Kto z polskich celebrytów posiada nieruchomość na Florydzie

domy polskich celebrytow

Kto z polskich celebrytów posiada nieruchomości na Florydzie. Ostatnio takie pytanie zadałem “Chatowi GPT”. No i co? Niestety niewiele … Nie odpowiedział mi, jak to często ma w zwyczaju, na kłopotliwe, lub niepoprawnie polityczne tematy. Albo iż ma nieaktualne informacje. Zagłębiając się w trzewia internetu i wpisując uparcie frazy takie jak: “polscy celebryci na Florydzie”, troche się dowiemy, głównie plotek z polskich magazynów i różowej prasy. A właściwie różowych portali plotkarskich.

Polskie gwiazdy na Florydzie

Ważne jest jedno. I ważne abyście to wiedzieli. Mnóstwo polskich gwiazd, celebrytów i polityków posiada nieruchomości na Florydzie. I to od wielu, wielu lat. Trzeba uszanować prywatność tych sławnych ludzi, polityków i działaczy partyjnych.
Przedsiębiorcy, biznesmeni, partyjni (Ci z nowych partii, oraz Ci z ubiegłej epoki i nomenkalatury) wojskowi i inni mają domy i apartamenty na Florydzie.

Polacy od dekad inwestują na Florydzie

Polacy od dekad kupują i inwestują niemałe pieniądze na Florydzie. Stosunkowo mało osób o tym wie, nie mówi się o tym. A polscy celebryci także szukają “oddechu” i ucieczki z Polski i z europejskiego zgiełku. A Floryda jest takim właśnie miejscem i to od bardzo dawna.

polscy celebryci

Zapraszamy do nas

Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do grona właścicieli nieruchomości na Florydzie, zapraszamy do naszego biura, do pierwszego “nieśmiałego” kontaktu mailowego, a może do rozmowy na czecie czy rozmowy przez telefon. Południe Florydy to “topowa” destynacja jeżeli chodzi o nieruchomości. Nie każdego Nowaka z Polski będzie stać nawet na przyjazd tutaj i zameldowanie się w hotelu. Jako agencja na Florydzie nie mamy tutaj wielu “time waisterów” i “oglądaczy nieruchomości” czy ciekawskich. Którzy przyjechali sobie “tylko pooglądać”.

Aby obejrzeć nieruchomości w wyższych budżetach trzeba przedstawić “proof of founds” czyli zaświadczenie z banku iż mamy pieniądze na nieruchomość którą chcemy obejrzeć. Pisałem już o tym wielokrotnie. Tutaj w Ameryce, ludzie nie tracą czasu ani energii na “zawracanie głowy” … albo gitary … Dowiedz się więcej o proof of founds na Florydzie.

Zapraszam serdecznie do kontaktu z naszym biurem. Jak zawsze Twoja prywatność jest dla nas priorytetem.

Podpisane

Ekipa FLORYDA.EU

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?