Plantation

23 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości w Plantation

Oferty sprzedaży domów, apartamentów, działek oraz nieruchomości komercyjnych w Plantation na południowo wschodniej Florydzie. Sprawdź ceny nieruchomości w Plantation, oraz aktualne oferty wynajmu z tej lokalizacji. Domy szeregowe, studia i biura na sprzedaż. Także nieruchomości komercyjne w ofercie z naszego biura polskiej agencji nieruchomości na południowej Florydzie.

Szukasz dobrej inwestycji w Plantation? Nie masz jeszcze swojego agenta nieruchomości na Florydzie? Skorzystaj z usług polskiego biura nieruchomości na Florydzie. Przeprowadzimy Twoją transakcję od A do Z. Przejrzyj ceny nieruchomości z Plantation na Florydzie, zapoznaj się z tutejszym rynkiem nieruchomości i zdecyduj się na zakup domu lub mieszkania w tej okolicy. Jeżeli nie znajdziesz na naszej stronie oferty w Twoim budżecie koniecznie skontaktuj się z naszą agencją, a rozpoczniemy poszukiwanie Twojej inwestycji w Plantation na Florydzie.

Nieruchomości na sprzedaż w Plantation na Florydzie

Plantation to miasto należące administracyjnie do Broward County na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Nazwa Plantation pochodzi od Everglades Plantation Company, biorąc pod uwagę nieudane próby założenia plantacji ryżu na tym obszarze w przeszłości. W 1953 roku Plantation została włączone do gminy. Według raportów amerykańskiego biura spisu mieszkańców, 1 lipca 2021 r. populację plantacji oszacowano na około 92986 mieszkańców. Miasto ma bezpieczne i przyjazne sąsiedztwo, dobre środowisko biznesowe i zaplecze rekreacyjne. Tutaj znajdziesz nieruchomości na sprzedaż w Plantation, oraz porady jak zamieszkać w tej części Florydy i dobrze tutaj zainwestować. Dowiesz się dlaczego warto tutaj kupić nieruchomość zagraniczną i Ty, jako Polak, możesz tutaj kupić dom lub mieszkanie w tej części Florydy.

Dlaczego Plantation in Florida to najlepsze miejsce do życia?

Plantacja to miasto liczące blisko 100.000 osób, które oferuje zarówno podmiejski, jak i miejski klimat. Myśląc o przeprowadzce lub zainwestowaniu gdzieś na Florydzie warto przyjrzeć się pewnym czynnikom i faktom. Porozmawiajmy więc o tym, dlaczego Plantation jest najlepszym miejscem do życia na Florydzie.

Koszt utrzymania i życia w Plantation na Florydzie

Prawdopodobnie słyszałeś, że koszty życia na Florydzie są wysokie. Ale tak nie jest do końca. Dowiedzmy się! Średni koszt utrzymania w USA wynosi 100, a wynik Plantation wynosi 117. Pokazuje to, że faktyczny koszt utrzymania jest dość wysoki. Istotnym czynnikiem tak wysokiego wyniku są koszty mieszkania z wysokim wynikiem 148, oraz mediana ceny domu, która wynosi prawie 500.000 USD (rok 2022). Nie martw się! Dane te są do pewnego stopnia niedokładne, ponieważ na Plantacji można znaleźć różne ceny domów i innych nieruchomości. Na przykład mieszkania na sprzedaż w Plantation zaczynają się od 100.000 USD. Tymczasem luksusowe nieruchomości na sprzedaż w Plantation mogą kosztować ponad 1 milion dolarów i więcej. Teraz już wiesz, że na rynku mieszkaniowym są też tańsze opcje. Inne główne wydatki i koszty utrzymania, takie jak opieka zdrowotna, usługi komunalne i transport, nie są droższe niż w innych stanach w Ameryce.

Nawet jeśli koszty utrzymania są nieco wyższe, pensja samotnej osoby dorosłej w Plantation wynosi poniżej 40.000 dolarów. Jest wyższy niż średni roczny dochód stanu Floryda wynoszący około 30.000 USD. Floryda nie ma stanowego podatku dochodowego od osób fizycznych, więc zmniejsza to koszty utrzymania. Podatek od sprzedaży na Florydzie wynosi około 6%, czyli mniej niż średnia krajowa. Te mniejsze podatki również rekompensują koszty życia w tej części USA. Całkowity koszt życia w Plantation nie jest tak wysoki.

Gospodarka i rynek pracy

Gospodarka Florydy kwitnie, podobnie jak Plantation. Wykazuje ogromny wzrost w skali roku i nie zwolni w najbliższym czasie. Szacuje się, że w ciągu najbliższej dekady Plantation osiągnie 40% wzrost liczby miejsc pracy. Ostatnio Plantation in Florida odnotowała pozytywny wzrost liczby miejsc pracy o 2%. Średnia stopa bezrobocia w USA wynosi 6,0%, a stopa bezrobocia w Plantation na Florydzie wynosi 4,3%, czyli mniej. Widać więc, że miasto ma żywotny rynek pracy.

