Luksusowy apartament w Miami? Tak! Coraz więcej Polaków go posiada

Miami

Coraz więcej Polaków dociera do nas i kupuje luksusowe apartamenty w Miami. Wygląda na to iż polscy inwestorzy i inwestorki zrównują się z obywatelami innych krajów i mają wyobraźnie aby zainwestować w luksusowe nieruchomości w Miami. Nie tylko wyobraźnię, ale także środki na taki zakup. A jak wiemy, Miami robi wrażenie. Apartament na Brickell, apartament w Boca czy w Fort Lauderdale z widokiem to jest niesamowita sprawa. Cieszymy się iż coraz więcej Polaków dociera do nas i kupuje przez nasze biuro w Boca Raton. Widać iż Polska się bogaci, a Polacy mają coraz więcej pieniędzy na inwestycję w nieruchomości zagraniczne.

Polacy kupują w Miami na potęgę

Jeżeli jeszcze się wahasz to zapraszamy do kontaktu z Anią i wizyty na Florydzie. Warto zaplanować taki przyjazd w kwietniu lub na maj, kiedy nie jest jeszcze tak ciepło. Zapraszamy Was serdecznie i dziękujemy tym, którzy zakupi przez nas nieruchomości. Dziękujemy iż skorzystaliście z naszych usług i jesteście zadowoleni i polecacie nas innym.

Polacy w Miami

Jeżeli jeszcze wahasz się przed inwestycją za oceanem, to zapraszamy serdecznie w nasze progi lub do wcześniejszej rozmowy telefonicznej z nami. Jest mnóstwo fantastycznych ofert, w które warto zainwestować. Jeżeli szukasz dochodów z wynajmu pokażemy Ci takie oferty. Jeżeli szukasz domu wakacyjnego – także są wspaniałe oferty do kupienia.

Część naszych klientów żyje tylko z wynajmu nieruchomości. Pasywny przychód jest najważniejszy. A jak wiemy w USA można takie solidne portfolio zbudować i sobie żyć z wynajmu. W Polsce czy w innych krajach jest to trudniejsze i wymagające więcej zaangażowania ze strony inwestora.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?