Czerwiec to dobry miesiąc na przyjazd na Florydę

Miami Beach

Miesiąc czerwiec to doskonały miesiąc na przyjazd na Florydę i poszukiwanie nieruchomości. Okres “przed wakacjami” to idealny czas aby zaplanować swój przyjazd na Florydę i rozpoczęcie poszukiwań wymarzonego domu na Florydzie lub nieruchomości inwestycyjnej. Zachęcamy Was do kontaktu z nami i umawianie spotkań na oglądanie mieszkań i domów w naszej ofercie. Przypominamy iż od kilku miesięcy już, działa nasza nowa strona internetowa z ofertami “live” z rynku południowo wschodniej Florydy na domenie www.floridasearchmls.com

Zachęcamy do jej odwiedzenia i wysłania nam formularza z nieruchomości która się spodobała i odpowiada Twoim wymaganiom. Metraże nieruchomości w ofertach są podane w m2, co w USA nie zdarza się często.

Zachęcamy Was także do bezpośredniego telefonu do nas w godzinach “urzędowania” i przedyskutowania Waszych oczekiwań co do inwestycji na Florydzie. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.

A co z florydzkim rynkiem nieruchomości w chwili obecnej?

Wygląda na to że “zapowiadanego” kryzysu i spadku cen nieruchomości w USA nie będzie. Przynajmniej tego nie widać w Miami i okolicach. W dalszym ciągu wszystko sprzedaje się “na pniu”. Jest po kilku chętnych na jedną nieruchomość. Także rynek deweloperski sprzedaje się świetnie i trzeba dobrze się postarać aby coś kupić. Rynek wynajmu kwitnie, ceny za wynajem są stabilne, lub lekko w górę. Także inwestorzy są zadowoleni i szukają więcej ofert “pod wynajem”.

Zapraszamy do kontaktu z nami i umawianie spotkań na czerwiec.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?