Miami Key Biscayne

23 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Key Biscayne Miami

Miami Key Biscayne – jedna z najlepszych lokalizacji do posiadania nieruchomości w Miami. Wygoda mieszkania w Miami jednocześnie cisza, spokój i mnóstwo zieleni. Apartament w Key Biscayne lub penthouse w Key Biscayne może być doskonałą inwestycją w mieszkanie wakacyjne na Florydzie, ale także idealnym miejscem na mieszkanie w Miami przez dłuższy okres. Sprawdź ofert nieruchomości zagranicznych we wspaniałym Key Biscayne w Miami. Nie spodziewaj się iż mieszkania na Key Biscayne zaliczają się do tanich. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na inwestycję w nieruchomości w Miami.

Jeśli interesujecie się Florydą, to na pewno wiecie, że jej bogata historia pociąga za sobą istnienie niezliczonych zabytkowych obiektów, które wpisane są do rejestru miejsc o znaczeniu historycznym. Jeśli tylko macie ochotę zwiedzać malowniczą Florydę, obiektów do zwiedzania Wam nie zabraknie. Innymi, równie ciekawymi co zabytkowe dzielnice, miejscami do zwiedzania są liczne parki i rezerwaty przyrody, z których najbardziej znany to ogromny, pełen bogactwa fauny i flory, rezerwat Everglades.

Turyści lubiący aktywny wypoczynek z odrobiną odpoczynku, mają do dyspozycji setki kilometrów plaż z krystalicznie czystą wodą, niezliczone ilości kortów tenisowych, pól golfowych i centrów sportowych i rekreacyjnych. Jeśli zaś jesteście amatorami nurkowania Floryda ma Wam do zaoferowania, krystalicznie czystą wodę, liczne rafy koralowe i zatopione wraki, które możecie podziwiać godzinami nurkując indywidualnie lub z instruktorem.

Zamieszkaj na wyspie

A słyszeliście może opinię, że podróż na Florydę bez odwiedzenia Miami Key Biscayne jest niekompletna? Key Biscayne jest dzielnicą Miami położoną na wysepce graniczącej z Oceanem Atlantyckim u ujścia Zatoki Biscayne Bay. To właśnie Key Biscayne nazywany jest potocznie „The Island Paradise”, luźno tłumacząc Wyspą Raju.

Nic w tym dziwnego, ponieważ luksusowa dzielnica Miami na wyspie otoczonej Oceanem Atlantyckim i Zatoką Biscayne Bay potrafi przyciągać swoim luksusem nie tylko turystów, ale także mieszkańców okolicznych miast i miasteczek, ale to nie wszystko, częstymi gośćmi na plażach Key Biscayne są żółwie morskie, możecie je obserwować podczas składania jaj.

Miami Key Biscayne
Miami Key Biscayne

Floryda jest miejscem, gdzie pogoda potrafi rozpieszczać, latem temperatury nie są wyższe niż 35 stopni Celsjusza, zimą natomiast nie spadają poniżej 15 stopni Celsjusza, często natomiast osiągają nawet 22 stopnie Celsjusza, wtedy gdy w Polsce walczymy często z siarczystymi mrozami. Taka aura jak najbardziej pasuje to „The Island Paradise”. Czy widzieliście zdjęcia Key Biscayne lub mieliście okazję widzieć filmy z tej okolicy? Potraficie sobie wyobrazić luksusową wyspę, z pięknymi rezydencjami, eleganckimi hotelami i kurortami turystycznymi pełnych blichtru i prywatnymi marinami z drogimi jachtami? Jeśli tak to właśnie to tu znajdziecie – prawdziwe „The Island Paradise”.

Key Biscayne – miejsce dla zamożnych

Jeśli sprowadzicie się tutaj z dziećmi, na pewno zainteresuje Was oferta edukacyjna dzielnicy. Znajdziecie tutaj szkoły publiczne i prywatne, takie jak Key Bisayne K-8 Center, Key Biscayne Community School, czy Coral Gables High School. Oczywiście nie samą edukacją człowiek żyje, po szkole można udać się do jednego z parków zlokalizowanych w dzielnicy lub to Key Biscayne Shopping Center lub The Squere Shopping Center. Key Biscayne ma również do zaoferowania usługi Key Biscayne Yacht Club.

Będąc tutaj docenicie różnorodność oferowanych sportów, możecie pograć w tenisa, popróbować swoich sił w kitesurfingu, żeglarstwie, czy po prostu rekreacyjnej jeździe na rolkach lub rowerze. Społeczność Miami Key Biscayne może cieszyć się licznymi wydarzeniami, których jest nawet kilka w miesiącu. Odbywają się tu również liczne wydarzenia kulinarne, związane na przykład z degustacją różnych win pochodzących z różnych szczepów z całego świata. Jak na przykład Spanish Wines and Rum Tasting, California Pinot Noir and Gin Tasting, French Wines and Cognac Tasting, Italian Proseco Tasting.

