Najnowsze oferty nieruchomości z Florydy

Miami apartamenty

Po najnowsze oferty nieruchomości z Florydy wejdź na naszą nową stronę internetową na domenie www.floridasearchmls.com (Activa Realty LLC)
Jest to fenomenalna strona z systemem MLS, czyli z Multiple Listing Service, czyli z ofertami na żywo, które pojawiają się na florydzkim rynku nieruchomości.
Jest to identyczny system, jak na portalach Zillow, Realtor, Trulia, Redfin czy inne amerykańskie portale nieruchomościowe.

Metraże podajemy w metrach kwadratowych

Jeszcze lepszy system, ponieważ na stronie www.floridasearchmls.com (Activa realty LLC) znajdziesz metraże w metrach kwadratowych, co dla Europejczyka jest bardziej obrazowe i zrozumiałe, jeżeli chodzi o kubaturę amerykańskich nieruchomości. Warto się zarejestrować i przeglądać sobie świeże oferty które pojawiają się na rynku.

Natomiast jeżeli nie masz ochoty, cierpliwości i czasu na przeglądanie ofert sprzedaży zachęcam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem na Florydzie. Wtedy przygotujemy oferty pod Twoje wymagania.
Jest zrozumiałe iż czasami sam możesz nie wiedzieć czego szukasz, ponieważ nie za dobrze tutejszego rynku. Zdaj się na nas. Wskażemy Ci najlepsze oferty i miejsca gdzie warto kupić mieszkanie lub dom.

Chcę tylko zarabiać i generować wysoki, miesięczny “cash flow”

Jeżeli interesuje Cię tylko zwrot z zainwestowanych dolarów, nie ma lepszego miejsca niż Floryda do tego typu zakupu. Znamy wiele krajów i wiele produktów inwestycyjnych, ale nie udało nam się znaleźć lepszej inwestycji w nieruchomości niż na Florydzie i w okolicach Miami czy Fort Lauderdale.
Wynajmy są wysokie, mimo wysokich opłat miesięcznych. I tak kupno mieszkania pod wynajem opłaca się tutaj najbardziej.

Zwrot na pozi0mie 10%

Mamy oferty sprzedaży nowych apartamentów w okolicy Miami z 10% zwrotem. Skontaktuj się z nami. Wyślemy Ci oferty i dokładną listę mieszkań biuro@floryda.eu


Szukam apartamentu wakacyjnego w którym będę spędzał parę miesięcy w roku

Doskonały pomysł. Miami, Fort Lauderdale czy południowa wschodnia Floryda to najpiękniejsze i najlepsze miejsce na spędzanie czasu w tropikach i amerykańskiej rzeczywistości. Tego trzeba doświadczyć.
Napisz do nas lub zadzwoń do mnie, a przygotujemy Ci listę najlepszych (naszym zdaniem) ofert w okolicy.


Działamy i sprzedajemy w trzech hrabstwach Florydy

– Miami
– Fort Lauderdale
– Palm Beach

Jeżeli patrzysz na mapę Florydy to obszar Miami i trochę na północ. To najlepsze, najbardziej rozwinięte i najładniejsze tereny Florydy. Także najbardziej prestiżowe miejsca do zakupu nieruchomości w USA. Nie zapominajcie – Miami mamy tuż “pod nosem”.
Jeżeli interesuje Cię inny region Florydy, bo ktoś Ci powiedział iż tam też warto sprawdzić, skontaktuj się z nami.

Poczytaj więcej informacji i aktualności z Florydy

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?