny powód, aby zainteresować się nieruchomościami w Dania Beach i kupić tutaj swój wymarzony dom w słońcu tropikalnej Florydy. Sprawdź nasze oferty nieruchomości z Dania Beach, przejrzyj domy w Dania Beach na sprzedaż, condos na sprzedaż w Dania Beach, oraz oferty luksusowych rezydencji w Dania Beach w USA na Florydzie.

Co powinien wiedzieć inwestor w nieruchomości zagraniczne

A teraz trochę statystyki i numerów związanych z Dania Beach, potrzebnych każdemu rasowemu inwestorowi i poszukiwaczowi nieruchomości zagranicznych. Dania Beach leży w hrabstwie Broward w Stanach Zjednoczonych w stanie Floryda. Ilość mieszkańców Dania Beach to blisko 30 tysięcy ludności. Dania Beach to także centrum gry jai alai na Florydzie. Gry znanej z czołówki filmu “Miami Vice”, emitowanego w latach 80-tych w telewizji polskiej. W Dania Beach znajduje się także park rozrywki Boomers.
Historia miasta rozpoczyna się w roku 1880 kiedy osada nosiła nazwę Modello.

Większość mieszkańców, a było ich wtedy zaledwie 35, pochodziła z Danii w Europie. W związku z tym zmieniono nazwę miasta na Dania Beach, w roku 1926 Dania Beach została włączona do pobliskiego Hollywood, ale po huraganie z 1926 roku Dania postanowiła zostać niezależnym miastem, choć niektóre dzielnice miasta do dziś leżą w granicach administracyjnych Hollywood. Dopiero w 1999 roku Dania oficjalnie zmieniła nazwę na Dania Beach.

Ciekawostki o Dania Beach

Z ciekawostek związanych z miastem należy wymienić iż siedziba międzynarodowych linii lotniczych Sun Air International ma swoją siedzibę w Dania Beach, także firma Alec Bradley Cigar Co, również ma swoją siedzibę w Dania Beach. American Maritame Officers również posiada swoją siedzibę w Dania Beach Florida. Inne linie lotnicze Carnival Air Lines, oraz Gulfstream International Airlines również swoje centra posiadają w Dania Beach.

Najbliższe lotnisko to międzynarodowe lotnisko w Fort Lauderdale, na które należy szukać biletów z Europy, jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w Dania Beach na Florydzie. Przejrzyj nasze oferty sprzedaży, zadzwoń do naszej placówki na Florydzie i zdecyduj się na najlepszą inwestycję w wakacyjne nieruchomości na Florydzie z biura Floryda.eu Floryda w Stanach Zjednoczonych. Okazje czekają na inwestorów w nieruchomości zagraniczne.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?