A także takie wydarzenia jak coroczny festiwal Octoberfest, Magic on The Bay, Children Christmas Celebration czy New Year`s Eve at Novecento Key Biscayne. Oprócz festiwali rekreacyjno – rozrywkowych, możecie być świadkami wydarzeń sportowych takich jak Sony Tenis Open, są to rozgrywki tenisa należące do World Class Tennis, Act4Me`s Annual Poker Tournament, czyli doroczny turniej pokera, 18 Holes 1 Cause – Act4Me Charity Golf Tournament, charytatywny turniej pokera.

Nieruchomość nie tylko na wakacje w Miami

Jak już wszystkie atrakcje będziecie mieli za sobą i pozostanie Wam tak zwane nic nie robienie, choć przy tej ilości wydarzeń ciężko sobie to wyobrazić, Key Biscayne jest miejscem, gdzie można odpoczywać z dużo większą przyjemnością. Czekają na Was plaże, na których można odpocząć, popływać w krystalicznych wodach, otaczających wyspę, lub nurkować niedaleko od brzegu. Tylko uważajcie na żółwie morskie, nie powinny zrobić Wam krzywdy, ale uważajcie raczej, by ich samemu nie wystraszyć.

Oferty nieruchomości na wyspie są liczne, a ich przekrój cenowy ogromny. Od 200 tysięcy dolarów możecie znaleźć ciekawe, niewielkie domki do remontu, przyznacie, że to dość niska cena. Jednak Key Biscayne to także bardzo luksusowe rezydencje. Za 37 milionów dolarów możecie nabyć prywatną rezydencję – port, z ośmioma sypialniami, siedmioma łazienkami, basenem, sauną i przepięknym ogrodem, zapierającym dech w piersiach równie mocno jak sam widok na Ocean Atlantycki. Wszystko to na niecałych 3000 metrach kwadratowych.

Rodzaje nieruchomości na Key Biscayne

Nieruchomości na Key Biscayne w Miami to także ciekawe oferty, tańsze od tych najdroższych, a zarazem bardzo luksusowe i ciekawe. Jedną z ciekawszych nieruchomości na sprzedaż jest apartament w jednej z najlepszych lokalizacji w Key Biscayne w luksusowym apartamentowcu Crandon Tower wybudowanym w 1966 roku. Macie tu zagwarantowany wspaniały panoramiczny widok na Ocean Atlantycki i Zatokę Biscayne Bay. 
Apartamentowiec położony jest niecały kilometr od Oceanu Atlantyckiego, jeśli zdecydujecie się na kupno apartamentu w Crandon Tower, dostaniecie do dyspozycji parking. Ale to nie wszystko, najciekawszą częścią tej oferty jest jej cena, to wszystko możecie mieć już za 400 tysięcy dolarów, co może wydawać się ceną wcale nie najwyższą w porównaniu z cenami innych apartamentów i rezydencji w Key Biscayne.

To właśnie Miami Key Biscayne było miejscem, w którym mieszkał były prezydent USA, Richard Nixon. Właścicielami nieruchomości na terenie Miami Key Biscayne byli również między innymi Cher, Brad Pitt i wiele innych mniej lub bardziej znanych osób.

Inwestycje w Key Biscayne w Miami

Nieruchomościami na Florydzie interesują się głównie Europejczycy i mieszkańcy wysoko rozwiniętych krajów Azji, a to głównie dlatego, że Amerykanie kupują już mniej nieruchomości. Ze względu na kryzys ekonomiczny, nie biorą już tylu kredytów co kiedyś a więcej osób wynajmuje nieruchomości na Florydzie. Pozostali nabywcy, często decydują się na kupno tych luksusowych nieruchomości w tym słynnym Miami, głównie ze względu na inwestycję na przyszłość. Rezydencja lub condo kupione dzisiaj, w niedalekiej przyszłości może okazać się nie tylko droższe niż dzisiaj, ale w miedzy czasie może przynosić duży dochód, jeśli inwestor zdecyduje się go wynająć.

Miami Key Biscayne to dobre miejsce nie tylko na wakacje, ale również, żeby osiedlić się tutaj na stałe. Być może taki odpoczynek i luksus wejdzie Wam w krew, wtedy przestaniecie czuć się tu jak na wakacjach, ale na pewno nie będziecie chcieli opuścić swojego domku, lub apartamentu nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego lub przy samej Zatoce Biscayne Bay. Nie zważając na lokalizację nieruchomości, zawsze będziecie mogli liczyć na piękne widoki z okna i przyjazną okolicę.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?