Hollywood

36 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Hollywood

Hollywood nieruchomości w USA. Miejscowość nadmorska właściwie „nadoceaniczna” położona pomiędzy północnym Miami, a Fort Lauderdale na Florydzie. Zobacz oferty sprzedaży domów, willi i apartamentów w Hollywood na Florydzie. Oferty sprzedaży nieruchomości blisko plaży, jak również domów i willi położonych dalej od oceanu. Nie mylić z Hollywood w Kalifornii.

Pamiętacie, że Hollywood to nie tylko słynna dzielnica Los Angeles, ale także malownicze miasto na wschodnim wybrzeżu Florydy? Miasteczko Hollywood, zwane często jako „Diamond of Gold Coast” może pochwalić się ponad dziewięciokilometrowym pasem pięknych plaż, a także zabytkowym centrum miasta, wpisanym do narodowego rejestru miejsc o znaczeniu historycznym. Hollywood na Florydzie położone jest pomiędzy dwoma dużymi miastami, Fort Lauderdale i Miami.

Dobre miejsce na zamieszkanie na Florydzie

Co byście powiedzieli, jeśli moglibyście zamieszkać w Hollywood na Florydzie? Jest to bardzo ciekawe i malownicze miasto. Jest to idealne miejsce aby poczuć się jak na wiecznych wakacjach. Bo jak inaczej to nazwać, jeśli temperatury tutaj są istnie wakacyjne? Zimą nie spadają poniżej 10 stopni Celsjusza, często osiągają 20 stopni Celsjusza, natomiast latem, nie przekraczają 35 stopni Celsjusza. Zobacz pogodę w Hollywood na Florydzie.

Jeśli chcielibyście tutaj poczuć się jak na wakacjach, to jedną z atrakcji Hollywood jest Hollywood Boulevard i Harisson Street. Są to ulice wokół których można spacerować, próbować różnych potraw lub rozkoszować się wolnymi chwilami w klubach muzycznych, z muzyką na żywo.

Turyści chwalą sobie Hollywood za promenadę Hollywood Beach Boardwalk, która ciągnąc się przez dwie i pół mili wzdłuż plaży jest nie lada atrakcją. Promenada jest również idealnym miejscem dla mieszkańców, którzy korzystając z oceanicznej bryzy, biegają lub jeżdżą na rowerach, często jeżdżą na rolkach lub po prostu spacerują, aby odetchnąć od zgiełku miasta i codziennego życia.

Wzdłuż Hollywood Beach Boardwalk ciągnie się nie tylko magiczna plaża, ale również dziesiątki mniejszych, lub większych restauracji, w których można spędzić każdą chwilę, gdy kilka kroków od nas, na plaży bawią się nasze polskie pociechy.

Hollywood dla dzieci i dorosłych

Jeśli myślimy o najmłodszych, czekają tutaj na nich super parki zabaw, wraz z atrakcjami dla dzieci w każdym wieku. Jednak nie samą zabawą człowiek żyje. Mieszkańcy Hollywood nie mogą również narzekać na infrastrukturę edukacyjną w ich mieście, ponieważ znajduje się tu kilka szkół zarówno prywatnych, jak i publicznych. Wszystkie szkoły publiczne należą do Broward County Public Schools. Zobacz także rozdział naszej strony zatytułowany mieszkać na Florydzie

Hollywood nieruchomości w USA
Zagraniczne inwestycje w nieruchomości na terenie USA w Hollywood na Florydzie

A są to między innymi szkoły: Mary M. Bethune Elementary School, Beachside Montessori Village, Boulevard Height Elementary School, Hollywood Park Elementary School i wiele innych, szkoły Middle, Apollo Middle School Attucsk Middle School, Driftwood Middle School, a także High Schools takie jak Hollywood Hills High School, McArthur High School i South Broward High School.

Oprócz tego, mieszkańcy znajdą w Hollywood także bardzo dużo prywatnych szkół takich jak Calvary Kids School, Hollywood Christian School, Patty Cake Academy i wiele innych.

Celebryci wybierają Hollywood na Florydzie

Z Hollywood na Florydzie związanych jest lub kiedyś było, wiele znanych osób, głownie Amerykanów. Są to między innymi aktorzy i aktorki, których jest tu oczywiście mniej niż w sławnym Hollywood w Kalifornii, jednak to miejsce też wybierają jako miejsce zamieszkania, są to między innymi Janice Dickinson, Seth Gabel i Victoria Justice.

Veronica Lake, Tracy Lindsey Melchior, Norman Reedus czy Scott Weinger, ale także wiele innych osobistości takich jak biznesmeni, sportowcy i inne osoby publiczne, takie jak Moses Bensusan, Steve Blake, Mike Donald czy Dolph Ziggler.Jeśli jesteście już przekonani do zamieszkania w Hollywood, to może czas przejrzeć oferty biur nieruchomości?

