AMBASADA AMERYKAŃSKA W IRLANDII DUBLIN

Informacje o ambasadzie amerykańskiej w Irlandii w Dublinie. Ważne i aktualne informacje dla osób zamierzających wyjechać z Irlandii do Stanów Zjednoczonych. Informacje dla Polaków mieszkających i pracujących w Irlandii ubiegających się o wizę lub chcących wyjechać do USA z Irlandii. Jeżeli masz stałe zameldowanie w Irlandii i chcesz wyjechać do USA to są informacje dla Ciebie i Twojej rodziny. Wyjazd z terytorium Unii Europejskiej do Stanów Zjednoczonych.

Ważne informacje o ambasadzie USA dla obywateli Polski mieszkających w Irlandii lub osób posługujących się językiem polskim o ambasadzie USA w Irlandii. Informacje dla starających się o amerykańską wizę z Irlandii. Informacje dla osób które muszą umówić się na spotkanie (interview) do najbliższej amerykańskiej ambasady na terytorium Irlandii i Irlandii Północnej. Szczególnie ważne informacje dla polskich obywateli zamieszkujących i pracujących w Irlandii na stałe i starających się o legalny wyjazd do USA z terytorium Republiki Irlandii w Unii Europejskiej.

Ambasada Amerykańska w Irlandii - Dublin

Budynek ambasady amerykańskiej w Dublinie Irlandia
Budynek Amerykańskiej Ambasady w Irlandii w mieście Dublin

American Embassy in Ireland - Dublin

Szukasz adresu i informacji o amerykańskiej ambasadzie w Irlandii? Poniżej znajdują się pełne informacje o amerykańskiej ambasadzie, wraz z dokładnym adresem, dojazdem do ambasady i numerem telefonu do ambasady amerykańskiej w Dublinie. Bardzo przydatne informacje dla osób posługujących się językiem polskim, poszukujących informacji o wizach i wyjazdach do USA z Irlandii.

Jak legalnie wyjechać do USA z Irlandii. Informacji o legalnym pobycie w USA, emigracji do USA i wyjeździe z Irlandii do Stanów Zjednoczonych przez Polaka. Wyjazd z Irlandii do USA przez polskiego obywatela lub osoby legitymującej się polskim paszportem lub dowodem tożsamości. Jak umówić się na interview do amerykańskiej ambasady w Dublinie. Godziny otwarcia/urzędowania amerykańskiej ambasady w Dublinie – stolicy Irlandii (Republic of Ireland (Poblacht na hÉireann)).

Informacje dla polskich obywateli

Aktualne informacje konsularne, szczególne przydatne dla Polaków ubiegających się o wizę do USA lub wypełniających elektroniczny wniosek ESTA tuż przed wjazdem do Stanów Zjednoczonych z terytorium Irlandii i Irlandii Północnej. Praktyczne informacje związane z ambasadami USA położonymi na terenie Unii Europejskiej w tym wypadku o ambasadzie amerykańskiej znajdującej się na terytorium Irlandii. Drugiej, najbliższej położonej amerykańskiej ambasady poza Wielką Brytanią. Zobacz także informacje o Ambasadzie USA w Wielkiej Brytanii w Londynie.

Mieszkasz w Dublinie, w Bray, w Cork, w Limerick lub w Galway? A może w Dundalk albo w Drogheda? W okolicach Dublina lub w otaczających Dublin wioskach i miasteczkach? Właśnie do amerykańskiej ambasady w Irlandii musisz umówić się na osobiste spotkanie, kiedy Twój on-line wniosek ESTA do USA zostanie automatycznie odrzucony przez system elektroniczny/internetowy.