Plantation na Florydzie w USA
Plantation na Florydzie w USA

Klimat i temperatury w ciągu roku

Klimat w Plantation jest taki sam jak w innych miastach na południowej Florydzie. Jest ciepło przez cały rok. Najcieplejszy okres roku jest od czerwca do grudnia. Od czerwca do połowy października codziennie istnieje 40% szans na deszcz. Pogoda i klimat w Plantation na Florydzie jest fantastyczny. Jednak grudzień, marzec i luty są uważane za przyjemne miesiące w roku. Jest trochę chłodniej. Za najmniej komfortowe miesiące uważa się sierpień i lipiec ze względu na wysokie temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza.

Niektórzy ludzie, którzy chcą zainwestować w nieruchomości na Plantation na Florydzie, oceniają miasto, czy można po nim spacerować. Dla innych preferowane są samochody i transport publiczny. Teraz chciałbyś się dowiedzieć, jakie jest Plantation pod tym względem.
Plantation posiada 61 punktów za chodzenie (walking score), natomiast posiada 45 punktów za przejazdy i 54 punkty za poruszanie się rowerem po mieście. Dlatego jest to całkiem dobre miejsce dla Ciebie, jeśli lubisz spacerować, jeździć na rowerze lub jeździć samochodem.

Edukacja

W Plantation nie brakuje szkół. W Plantation działają zarówno instytucje publiczne, jak i prywatne. Dzielnice z najwyżej ocenianymi szkołami publicznymi prawdopodobnie będą miały wyższe ceny domów ze względu na ich popyt. Jeśli w Twojej rodzinie są dzieci, możesz poszukać nieruchomości na sprzedaż w Plantation na Florydzie, w pobliżu szkoły. Aby dowiedzieć się więcej o najlepszych szkołach w Plantation na Florydzie, zadzwoń do nas lub odwiedź przewodnik po Florydzie.

Transport publiczny w Plantation

Transport publiczny na Plantacji jest całkiem dobry i często używany przez ludzi. Choć jak wiemy samochody w USA to najpopularniejszy środek transportu. Broward County Transit (BCT) obsługuje miasto. Mieszkańcy mogą przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego na 40 różnych trasach.

Rynek mieszkaniowy w Plantation na Florydzie

Plantation City na Florydzie składa się z 6 dzielnic. Możesz znaleźć mieszkania na sprzedaż w Plantation, domy na sprzedaż w Plantation, nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Plantation i wiele innych. Ceny domów wahają się od 89 tys. do 7 mln USD. Mediana ceny domu w Plantation w lipcu 2022 r. wyniosła 575 tys. USD, co oznacza wzrost o 46,4% rok do roku. Tymczasem mediana ceny sprzedanych domów na Plantation wyniosła 585 tys. USD. W lipcu 2022 r. rynek Plantation Florida był rynkiem sprzedającym, co oznaczało, że dostępnych było mniej domów niż osób chcących kupić nieruchomość.

Nieruchomości na sprzedaż w Plantation na Florydzie

Ceny nieruchomości w Plantation są wyższe od średniej krajowej. Najpopularniejszym typem zabudowy w Plantation są domy jednorodzinne. Inne typy mieszkań na Plantacji to mieszkania w wieżowcach, duże kompleksy mieszkalne, oraz apartamenty. W Plantation mieszkają zarówno właściciele, jak i najemcy z odpowiednio 64,15% i 35,85%. Plantation doświadczyło najwyższego wskaźnika aprecjacji cen domów w ciągu ostatnich 10 lat w porównaniu z jakimkolwiek innym miastem na Florydzie. W ciągu ostatnich 10 lat zyskał 138,82%, co oznacza roczną stopę aprecjacji na poziomie 9,10%. Tak więc, jeśli chodzi o aprecjacje nieruchomości na Florydzie, Plantation znajduje się w najlepszych 10% w kraju.

Plantation to dobry przykład jako jedna z najlepszych długoterminowych inwestycji w nieruchomości w Ameryce w ciągu ostatnich 10 lat. Możesz więc rozważyć zakup i zainwestowanie w nieruchomość Plantation. Wspomnieliśmy o średnich wskaźnikach aprecjacji w mieście. Dlatego warto wiedzieć, że różne miejsca w Plantation mają swój potencjał inwestycyjny. Dlatego rynek mieszkaniowy Plantation Florida jest konkurencyjny. Domy w Plantation sprzedają się w około 36 dni i otrzymują co najmniej 4 oferty.

Gdzie inwestować w Plantation na Florydzie?

Wszystkie powyższe dane pokazują, że rynek nieruchomości na Plantation kwitnie, dlatego warto w nie zainwestować. Jeśli planujesz niedługo przeprowadzić się na Plantation, możesz poszukać nieruchomości na sprzedaż na Plantation na Florydzie. To się opłaci, a Ty też możesz nieruchomość wynająć i zarabiać. Miasto ma potencjał, aby zapewnić Ci dobre zyski z wynajmu. Tak więc, niezależnie od tego, czy szukasz mieszkań na sprzedaż w Plantation, nieruchomości na wynajem w Plantation warto zainteresować się tą lokalizacją na Florydzie i tym miastem Florydy. Generalnie rynek mieszkaniowy w Plantation na Florydzie jest drogi. Ale możesz też zainwestować w tańsze nieruchomości i domy. Jeśli chcesz zainwestować w nieruchomości komercyjne, możesz łatwo znaleźć nieruchomości komercyjne na sprzedaż na Plantation. Niezależnie od Twojego budżetu i zainteresowania rodzajem nieruchomości, Plantation to dobre miejsce na zakup nieruchomości w USA na Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?