Rekordowo wysokie temperatury na południu USA

Floryda temperatury

Mamy w tej chwili rekordowo wysokie temperatury na całym południowym wschodzie USA. W tym, bardzo wysokie temperatury na Florydzie. Wczoraj, wskazówka termometru wskazywała nawet 95 stopni F. To blisko 35 stopni C. Ale 35 stopni C na Florydzie “wygląda” trochę inaczej niż w Polsce lub na południu Europy. Jest wilgotno, panuje wysoka wilgotność powietrza i często nocami pada deszcz. Jest po prostu jak w saunie.

A wyobraźcie sobie jeszcze wejście do rozgrzanego samochodu. Nie jest to specjalnie nic nowego na Florydzie. Większość ludzi tutaj, jest do tego przyzwyczajona. A ten okres warto wykorzystać do jak najczęstszego przebywania przy basenie lub na plaży i kąpiel w oceanie. Ale oczywiście kąpiele słoneczne z umiarem. Słońce florydzkie trochę inaczej (czytaj – szybciej) opala.

A co na florydzkim rynku nieruchomości na przełomie lata 2023?

Otóż przedwczoraj ranne wiadomości CBS, czyli te najważniejsze – mainstreamowe (czytaj: demokratyczne … pssst) podały iż ceny nieruchomości w południowych hrabstwach Florydy “pną w górę”. I taka ma być tendencja na resztę część roku 2023.
Według mnie, nie zmieni się nic, aż do wyborów w przyszłym roku.
Niebywałe, ale prawdziwe. Ceny nieruchomości na Florydzie ida w górę. I faktycznie, widać to po nowych listingach.
W co lepszych lokalizacjach jest znowu po kilku chętnych na jedno mieszkanie czy dom.

300.000 nowych rezydentów na Florydzie

A najciekawsze zostawiłem na koniec. CBS także podało informację iż na Florydę ma się przeprowadzić kolejne 300.000 ludzi w przeciągu następnych 5 lat. I ponownie, moja teoria jest taka iż tę cyfrę należy przemnożyć przynajmniej przez “2”. Czyli jeszcze więcej ludzi i nowych rezydentów na Florydzie.

A jak Wy to widzicie? Zapraszam na naszego Facebooka https://www.facebook.com/florydadomy

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?