Miami w grudniu – zobacz nadchodzące wydarzenia

Miami wydarzenia grudzień 2023

Witamy w grudniu 2023! Wierzyć się nie chce, ale to już grudzień i Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Na Florydzie jak zawsze wiele się dzieje (tu się nie da nudzić!) i w Miami także zaplanowano wiele wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Jeżeli masz czas, środki i ochotę na przyjazd na Florydę, to grudzień to doskonały czas na odwiedzenie południowej Florydy. Miami w szczególności.

Miami w grudniu 2023

Art Basel Miami Beach to jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych na świecie. W tym roku odbędzie się w dniach 6-9 grudnia. Na festiwalu prezentowane są dzieła sztuki współczesnej z całego świata, w tym obrazy, rzeźby, instalacje i fotografia.

Miami Film Festival to międzynarodowy festiwal filmowy, który odbywa się w dniach 2-12 grudnia. W tym roku na festiwalu prezentowane będą filmy z ponad 60 krajów.

Miami International Ballet Festival to międzynarodowy festiwal baletowy, który odbywa się w dniach 13-18 grudnia. W tym roku na festiwalu wystąpią balety z całego świata, w tym New York City Ballet, American Ballet Theatre i Bolshoi Ballet.

Wydarzenia muzyczne

Miami Beach Jazz Festival to festiwal jazzowy, który odbywa się w dniach 2-4 grudnia. W tym roku na festiwalu wystąpią tacy artyści, jak Herbie Hancock, Chick Corea i Wynton Marsalis.

Miami Winter Music Conference to międzynarodowa konferencja muzyczna, która odbywa się w dniach 5-9 grudnia. W tym roku na konferencji wystąpią tacy artyści, jak Skrillex, David Guetta i Deadmau5.

Ultra Music Festival to największy festiwal muzyki elektronicznej w Ameryce Północnej. W tym roku odbędzie się w dniach 23-25 grudnia.

Miami wydarzenia grudzień 2023

Inne imprezy

Miami Art Week to tydzień wydarzeń kulturalnych, które odbywają się przed otwarciem Art Basel Miami Beach. W tym roku Art Week odbędzie się w dniach 2-5 grudnia.

Miami Beach Gay Pride to coroczna parada i festiwal, który odbywa się w dniach 3-4 grudnia. W tym roku parada odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia, a festiwal odbędzie się w sobotę i niedzielę.

Miami New Year’s Eve to coroczna impreza sylwestrowa, która odbywa się na plaży South Beach. W tym roku impreza odbędzie się w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia.

Miami Book Fair International to międzynarodowa impreza literacka, która odbywa się w dniach 1-4 grudnia. W tym roku na festiwalu wystąpią pisarze z całego świata.

Miami Biennale to międzynarodowa wystawa sztuki współczesnej, która odbywa się w dniach 10 grudnia 2023 – 10 marca 2024. W tym roku Biennale będzie poświęcone tematowi “Znaczenie”.

Miami Science Festival to festiwal naukowy, który odbywa się w dniach 1-11 grudnia. W tym roku festiwal będzie poświęcony tematowi “Nauka dla dobra”.

Miami Book Fair International to międzynarodowa impreza literacka, która odbywa się w dniach 1-3 grudnia. W tym roku na festiwalu wystąpią tacy autorzy, jak Isabel Allende, Jonathan Safran Foer i Margaret Atwood.

Zainteresuje Cię także: mieszkać w Miami

Miami Design District Art Walk to wydarzenie, które odbywa się w każdą pierwszą piątek miesiąca. W tym roku Art Walk odbędzie się 2 grudnia. Podczas wydarzenia można zwiedzić galerie sztuki, sklepy i restauracje w Miami Design District.
Miami Symphony Orchestra Christmas Concert to świąteczny koncert symfoniczny, który odbywa się w dniach 16-17 grudnia. W tym roku na koncercie wystąpią utwory Bacha, Mozarta i Beethovena.
Miami Beach Classical Music Festival to festiwal muzyki klasycznej, który odbywa się w dniach 20-24 grudnia. W tym roku na festiwalu wystąpią tacy artyści, jak Joshua Bell, Yo-Yo Ma i Lang Lang.
Miami International Salsa Congress to międzynarodowy kongres salsy, który odbywa się w dniach 20-25 grudnia. W tym roku kongres odbędzie się w Miami Beach Convention Center.
Miami Beach Boat Show to międzynarodowa wystawa łodzi, która odbywa się w dniach 2-5 grudnia. W tym roku na wystawie będzie można zobaczyć najnowsze modele jachtów, łodzi motorowych i łodzi rekreacyjnych.
Miami Beach Art Deco Weekend to wydarzenie, które odbywa się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. W tym roku Art Deco Weekend odbędzie się 3 grudnia. Podczas wydarzenia można zwiedzić budynki w stylu Art Deco w Miami Beach.
Miami Beach New Year’s Eve Fireworks to pokaz fajerwerków, który odbywa się na plaży South Beach w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?