MAPA STANU TEKSAS

Mapa Teksasu w USA. Stan Teksas na mapie Ameryki. Sprawdź gdzie leży Teksas i sprawdź autostrady i drogi stanowe Teksasu w Stanach Zjednoczonych. Internetowa mapa Teksasu przydatna w podróży po tym ogromnym stanie nad Zatoką Meksykańską i blisko Meksyku. Z mapy łatwo obliczyć odległości pomiędzy miastami Teksasu i czas podróży samochodem. Mapa także przydatna dla osób lądujących na lotnisku w Dallas lub w Houston.

Teksas na mapie graniczy z Meksykiem i tutaj znajduje się mnóstwo przejść granicznych do Meksyku z USA. Na tej granicy dochodzi także do nielegalnego przekraczania granicy Meksyk USA. Sprawdź przejścia graniczne z Meksykiem w El Paso, w Laredo i w Brownsville. Teksas graniczy z czterema meksykańskimi stanami: Chihuahua, Coahuila, Nuevo Leon, oraz z Tamaulipas. Ze wszystkich tych stanów jest możliwość przedostania się do USA. Zarówno legalnie jak i nielegalnie. Z mapy także można wyczytać nielegalne trasy przemytnicze z Meksyku do Stanów Zjednoczonych. Zobacz także przewodnik po Teksasie

Na mapie Teksasu zaznaczone są także największe miasta Teksasu: Houston, Austin, San Antonio, Corpus Christi, Dallas, Amarillo, Abilene i Odessa, oraz Galveston nad Zatoką Meksykańską. Mapę można przeglądać zarówno w trybie mapy satelitarnej Teksasu, jak również jako mapę drogową Teksasu i mapę geograficzną Teksasu w USA. Na mapie Teksasu znajdziesz także ciekawe miejsca do odwiedzenia, oraz największe atrakcje turystyczne Teksasu.

Mapa Teksasu

5/5

Compare listings

Porównać