AMBASADA AMERYKAŃSKA W IRLANDII DUBLIN

Informacje o ambasadzie amerykańskiej w Irlandii w Dublinie. Ważne i aktualne informacje dla osób zamierzających wyjechać z Irlandii do Stanów Zjednoczonych. Informacje dla Polaków mieszkających i pracujących w Irlandii ubiegających się o wizę lub chcących wyjechać do USA z Irlandii. Jeżeli masz stałe zameldowanie w Irlandii i chcesz wyjechać do USA to są informacje dla Ciebie i Twojej rodziny. Wyjazd z terytorium Unii Europejskiej do Stanów Zjednoczonych.

Ważne informacje o ambasadzie USA dla obywateli Polski mieszkających w Irlandii lub osób posługujących się językiem polskim o ambasadzie USA w Irlandii. Informacje dla starających się o amerykańską wizę z Irlandii. Informacje dla osób które muszą umówić się na spotkanie (interview) do najbliższej amerykańskiej ambasady na terytorium Irlandii i Irlandii Północnej. Szczególnie ważne informacje dla polskich obywateli zamieszkujących i pracujących w Irlandii na stałe i starających się o legalny wyjazd do USA z terytorium Republiki Irlandii w Unii Europejskiej.

Ambasada Amerykańska w Irlandii - Dublin

Budynek ambasady amerykańskiej w Dublinie Irlandia
Budynek Amerykańskiej Ambasady w Irlandii w mieście Dublin

American Embassy in Ireland - Dublin

Szukasz adresu i informacji o amerykańskiej ambasadzie w Irlandii? Poniżej znajdują się pełne informacje o amerykańskiej ambasadzie, wraz z dokładnym adresem, dojazdem do ambasady i numerem telefonu do ambasady amerykańskiej w Dublinie. Bardzo przydatne informacje dla osób posługujących się językiem polskim, poszukujących informacji o wizach i wyjazdach do USA z Irlandii.

Jak legalnie wyjechać do USA z Irlandii. Informacji o legalnym pobycie w USA, emigracji do USA i wyjeździe z Irlandii do Stanów Zjednoczonych przez Polaka. Wyjazd z Irlandii do USA przez polskiego obywatela lub osoby legitymującej się polskim paszportem lub dowodem tożsamości. Jak umówić się na interview do amerykańskiej ambasady w Dublinie. Godziny otwarcia/urzędowania amerykańskiej ambasady w Dublinie – stolicy Irlandii (Republic of Ireland (Poblacht na hÉireann)).

Informacje dla polskich obywateli

Aktualne informacje konsularne, szczególne przydatne dla Polaków ubiegających się o wizę do USA lub wypełniających elektroniczny wniosek ESTA tuż przed wjazdem do Stanów Zjednoczonych z terytorium Irlandii i Irlandii Północnej. Praktyczne informacje związane z ambasadami USA położonymi na terenie Unii Europejskiej w tym wypadku o ambasadzie amerykańskiej znajdującej się na terytorium Irlandii. Drugiej, najbliższej położonej amerykańskiej ambasady poza Wielką Brytanią. Zobacz także informacje o Ambasadzie USA w Wielkiej Brytanii w Londynie.

Mieszkasz w Dublinie, w Bray, w Cork, w Limerick lub w Galway? A może w Dundalk albo w Drogheda? W okolicach Dublina lub w otaczających Dublin wioskach i miasteczkach? Właśnie do amerykańskiej ambasady w Irlandii musisz umówić się na osobiste spotkanie, kiedy Twój on-line wniosek ESTA do USA zostanie automatycznie odrzucony przez system elektroniczny/internetowy.

W tym momencie musisz zgłosić się osobiście do ambasady amerykańskiej w Irlandii na interview (umówione spotkanie) i ubiegać się o możliwość wjazdu do Stanów Zjednoczonych w celach turystycznych lub biznesowych. Albo na wyjazd do szkoły w USA. Jeżeli nie masz nic do ukrycia przed urzędnikiem emigracyjnym amerykańskiej ambasady, na pewno uda Ci się dostać pozwolenie na wyjazd do USA. I z łatwością uzyskasz wizę i możliwość wyjazdu do Stanów Zjednoczonych z Europy z Irlandii.

USA Embassy Ireland Dublin

Adres Ambasady Amerykańskiej w Irlandii

U.S. Embassy Dublin
42 Elgin Road
Ballsbridge
Dublin 4
Irlandia

Telefon: +353 1 668-8777
Strona internetowa: https://ie.usembassy.gov/

Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki w Dublinie jest placówką dyplomatyczną Stanów Zjednoczonych Ameryki położoną w Republice Irlandii. Ambasada USA w Dublinie oferuje pełen zakres usług, także dla obywateli amerykańskich przebywających w Dublinie i najbliższych okolicach Irlandii. Jeżeli jesteś Polakiem z amerykańskim paszportem i przebywasz w okolicy Dublina to do Ambasady Amerykańskiej musisz się zgłosić w celach administracyjnych i wsparcia dla obywateli amerykańskich przebywających za granicą.

Godziny otwarcia ambasady i przyjmowanie interesantów

Rutynowe usługi dla obywateli USA są dostępne tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Należy pamiętać, że Ambasada Amerykańska w Dublinie jest zamknięta w święta irlandzkie i święta amerykańskie.

Poniedziałek 09:00–17:00
Wtorek 09:00–17:00
Środa 09:00–17:00
Czwartek 09:00–17:00
Piątek 09:00–17:00
Sobota – Zamknięte
Niedziela – Zamknięte

Jeżeli jesteś obywatelem amerykańskim przebywającym na terenie Irlandii i potrzebujesz skontaktować się z Amerykańską Ambasadą w Irlandii np. z nagłym wypadkiem po godzinach pracy ambasady. Z takimi wydarzeniami losowymi jak hospitalizacja, aresztowanie przez policję lub organy ścigania, albo śmierć obywatela amerykańskiego, zadzwoń pod powyższy numer telefonu z terenu Irlandii.

UWAGA: Zgubione, skradzione lub nieważne (expiry) paszporty amerykańskie, można wymienić tylko w normalnych godzinach pracy ambasady w Dublinie i nie stanowią one sytuacji awaryjnych poza godzinami pracy ambasady amerykańskiej w Irlandii.

Ambasada Amerykańska w Dublinie na mapie

Niektóre usługi dla interesantów są dostępne w Konsulatach Generalnych USA w Belfaście i w ambasadzie USA w Londynie. Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami, aby uzyskać informacje o godzinach pracy i umówionych spotkaniach w poszczególnych konsulatach i ambasadach.
Ambasada Amerykańska w Dublinie to jedyna placówka dyplomatyczna USA w Irlandii.

Ambasada i konsulaty Irlandzkie w USA

 • Ambasada Irlandii w Washington DC
 • Konsulat Irlandii w Nowym Jorku
 • Konsulat Irlandii w Bostonie
 • Konsulat Irlandii w w Chicago
 • Konsulat Irlandii w San Francisco
 • Konsulat Irlandii w w Reno
 • Konsulat Irlandii w St. Louis
 • Konsulat Irlandii w Houston
 • Konsulat Irlandii w Los Angeles
 • Konsulat Irlandii w Naples (Floryda)
 • Konsulat Irlandii w w Pittsburgu
 • Konsulat Irlandii w Denver
 • Konsulat Irlandii w Nowym Orleanie

Oferta tygodnia! 400.000$ Apartament w Miami Aventura

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
 7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na marzec 2023! Cena 700.000$. Dom w Parkland z 4 sypialniamiFirma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Szukaj nieruchomości

Reklama
Compare listings

Porównać