Ofert tych znajdziecie bardzo dużo, ich rozstrzał cenowy jest równie duży, jak sam wybór. Mniej wymagający lub posiadający mniejszy budżet na zakup nieruchomości mogą znaleźć niewielki apartament z jedną sypialnią, najczęściej do remontu, za około 118 tysięcy dolarów.

Te tańsze nieruchomości są często oddalone od wybrzeża Florydy. Jeśli Wasz budżet pozwoli, aby trochę zaszaleć, a przy okazji jesteście wymagającymi klientami, oferty biur nieruchomości zawierają też oferty, za które można zapłacić nawet ponad 10 milionów dolarów, jednak patrząc na luksus, jaki reprezentują, cena może wydać się wcale nie wygórowaną.

W poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości w Hollywood

Jednak poszukując nieruchomości do kupienia w Hollywood na Florydzie, warto poszukać wisienek na torcie, które nie będą należały do najwyższego przedziału cenowego, a standardem niekoniecznie odbiegają od tych najdroższych. Jedną z takich super luksusowych, ale tańszych od tych najdroższych ofert będzie nieruchomość w lokalizacji Sky Harbor Condominiums nieopodal słynnego Hollywood Beach Boardwalk.
Jest to nieruchomość z rynku pierwotnego, gdzie możecie kupić apartament, jeszcze przed jego zbudowaniem.

Zaplanowano tutaj mieszkania o powierzchni 2100 sq ft z balkonami z widokiem na Intercoastal Waterway, oraz ocean. Na przyszłych mieszkańców będzie tutaj czekać basen i lobby. Co ciekawsze, będzie tutaj czekać na was miejsce do dokowania łodzi. Ile musielibyście zapłacić za taką przyjemność? Aktualnie 2 miliony 895 tysięcy dolarów.

Najlepsze lokalizacje w Hollywood

Jeszcze inną ofertą będzie nieruchomość w Hollywood Diplomat Oceanfront Residences, tym razem z rynku wtórnego. Apartament o powierzchni 2157 sq ft nad samym brzegiem oceanu, z którego możecie podziwiać genialne widoki. W apartamencie czekają na Was dwie sypialnie, oraz dwie łazienki, a także toaleta. Pani domu na pewno ucieszy się obszerną garderobą, a także wyposażoną kuchnią, z granitowymi blatami.

Budynek w którym mieści się apartament wybudowano w 2007 roku i jest on monitorowany 24 godziny na dobę. Na mieszkańców czekają tutaj całodobowe usługi concierge i serwisu sprzątającego. Trzeba przyznać, że to bardzo luksusowa nieruchomość. Może być Wasza za 1.995.ooo tysięcy dolarów.

Jeśli jednak szukacie czegoś tańszego, ale nie ukrywajmy, nadal wysokiej klasy, z genialnym widokiem na ocean i być może bardzo blisko plaży Hollywood, jest też coś dla Was. Jest to piękny apartament w Hollywood Sian Ocean Residences Condo i powinien Was zainteresować. Jedna sypialnia i jedna łazienka, oraz jasna, wyposażona kuchnia i spektakularne widoki z okien i balkonu to dopiero początek.
Przejdź do wszystkich ofert nieruchomości w naszej ofercie sprzedaży domów i mieszkań na Florydzie.

Mieszkańcy mogą korzystać z podgrzewanego basenu, jeśli tylko okaże się, że spędzanie czasu na słonecznej plaży już ich znudziło. Budynek w którym jest apartament wybudowano w 1970 roku, jednak cały apartament stosunkowo niedawno odnowiono. Aby móc tutaj się przeprowadzić, trzeba przygotować 485 tysięcy na jego zakup. Prawda, że to już bardzo przystępna cena?

Dzielnice do zakupu nieruchomości  w Hollywood

Największe dzielnice i osiedla w Hollywood na Florydzie to dzielnice: North Central Hollywood, Central Beach, Foster Road, Gracewood, Harbor Inlet, Hollywood Beach, Hollywood Beach Gardens, Hollywood Beach Heights, Hollywood Central, oraz Hollywood Central West.
Również lokalizacje takie jak Hollywood Country Club District, Hollywood East, Hollywood Gardens West, Hollywood Southwest, Boulevard Heights, Poinciana Park, Royal Poinciana, Sheridan Hills, South Central Beach i Walnut Creek. To są miejsca, w których powinieneś skupić się na poszukiwaniach nieruchomości na tym obszarze Florydy. Oczywiście nasze biuro nieruchomości podpowie i doradzi Tobie w jakiej lokalizacji najkorzystniej jest kupić mieszkanie lub dom w Hollywood.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?