Październik to idealny miesiąc na przyjazd na Florydę

Floryda pazdziernik

Październik na Florydzie? Miesiąc październik to doskonały miesiąc na przyjazd na Florydę i oglądanie nieruchomości. Choć temperatury w tej chwili – pod koniec września – ciągle oscylują wokół 30 stopni Celsjusza, to najbliższe tygodnie będą odrobinę chłodniejsze na Florydzie. Październik to najlepszy czas na przyjazd do nas i oglądanie nieruchomości. Zachęcamy Was do kontaktu z nami, szczególnie z Anią i wykonanie do nas telefonu lub napisanie maila.

Jak wygląda rynek w tej chwili?

A jak wygląda rynek w tej chwili? Wszystko ciągle „gorące”. Ludzie ciągle kupują, nie wspominając o wynajmie, który jeszcze bardziej się „podkręcił” i wszystko wynajmuje się „na pniu”. Ale najistotniejsze to to, iż nie ma wielu ofert na wynajem. Na jedno mieszkanie czy dom, jest po paru chętnych i mieszkania nie stoją dłużej niż tydzień na rynku. Oczywiście jeżeli wystawisz mieszkanie lub dom na wynajem za realistyczną cenę. A ceny za wynajem są teraz wysokie, ale ludzie ich potrzebują i muszą płacić.
Wielu naszych klientów którzy kupili nieruchomość pod wynajem jest bardzo zadowolonych i zbiera żniwa z wynajmu co miesiąc.

A jak wygląda teraz rynek pierwotny?

Rynek pierwotny też ciągle mocny, choć w ostatnim tygodniu dostaliśmy maile z informacjami od lokalnych deweloperów w Boca i Miami, iż oferują obniżki na niektóre modele i na niektórych nowo budowanych osiedlach. Także tym też warto się zainteresować, dlatego skontaktujcie się z nami. Najlepiej dzwońcie. Jesteśmy cały czas pod telefonem i mailem.

rynek pierwotny floryda
Rynek pierwotny Floryda – nowe domy w Boca Raton (hrabstwo Palm Beach)

U nas bez prowizji

Gwoli przypomnienia, iż kupując przez nas nie płacisz prowizji. A my przeprowadzimy z Tobą cały proces zakupu nieruchomości po polsku. Poradzimy i pomożemy na wielu szczeblach procesu zakupu nieruchomości na Florydzie. Szczególnie jest to ważne podczas zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego, ponieważ zwykle trzeba zaangażować się w wybór wyposażenia nieruchomości, wykończenia, wybrać szafki, do kuchni, blaty, oświetlenie, armaturę łazienkowa i dziesiątki innych elementów wyposażenia nowego domu.

Zobacz także: nowe budowy w Miami

Wymaga to sporego poświęcenie czasu i kontaktu z ekipą dewelopera. Pomagamy aktywnie w całym tym procesie tutaj na miejscu, na Florydzie. Więc jest to dodatkowa wartość dodana , za którą nie płacisz nam nic. My swoje wynagrodzenie otrzymujemy od dewelopera na Florydzie.

Zapraszamy serdecznie na Florydę i inwestowanie w nieruchomości w najlepszych lokalizacjach na świecie. Przejdź do kontaktu i napisz do nas.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?