Juno Beach

11 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Juno Beach

Apartamenty, domy i posesje na sprzedaż w południowo wschodniej Florydzie w Juno Beach na Florydzie w hrabstwie Palm Beach. Miejscowość Juno Beach liczy około 3.300 mieszkańców. Tutaj znajdziesz ładne apartamenty na sprzedaż i domy na sprzedaż. Inwestycje w zagraniczne nieruchomości z polską agencją pośrednictwa w nieruchomościach – Floryda.eu domy na Florydzie i nieruchomości wakacyjne do zakupu w Stanach Zjednoczonych.

Wedle informacji z amerykańskiej wersji Wikipedia, Juno Beach na Florydzie znane jest przed wszystkim z kamer umieszczonych na czerwonych światłach, które ciągle “bombardują” mieszkańców Juno Beach mandatami za zbyt późne przejechanie na światłach lub za niewielkie naruszenie limitu prędkości na tutejszych drogach. Są to tzw “red light cameras” do dziś niezwykle kontrowersyjny aspekt życia i zamieszkania w Juno Beach na Florydzie.

Juno Beach Florida – dobre miejsce na inwestycję w dom lub mieszkanie

Oprócz tzw. “gorącego” miejsca na zakup dobrych nieruchomości na Florydzie, Juno Beach sławne jest ze swojego Loggerhead Marinelife Center, gdzie znajduje się tzw. szpital dla żółwi morskich, odwiedzających tą część plaż Florydy w celu zniesienia jaj. Przydrożne światła są zgaszone od 1 marca każdego roku aż do 31 października każdego roku, aby żółwie wychodzące na brzeg nie pomyliły latarni ulicznych ze światłem księżyca, którym kierują się podczas wychodzenia na tutejsze plaże i wracania do oceanu po procesie zniesienia jaj w plażowym piasku Juno Beach.

Jeżeli chodzi o zagraniczne nieruchomości w Juno Beach, znajdziesz tutaj wszystkie rodzaje domów i mieszkań dostępnych na Florydzie, takie jak domy rodzinne w Juno Beach, apartamenty w Juno Beach, nowe domy od deweloperów w Juno Beach, domy z działką w Juno Beach, luksusowe rezydencje w Juno Beach, oraz lokale handlowe pod możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej w Juno Beach i rozpoczęcie własnego biznesu na Florydzie.

Nieruchomości zagraniczne w Juno Beach na Florydzie w USA
Luksusowe nieruchomości. Nieruchomości zagraniczne w Juno Beach na Florydzie w USA

Przejrzyj nasze aktualne oferty zakupu nieruchomości w Juno Beach, zgłoś się do naszego polskiego biura nieruchomości na Florydzie, a znajdziemy dla Ciebie dom marzeń na Florydzie i pomożemy podjąć decyzję, gdzie najlepiej zainwestować, nie tylko w dom lub mieszkanie wakacyjne na Florydzie, ale także w dobry i przynoszący pieniądze interes na Florydzie.

Polskie akcenty w Juno Beach Florida

Do Juno Beach docierają Polacy mieszkający w Stanach Zjednoczonych na stałe i myślący o zakupie nieruchomości na Florydzie. Przyjeżdżają tutaj Polacy z Nowego Jorku, Polacy z Chicago, Polacy z Kanady i innych północnych miast Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu nieruchomości wakacyjnych, jako inwestycja w nieruchomości na Florydzie i Polacy szukający miejsca na wakacje na Florydzie i poszukujący nieruchomości pod wynajem wakacyjny na Florydzie.

Zakup mieszkania lub domu, który będzie się dobrze wynajmował i przynosił dochody z wynajmu, to również dobry pomysł na generowanie stałego przychodu z inwestycji w nieruchomości na Florydzie. Taka inwestycja w dobrej lokalizacji w Juno Beach, może przynosić dochody z wynajmu przez cały rok. Sprawdź także rozdział Polonia na Florydzie w naszym przewodniku po Florydzie.

Ale nie tylko Polacy przyjeżdżają do Juno Beach po nieruchomości. Mieszkają tu również Brazylijczycy, Niemcy, Czesi, Słowacy, oraz Rosjanie. Jest tutaj mnóstwo Hiszpanów i Francuzów, posiadających swoje wakacyjne nieruchomości. Mieszkają tutaj również Belgowie, Anglicy, oraz Ukraińcy. To prawdziwa mieszanka kulturowa. Także jest mnóstwo obywateli z Kuby, Karaibów i krajów Ameryki Południowej. Mieszkają tutaj Kolumbijczycy, obywatele Wenezueli i Ekwadoru, oraz Peru.

Miejsce na wakacje na Florydzie

Jeżeli szukasz zakwaterowania na wakacje lub urlop na Florydzie w hotelu w Juno Beach, to warto zarezerwować nocleg w Hampton Inn w Juno Beach, Holiday Inn Express w Juno Beach lub Juno Beach Ocean Walk Resort w Juno Beach. Miasteczko pełne jest barów, restauracji i miejsc gdzie można doskonale zjeść lub wybrać się z przyjaciółmi na zimnego drinka, po dniu spędzonym na gorącej plaży.

W ofercie naszego polskiego biura nieruchomości zagranicznych Floryda.eu, znajdziesz także nieruchomości z przejęć bankowych na Florydzie, nieruchomości z tzw. foreclosure w Juno Beach, oraz oferty nieruchomości z przejęć bankowych na Florydzie. Wszystkie te oferty sprzedaży mamy w naszym portfolio sprzedaży nieruchomości na Florydzie, choć nie wszystkie oferty są umieszczone na naszej stronie internetowej. Sprawdź najnowsze oferty i wykonaj telefon w celu obejrzenia ofert nieruchomości z naszego biura pośrednictwa w nieruchomościach zagranicznych na Florydzie. Sprawdź najnowsze ogłoszenia nieruchomości sprzedaży i wynajmu z tej części Florydy.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?