Odwiedź nas w lipcu – dobry miesiąc na poszukiwanie nieruchomości

Miami w lipcu

Floryda w lipcu! Wierzyć albo nie, ale to już lipiec 2023. I połowa roku za nami. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego biura nieruchomości na Florydzie właśnie w lipcu. To także dobry miesiąc na poszukiwanie nieruchomości na Florydzie. Miami i wszystkie miasta Florydy tętnią życiem. Dniem i nocą. Mnóstwo obcokrajowców także zaplanowało wakacje na Florydzie. Ci którzy posiadają nieruchomości na Florydzie, właśnie spędzają tutaj swoje wakacje.

4 lipca na Florydzie

Dziś także sławny “4 of July” czyli Dzień Niepodległości w USA. W zasadzie każde miasto, mniejsze i większe, ma zaplanowane na dziś wieczór pokaz sztucznych ogni, imprezy na świeżym powietrzu i wiele innych atrakcji. To świetna okazja aby doświadczyć jak obchodzi się to święto w Ameryce i jak jest celebrowane przez mieszkańców Florydy.

Rynek nieruchomości w lipcu 2023

Niewielkie obniżki cen nieruchomości – to obserwujemy w ostatnich tygodniach na rynku. Oferty są też trochę dłużej na rynku. To takie generalne spostrzeżenie, które widać na pierwszy rzut oka. Jeszcze nie wczytywałem się w statystyki z czerwca 2023. Cały czas jest mnóstwo kupujących, ceny uparcie trzymają się mocno. Nie zanosi się na jakąś drastyczną zapaść. Wręcz przeciwnie, słyszy się ze do końca roku ceny nieruchomości w Miami i na całej Florydzie mają wzrosnąć o 5%.

Wiem że sporo osób czeka na “property crash” i niższe ceny nieruchomości w USA. Niestety to najprawdopodobniej płonne nadzieje, na tańsze nieruchomości w USA i na Florydzie. Nie zmieni się to w najbliższych latach. Zgadzam się w całej rozciągłości z “ekspertami”.

Inflacja spada w USA

Także inflacja w USA spada. Teraz jest – bodajże – na poziomie 4% z niewielkim hakiem. Ceny benzyny to około 3.39$ – ostatnim razem płaciłem na Costco za galon. Także bez jakichś drastycznych zmian w stosunku do ubiegłych miesięcy.

Zadzwoń do nas i zaplanuj wizytę

Jeżeli masz gotówkę, którą należy zainwestować, zadzwoń do nas  i zaplanuj z nami oglądanie nieruchomości. Są fantastyczne oferty, mieszkania i domy w Miami, które warto zobaczyć. Zapraszam.

Przejdź do zakładki Kontakt 


Zainteresuje Cię także: aktualna pogoda w Miami

Następny wpis

Prawo na Florydzie

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?