Cooper City

12 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Cooper City

Miejscowość położona w Broward County na Florydzie. Nieruchomości w tej lokalizacją są zdecydowanie tańsze niż w lokalizacjach bliżej wybrzeża Atlantyku w bezpośredniej bliskości Dania Beach lub Hollywood Beach. Tutaj informacje o cenach nieruchomości w Cooper City na Florydzie.
Apartamenty na sprzedaż, domy na sprzedaż, działki i lokale komercyjne na sprzedaż w Cooper City w hrabstwie Broward na Florydzie. Cooper City to lokalizacja z dala od plaż wschodniej Florydy, ale dobre miejsce na inwestycje w nieruchomości pod wynajem długoterminowy na Florydzie.

Cooper City to niewielka miejscowość, ponieważ liczy niewiele ponad 30.000 mieszkańców i należy do South Florida Metropolitan area. Cooper City to niezwykle atrakcyjne miejsce na Florydzie na osiedlenie się i szukanie dobrego miejsca na zakup domu i zamieszkanie w tej części Florydy.
W roku 2006 rozpoczęto rozbudowę miasteczka wznosząc  530 akrowe nowe osiedle domów jednorodzinnych, które miało pomieścić aż 4000 nowych mieszkańców. To osiedle powstało na miejscu Waldrep Dairy Farm. W tej chwili Cooper City jest określane mianem jednego z 10 najlepszych miast na Florydzie dla osiedlenia się z rodziną, wedle czasopisma Family Circle ukazującego się w Stanach Zjednoczonych.

Multikulturalne korzenie

Aż 16% populacji Cooper City posługuje się językiem hiszpańskim, co jest zresztą bardzo typowe dla tej części Florydy, gdzie mieszka tysiące emigrantów posługujących się hiszpańskim jako swoim pierwszym lub drugim językiem.
Największe szkoły w Cooper City to następujące szkoły: Franklin Academy Cooper City, Cooper City High School, szkoła Pioneer Middle School, Embassy Creek Elementary, Cooper City Elementary, oraz szkoła Griffin Elementary School.

Cooper City należy do Greater Fort Lauderdale area. Cooper City nie należy do „topowych” destynacji turystycznych na południowej Florydzie, ale jest doskonałym miejscem na zakup nieruchomości dla osób szukających ciszy i ukojenia na Florydzie i zakupu nieruchomości z dala od centr turystycznych tego półwyspu, zdominowanego przez turystykę i wczasowiczów. Tutaj idealne miejsce na osiedlenie się znajdą fanatycy sportu i ruchu na świeżym powietrzu. Doskonałe miejsce na jazdę na rowerze, uprawianie biegania i spacerowania po ścieżkach, wśród tropikalnej zieleni Florydy. Dobre miejsce na wypoczynek dla całej rodziny o każdej porze roku.

Nieruchomości za granicą Cooper City USA Floryda
Nieruchomości za granicą – Cooper City – USA Floryda. Oferty sprzedaży

Plaże w okolicy Cooper City

Najbliższe plaże znajdują się w odległości około 30 minut jazdy samochodem od Cooper City. Najbliższe plaże to Dania Beach, oraz plaża w Hollywood Beach. Szczególnie warto odwiedzić plażę Dania Beach, która jest zdecydowanie mniej zatłoczona od plaży w Hollywood. Dla amatorów wędkowania na Dania Beach znajduje się piękne molo, gdzie warto wybrać się z kijem wędkarskim na połowy atlantyckiej rybki na obiad… Dla osób kochających naturę, koniecznie trzeba wybrać się do parku John U. Lloyd Beach State Park. W tym parku jaja składają żółwie morskie, oraz park był kiedyś pokazywany w programie telewizyjnym ABC „Goog Morning America”.
Plaża w Hollywood jest trochę bardziej zatłoczona szczególnie w okresie wysokiego sezonu na Florydzie, ale posiada piękną 2 i pół milową nadmorską promenadę, idealną do biegania lub jazdy na rowerze. Przypominacie sobie film „Marley and ME”? – tam właśnie był kręcony tej film.

Matka natura dominuje

Mimo ogromnego rozwoju urbanistycznego południowej Florydy i obszaru Fort Lauderdalu, oraz ogromnej ilości nieruchomości, ciągle na tym obszarze dominuje matka natura, co Amerykanie szczególnie uwielbiają i intensywnie prezerwują, tworząc rezerwaty natury i parki krajobrazowe. Koniecznie trzeba zobaczyć Anne Kolb Nature Center w West Lake Park, to tylko 11 mil jazdy na wschód od Cooper City.

Tam można wypożyczyć kajak albo kanoe i spędzić dzień z przyrodą Florydy za pan brat …Można także kupić bilety na wycieczkę z przewodnikiem  – dmuchanym pontonem. W parku znajduje się także wieża obserwacyjna z której rozpościerają się wspaniałe widoki na okolicę. Miejsce dla entuzjastów ornitologii, wędkarstwa oraz spacerów po mokradłach południowej Florydy. Poobserwuj także zarośla mangrowe tak charakterystyczne dla mokradeł Florydy. Tam również warto zobaczyć słonowodne akwarium z okazjami zwierząt charakterystycznymi dla tej okolicy.

Parki wodne w okolicach

Jeżeli zamieszkasz w Cooper City lub okolicy i zapragniesz trochę florydzkiej rozrywki, to najważniejszymi miejscami gdzie warto wybrać się z całą rodziną są okoliczne parki wodne. W hrabstwie Broward znajdują się 4 parki wodne i są to: Castway Islands w Hollywood, Tropical Splash w Lauderhill, Splash Adventure w Deerfield Beach, oraz Paradise Cove w Pembroke Pines. Parki są otwarte codziennie i jest możliwość wykupienia karnetów, to dla osób mających zamiar zamieszkać na Florydzie lub zostać tutaj na dłuższe wakacje na Florydzie.

Sprawdź nasze najnowsze oferty nieruchomości z Cooper City, sprawdź okazje nieruchomości typu condo, nieruchomości luksusowe i oferty od deweloperów i okazje do inwestycji w nieruchomości nowe – wprost z planu. Jeżeli interesuje Cię ten obszar na Florydzie na inwestycje w dom lub luksusową rezydencję, koniecznie odwiedź biuro Floryda.eu. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie nieruchomość marzeń w Cooper City na Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?