Pembroke Pines

23 Nieruchomości
Sortuj według:

Pembroke Pines nieruchomości

Oferty sprzedaży nieruchomości na Florydzie, położonych na północ od Miami z obszaru Florida South East. Prezentujemy popularny obszar Pembroke Pines w pobliżu Hollywood, Weston, oraz Miramar. Pembroke Pines posiada blisko 180.000 mieszkańców. I jest to drugie, najbardziej zaludnione miasto w hrabstwie Broward i dziesiąte na całej Florydzie. To duży obszar z ładnymi nieruchomościami, gdzie warto skoncentrować swoje poszukiwania amerykańskiej nieruchomości na Florydzie.

Nazwa miasta wzięła się z drzew sosnowych rosnących przy drodze prowadzącej do miasta. W roku 1999 Pembroke Pines nawiedził huragan Irene, blisko 16 cali deszczu spadło wtedy na miasto, powodując ogromne straty materialne. Najbardziej poszkodowane były lokalizacje takie jak Chapel Trail, oraz Silver Lakes. Ciekawostka. W roku 2001 w Pembroke Pines istniało, wedle amerykańskich statystyk najgroźniejsze skrzyżowanie w USA, pomiędzy Pines Boulevard i Flamingo Road. W tej chwili skrzyżowanie zostało przebudowane i nie stanowi już zagrożenia dla mieszkańców i przyjezdnych.

Zagraniczne nieruchomości na Florydzie

Dla poszukujących nieruchomości na Florydzie Pembroke Pines, to może być ciekawy punkt do poszukiwania swojego wymarzonego domu na Florydzie, z dala od plaż, ale w ładnym miejscu wartym inwestycji na Florydzie.
Rynek nieruchomości na Florydzie to nie tylko wielkie miasta, przepełnione nie tylko mieszkańcami, ale również turystami. To nie tylko najdroższe oferty nieruchomości, gdzie większość ceny stanowi luksusowa lokalizacja. Oferty biur nieruchomości obejmują również mniejsze miasta i miasteczka, często na przedmieściach tych większych miast.

W tych mniejszych miastach często jest spokojniej i ciszej, a ceny nieruchomości są jednocześnie dużo tańsze.
Pembroke Pines to miasto z około 150 tysięcy ludności, więc nie jest to małe miasteczko. Miasto znajduje się w hrabstwie Broward County, około 20 mil na północ od wielkiego Miami, oraz niecałe 10 mil od pobliskiego Hollywood. W linii prostej do plaż Oceanu Atlantyckiego będzie około 11 mil. Będąc trochę na uboczu, mieszkając w bardziej cichym i spokojnym mieście, jednocześnie macie kilka minut drogi do największych kurortów i dużych miast Florydy.

Pembroke Pines USA nieruchomości
Pembroke Pines na Florydzie pełne jest świetnych osiedli z basenami i udogodnieniami

Nieruchomości Pembroke Pines

Ceny nieruchomości w Pembroke Pines wahają się od 50 tysięcy za mały domek do remontu lub apartament również do remontu. Nieruchomości z górnej półki cenowej dochodzą nawet do dwóch milionów za piękne, luksusowe rezydencje, czekające na swoich nowych, bogatych właścicieli. Można byłoby powiedzieć, że dla każdego coś się znajdzie.

Oczywiście przeszukując oferty biur nieruchomości w Pembroke Pines natraficie też na perełki, które można nabyć w niższych cenach, za dom lub apartament w bardzo dobrym standardzie. Jednym z przykładów takiego domu jest nieruchomość townhouse, w zabudowaniu szeregowym. Składa się ona z dwóch sypialni i trzech łazienek. Co warto zauważyć, dom sprzedawany jest z wtórnego rynku, jako używany, chociaż właściciele prawie w ogóle w nim nie mieszkali, traktując dom raczej jako miejsce wypadowe na wakacje.

Dzięki temu dom jest w idealnym stanie. Kuchnia jest w pełni wyposażona i ma granitowe blaty. Jeśli lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, na pewno ucieszy was podwórko. Warto zauważyć, że nieruchomość sprzedawana jest wyposażona i z meblami. Czekają tu na Was basen i plac zabaw. Nieruchomość o powierzchni 1141 sq ft może być Wasza za 309 tysięcy dolarów.

Edukacja w Pembroke Pines

Jeśli sprowadzacie się tutaj z pociechami, nie musicie się martwić o to, gdzie Wasze dzieci pójdą do szkoły, ponieważ w Pembroke Pines jest kilka szkół, w większości publicznych. Szkoły należą do Broward County Public Schools. Są to między innymi Chapel Trail Elementary School, Franklin Academy Charter School, Lakeside Elementary School, Palm Cove Elementary School i wiele innych szkół typu elementary, kilka szkół typu middle, Franklin Academy Charter School K-8.

Glades Middle School, Pembroke Pines Charter Middle School i inne, a także sześć high schools, takich jak Charles W. Flangan High School, Pembroke Pines Charter High School, West Broward High School. Starsi nie będą narzekać na brak uniwersytetów w okolicy. W Broward – Pines Center znajdują się regionalne kampusy Barry Univeristy, Broward College, oraz Florida International University.

Atrakcje w Pembroke Pines

Jednak edukacja to nie wszystko. Jeśli będziecie chcieli osiąść w Pembroke Pines, czekają tu na Was parki, place zabaw, restauracje i liczne sklepy. Najciekawszym miejscem, gdzie możecie spędzić wolny czas jest Pembroke Lakes Golf, głównie dla miłośników golfa, choć nie tylko. Oprócz pól golfowych Florydy znajdziecie tutaj korty tenisowe, baseny, a także restauracje i knajpki, w których możecie posilić się podczas aktywnie spędzanego czasu.

Popularne miejsca do zakupu nieruchomości w Pembroke Pines

Obszar Pembroke Pines na Florydzie jest podzielony na różne osiedla. Niektóre są strzeżone, a niektóre nie. To miejsca, w których powinieneś zacząć szukać nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia w tej części hrabstwa. Najważniejsze społeczności/osiedla w Pembroke Pines to: Alhambra, nieruchomości na Antigua na sprzedaż, Centra Falls, domy w Chapel Grove na sprzedaż, Chapel Trail i Cobblestone.

Sprawdź również oferty nieruchomości w Encantada, domach na sprzedaż na osiedlu Estancia, nieruchomościach w Grand Palms na sprzedaż, Keystone Lake, Laguna Isles, Lido Isles, Lowell’s Landings i popularnym Pembroke Falls. Jest więcej ładnych urbanizacji, w których warto poszukać wymarzonego domu na Florydzie – Pembroke Isles, Pembroke Lakes, Pembroke Shores, Silver Lakes i domy w Spring Valley.
Pozostałe miejsca warte posiadania domu w Pembroke Pines to: Stoneridge Lake Estates, Towngate, domy szeregowe w Toscan Pines, Walden Lake i Waterways.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?