Pogoda St. Augustine

Pogoda St Augustine. Floryda USA. Sprawdź pogodę i aktualne warunki atmosferyczne panujące w St. Augustine na Florydzie. Ile jest teraz stopni w St. Augustin i czy warto się właśnie teraz wybrać na plaże w St. Augustine lub na zwiedzanie miasta. Na poniższym wykresie pogody w St. Augustine znajdziesz wszystkie informacje o pogodzie w tym zakątku Florydy.

Są podane informacje o temperaturze w St. Augustine, są informacje o aktualnej wilgotności powietrza panującej w tym regionie Florydy. Dość ważny czynnik atmosferyczny na Florydzie, gdyż wysoka wilgotność powietrza zupełnie zmienia odczuwanie temperatury. Są informacje o ciśnieniu atmosferycznym w St. Augustin. Dalej są informacje o kierunku i prędkości wiatru, informacje o opadach, informacje o godzinach wschodów i zachodów słońca, a w końcu są podane informacje o fazach księżyca.

Powiązany temat: zamek San Marco w St. Augustine

Jeżeli planujesz wycieczkę do St. Augustine na Florydzie warto sprawdzić pogodę i odpowiednio się przygotować do takiej wyprawy. Latem przewiewna i lekka odzież na pewno się przyda. Natomiast zimą, lekka kurtka również nie zaszkodzi. Nie zapomnij dobrego kremu UV, o każdej porze roku.

Temperatura w St. Augustine na Florydzie

Pogoda St Augustine. Informacje o pogodzie i klimacie w St Augustine poniżej są na żywo, więc dokładnie możesz sprawdzić ile jest teraz stopni w tym pięknym i zabytkowym mieście Florydy północno-wschodniej. St. Augustin doświadcza wedle statystyk meteorologicznych 48 cali opadów atmosferycznych rocznie.

Średnio jest 223 słonecznych dni w roku. Temperatury w lipcu sięgają 90 stopni F, natomiast w najzimniejszym miesiącu w roku, czyli miesiącu styczniu temperatury oscylują wokół 46 stopni F.
 Sprawdź aktualną pogodę w St. Augustin i klimat w St. Augustine na Florydzie.

St. Augustine temperatura
5/5
Pogoda St. Augustine
5/5

Oferta tygodnia! 400.000$ Apartament w Miami Aventura

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na marzec 2023! Cena 700.000$. Dom w Parkland z 4 sypialniamiFirma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Szukaj nieruchomości

Reklama
Compare listings

Porównać