Najlepsze wydarzenia w Miami w styczniu 2024 roku

Miami

Styczeń to miesiąc, w którym Miami rozkwita. Po gorących, wilgotnych wakacjach zimowa pogoda jest łagodna i przyjemna, a w mieście odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, muzycznych i kulinarnych.

Muzyka

 • Miami Winter Music Conference (MWC) to coroczne spotkanie branży muzycznej, które odbywa się w Miami Beach od 22 do 25 stycznia. W tym roku na konferencji wystąpią tacy artyści jak Diplo, David Guetta, Steve Aoki i wielu innych.
 • Miami Music Week (MMW) to tygodniowy festiwal muzyczny, który odbywa się w Miami od 27 stycznia do 2 lutego. W tym roku w ramach MMW wystąpią tacy artyści jak The Weeknd, Calvin Harris, Skrillex i wielu innych.
 • Ultra Music Festival (UMF) to jeden z największych festiwali muzycznych na świecie, który odbywa się w Miami od 29 do 31 stycznia. W tym roku na UMF wystąpią tacy artyści jak Swedish House Mafia, The Chainsmokers, Martin Garrix i wielu innych.

Jedzenie

 • South Beach Food & Wine Festival to coroczny festiwal kulinarny, który odbywa się w Miami Beach od 26 do 29 stycznia. W tym roku w ramach festiwalu wystąpią tacy kucharze jak Thomas Keller, José Andrés i wielu innych.
 • Miami Spice to coroczna impreza gastronomiczna, która odbywa się w Miami od 1 do 31 sierpnia. W tym roku w ramach Miami Spice restauracje w całym mieście oferują specjalne menu w cenie 33 USD za trzydaniowy obiad lub kolację.

Teatr

 • Miami International Film Festival (MIFF) to jeden z najważniejszych festiwali filmowych w Stanach Zjednoczonych, który odbywa się w Miami od 1 do 10 marca. W tym roku w ramach MIFF zostaną zaprezentowane najnowsze filmy z całego świata.
 • New World Symphony to orkiestra symfoniczna z siedzibą w Miami Beach. W styczniu orkiestra oferuje szereg koncertów, w tym koncert sylwestrowy i koncert noworoczny.

Inne wydarzenia

 • Zoo Lights Miami to coroczna iluminacja Zoo Miami, która odbywa się od 19 listopada do 29 stycznia. W tym roku iluminacja będzie dostępna do 26 stycznia.
 • NightGarden to wystawa sztuki immersyjnej, która odbywa się w Miami Beach od 22 września do 7 stycznia. W tym roku wystawa będzie dostępna do 2 stycznia.

Plaża

Styczeń to idealny miesiąc na plażowanie w Miami. Pogoda jest ciepła i słoneczna, a plaże są zazwyczaj mniej zatłoczone niż w sezonie letnim.

Styczeń to wspaniały miesiąc na wizytę w Miami. W mieście odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, muzycznych i kulinarnych, a pogoda jest idealna do plażowania.


Więcej wydarzeń w Miami odbywających się w styczniu 2024

Oprócz wydarzeń wymienionych powyżej, w Miami w styczniu odbywa się wiele innych interesujących wydarzeń. Oto kilka propozycji:

 • Miami Boat Show to międzynarodowa wystawa łodzi, która odbywa się w Miami Beach od 15 do 22 stycznia. W tym roku wystawa będzie prezentować ponad 3000 łodzi z całego świata.
 • Miami Art Week to tydzień wydarzeń kulturalnych, które odbywają się w Miami od 25 do 31 stycznia. W tym roku w ramach Miami Art Week odbędzie się wiele wystaw, pokazów i innych wydarzeń związanych ze sztuką.
 • Miami Book Fair International to międzynarodowy festiwal książki, który odbywa się w Miami od 28 stycznia do 2 lutego. W tym roku na festiwalu wystąpią pisarze z całego świata, a także odbędzie się wiele wydarzeń związanych z literaturą.

Najlepsze wydarzenia w Miami w styczniu

Oto kilka dodatkowych informacji o poszczególnych wydarzeniach:

 • Miami Winter Music Conference (MWC) to największe spotkanie branży muzycznej w Ameryce Północnej. W tym roku na konferencji wystąpią ponad 1000 artystów i przedstawicieli branży muzycznej z całego świata.
 • Miami Music Week (MMW) to tygodniowy festiwal muzyczny, który jest częścią Miami Winter Music Conference. W tym roku w ramach MMW odbędzie się ponad 100 wydarzeń muzycznych, w tym koncerty, imprezy klubowe i festiwale.
 • Ultra Music Festival (UMF) to jeden z największych festiwali muzycznych na świecie. W tym roku na UMF wystąpią ponad 100 artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym techno, house, EDM i trap.
 • South Beach Food & Wine Festival to jeden z najważniejszych festiwali kulinarnych w Stanach Zjednoczonych. W tym roku w ramach festiwalu wystąpią ponad 200 kucharzy z całego świata, a także odbędzie się wiele wydarzeń związanych z jedzeniem i winem.
 • Miami Spice to coroczna impreza gastronomiczna, która oferuje restauracjom w całym mieście możliwość zaprezentowania swoich najlepszych potraw w atrakcyjnych cenach. W tym roku w ramach Miami Spice restauracje oferują specjalne menu w cenie 33 USD za trzydaniowy obiad lub kolację.
 • Miami International Film Festival (MIFF) to jeden z najważniejszych festiwali filmowych w Stanach Zjednoczonych. W tym roku w ramach MIFF zostaną zaprezentowane ponad 300 filmów z całego świata, w tym filmy fabularne, dokumentalne i krótkometrażowe.
 • New World Symphony to orkiestra symfoniczna z siedzibą w Miami Beach. W styczniu orkiestra oferuje szereg koncertów, w tym koncert sylwestrowy i koncert noworoczny.
 • Zoo Lights Miami to coroczna iluminacja Zoo Miami, która jest jednym z najpopularniejszych wydarzeń zimowych w mieście. W tym roku iluminacja będzie dostępna do 26 stycznia.
 • NightGarden to wystawa sztuki immersyjnej, która jest idealnym miejscem na spędzenie wieczoru w Miami. W tym roku wystawa będzie dostępna do 2 stycznia.

Styczeń to idealny miesiąc na wizytę w Miami. Pogoda jest ciepła i słoneczna, a w mieście odbywa się wiele interesujących wydarzeń.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?