W tym momencie musisz zgłosić się osobiście do ambasady amerykańskiej w Irlandii na interview (umówione spotkanie) i ubiegać się o możliwość wjazdu do Stanów Zjednoczonych w celach turystycznych lub biznesowych. Albo na wyjazd do szkoły w USA. Jeżeli nie masz nic do ukrycia przed urzędnikiem emigracyjnym amerykańskiej ambasady, na pewno uda Ci się dostać pozwolenie na wyjazd do USA. I z łatwością uzyskasz wizę i możliwość wyjazdu do Stanów Zjednoczonych z Europy z Irlandii.

USA Embassy Ireland Dublin

Adres Ambasady Amerykańskiej w Irlandii

U.S. Embassy Dublin
42 Elgin Road
Ballsbridge
Dublin 4
Irlandia

Telefon: +353 1 668-8777
Strona internetowa: https://ie.usembassy.gov/

Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki w Dublinie jest placówką dyplomatyczną Stanów Zjednoczonych Ameryki położoną w Republice Irlandii. Ambasada USA w Dublinie oferuje pełen zakres usług, także dla obywateli amerykańskich przebywających w Dublinie i najbliższych okolicach Irlandii. Jeżeli jesteś Polakiem z amerykańskim paszportem i przebywasz w okolicy Dublina to do Ambasady Amerykańskiej musisz się zgłosić w celach administracyjnych i wsparcia dla obywateli amerykańskich przebywających za granicą.

Godziny otwarcia ambasady i przyjmowanie interesantów

Rutynowe usługi dla obywateli USA są dostępne tylko po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Należy pamiętać, że Ambasada Amerykańska w Dublinie jest zamknięta w święta irlandzkie i święta amerykańskie.

Poniedziałek 09:00–17:00
Wtorek 09:00–17:00
Środa 09:00–17:00
Czwartek 09:00–17:00
Piątek 09:00–17:00
Sobota – Zamknięte
Niedziela – Zamknięte

Jeżeli jesteś obywatelem amerykańskim przebywającym na terenie Irlandii i potrzebujesz skontaktować się z Amerykańską Ambasadą w Irlandii np. z nagłym wypadkiem po godzinach pracy ambasady. Z takimi wydarzeniami losowymi jak hospitalizacja, aresztowanie przez policję lub organy ścigania, albo śmierć obywatela amerykańskiego, zadzwoń pod powyższy numer telefonu z terenu Irlandii.

UWAGA: Zgubione, skradzione lub nieważne (expiry) paszporty amerykańskie, można wymienić tylko w normalnych godzinach pracy ambasady w Dublinie i nie stanowią one sytuacji awaryjnych poza godzinami pracy ambasady amerykańskiej w Irlandii.

Ambasada Amerykańska w Dublinie na mapie

Niektóre usługi dla interesantów są dostępne w Konsulatach Generalnych USA w Belfaście i w ambasadzie USA w Londynie. Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami, aby uzyskać informacje o godzinach pracy i umówionych spotkaniach w poszczególnych konsulatach i ambasadach.
Ambasada Amerykańska w Dublinie to jedyna placówka dyplomatyczna USA w Irlandii.

Ambasada i konsulaty Irlandzkie w USA

 • Ambasada Irlandii w Washington DC
 • Konsulat Irlandii w Nowym Jorku
 • Konsulat Irlandii w Bostonie
 • Konsulat Irlandii w w Chicago
 • Konsulat Irlandii w San Francisco
 • Konsulat Irlandii w w Reno
 • Konsulat Irlandii w St. Louis
 • Konsulat Irlandii w Houston
 • Konsulat Irlandii w Los Angeles
 • Konsulat Irlandii w Naples (Floryda)
 • Konsulat Irlandii w w Pittsburgu
 • Konsulat Irlandii w Denver
 • Konsulat Irlandii w Nowym Orleanie

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

 1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
 2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
 3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
 4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
 5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
 6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
 7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
 8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
 9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
 10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
Otwórz chat
1
Zapraszam do rozmowy na chacie na żywo
Witam serdecznie z Florydy!
Tutaj Anna Zalewska. W czym mogę pomóc?