8 nowych restauracji z gwiazdkami Michelin w Miami w 2023

Miami restauracje

Nowe restauracje z gwiazdkami Michelin w Miami! Miami rośnie w siłę! Także na scenie kulinarnej! Na początku lutego, Michelin, po raz kolejny opublikował listę restauracji które otrzymały gwiazdkę Micheline. Tym razem aż 8 restauracji w Miami otrzymało to zaszczytne wyróżnienie.
Poniżej prezentujemy listę tych restauracji. Jeżeli jesteś “foodie” z PL i kochasz dobre jedzenie na światowym poziomie, to pewnie znasz już te informacje. Ale publikujemy je tutaj gwoli informacji i wiedzy w jak wspaniałym miejscu na świecie mamy szczęście mieszkać i żyć.

Luty 2023 – nowe restauracje z gwiazdką Michelin w Miami

Miami ulice miasta
Miami ulice miasta

Brasserie Laurel

Szef kuchni Michael Beltran, inspiruje się kuchnią francuską serwuje ją w Miami w nowym Miami Worldcenter w samym centrum miasta.

Fiola Miami

Wystawna włoska restauracja w Coral Gables z bogato zdobionymi daniami i nagrodzoną gwiazdką Michelin siostrą, Fiola D.C.

Lido

Klub Surf Club z luksusowym barem z szampanem, wyluzowaną restauracją na tarasie i włoskimi potrawami.

Lion & the Rambler

Skromny, pomysłowy, współczesny amerykański lokal szefa kuchni Michaela Bolena w dawnej przestrzeni Eating House.

Rosie’s

Zielony ogród brunchowy w Little River serwujący dania inspirowane kuchnią południową szefa kuchni Akino Westa z nutą włoskich smaków i technik.

Tambourine Room

Autorstwa Tristana Brandta: menu degustacyjne łączące nowoczesne i klasyczne wpływy francuskie i azjatyckie w The Carillon.

The Gibson Room

Kolejna pozycja Beltran w Shenandoah/Silver Bluff serwująca nostalgię w postaci klasycznych koktajli i amerykańskich potraw przy świecach.

Walrus Rodeo

Wyluzowane podejście zespołu Boia De do gotowania, także dania wegetariańskie na placu Buena Vista.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?