Problem z wynajmem mieszkań na Florydzie

Wynajem domow floryda

Wynajem mieszkań na Florydzie w chwili obecnej. Jak wygląda aktualna sytuacja na rynku wynajmu mieszkań na Florydzie pod koniec 2021 roku? Otóż pojawił się ogromny problem, który trwa już od dobrych kilku miesięcy. W związku z tym postanowiłem napisać trochę o tej sytuacji.

Nie ma wystarczającej ilości mieszkań ani domów na wynajem na południowej Florydzie. Sytuacja jest – ośmielę się powiedzieć – tragiczna. Tzn. dla poszukujących mieszkania na wynajem na południowej Florydzie. Na jedno mieszkanie zwykle jest nie kilku, a kilkunastu chętnych!

Przebijają do góry

Ci którzy chcą wynająć muszą przebić cenę “do góry” aby marzyć iż zdobędą wymarzone lokum. Czyli, jeżeli mieszkanie jest wystawione za powiedzm y -1600 USD na miesiąc, aby je zdobyć potencjalny lokator musi zaoferować wyższą cenę właścicielowi.
Mało tego. Taki właściciel “przebiera” w ofertach i wybiera osoby/lokatorów którzy mu pasują. Z takich czy innych względów. Często potrzeba pokazać swoją historię kredytową albo referencje z poprzedniego miejsca zamieszkania.

Zamiast 1600$ trzeba zapłacić 2000$

Zdarza się w tej chwili iż mieszkanie które jest wystawione za 1600 USD na miesiąc “schodzi” za 2000 USD albo 2100 USD na roczny wynajem.

Poszukujący mieszkań na wynajem są załamami a właściciele mieszkań zacierają ręce i zbierają kokosy. Na razie nie zanosi się na to żeby cokolwiek się zmieniło w tej materii, przynajmniej w naszych okolicach Miami, Fort Lauderdale i Boca Raton.

Przejdź do ofert | wypełnij formularz “Chcę zainwestować na Florydzie

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?