Mamy wszystkie oferty nowych budów w Miami

Miami nowe budowy

Nowe budowy w Miami. Jeżeli jesteś zainteresowany nowymi nieruchomościami budującymi się w Miami, mamy wszystkie oferty deweloperskie w mieście w naszej ofercie sprzedaży.
Tutaj możecie je wszystkie sobie przeglądać www.floridasearchmls.com
Jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje, zarejestruj się na stronie i wyślij formularz z danej oferty.
Przyślemy Ci więcej szczegółów, plany budynku i listę dostępnych mieszkań. A najważniejsze – umówimy Cię na ich oglądanie. Jeżeli jesteś na miejscu, na Florydzie.

Nowe budowy w Miami

Bardzo dużo się buduje w tej chwili w Miami, inwestorzy w dalszym ciągu kupują na potegę w celach inwestycyjnych i nic nie wskazuje na to, iż rynek nieruchomości w Miami ma zwolnić w najbliższym czasie. Są dostępne oferty luksusowych i ultra-luksusowych apartamentów z możliwością natychmiastowego wynajmu i wynajmu krótkoterminowego.
Budują się też apartamentowce i drapacze chmur, specjalnie przygotowane pod inwestorów, którzy angażują się w wynajem – tylko wakacyjny. Apartamenty, przeznaczone na wynajem – na doby i na dni. Specjalnie stworzone pod wynajem poprzez system rezerwacji Airbnb, oraz przez Booking.com.
Mamy wszystkie te oferty w swoim portfolio. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i ich obejrzenie z nami.

Podobna sytuacja jest z Fort Lauderdale. Tutaj też, bardzo dużo się buduje. Są na rynku wspaniałe apartamenty do kupienia z widokiem na ocean i w centrum miasta. Ceny niższe niż downtown Miami czy w Miami Beach.

Fort Lauderdale nieruchomości
Fort Lauderdale nieruchomości

Polacy nie znają dobrze lokalizacji Florydy i nie mają dobrej świadomości lokalizacji

Frustrujące jest to, iż polscy inwestorzy i osoby zainteresowane zakupem nieruchomości na Florydzie, nie do końca mają świadomość lokalizacji na Florydzie.
Trudno jest nowe osoby z Europy edukować w tej materii i przekonywać do lokalizacji na Florydzie.
Trzeba tu dłużej pomieszkać, aby poznać dobre lokalizacje Florydy. Dlatego zdaj się na nas i na nasze biuro nieruchomości.

Nie ograniczaj się tylko do Miami jeżeli myślisz o zakupie na Florydzie. Inne lokalizacje położone trochę na północ od Miami. Jak Fort Lauderdale, Boca Raton, Palm Beach czy West Palm Beach, oraz Boynton Beach, West Palm Beach czy Pompano Beach to niezwykle atrakcyjne miejsca do zakupu nieruchomości.
Tutaj też są multi-milionowe inwestycje i nieruchomości z najwyższej półki.
Idealne miejsca, ale trochę tańsze niż Miami. Ale równie dobre do kupna, zamieszkania i do inwestycji pod wynajem.
A np. miejscowości takie jak Boca Raton czy Palm Beach, to droższe i bardziej prestiżowe lokalizacje Florydy niż samo Miami.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?