Dlaczego Boca Raton jest droższa od Miami

luksusowe domy

Zupełnie przypadkowo ostatnio przeczesywałem internet, oczywiście wyszukiwarkę Google, bo jakby inaczej, wpisując frazy kluczowe typu: “property for sale in Boca Raton”. I co zwróciło moją uwagę? Otóż bardzo ciekawe sugestie wyszukiwarki Google, których wcześniej jakoś nie widziałem, albo mi się one nie wyświetlały. A mianowicie pojawiły się takie frazy kluczowe na 5 pierwszych miejscach z sugestii Google, czyli co ludzie najcześciej wpisują do wyszukiwarki (upraszczając mój wywód). I takie oto frazy kluczowe się pojawiły:
– Why Boca Raton is so expensive?
– Why is Boca Raton more expensive then Miami
– Is Boca Raton a rich place to live?
– What salary do you need to live in Boca Raton?
– Is Boca Raton richer than Palm Beach?
– Is Boca Raton more expensive than Miami?

I przykładowo, odpowiedź na ostatnie pytanie z wyszukiwarki Google brzmi:

The average daily cost (per person) in Boca Raton is $283 while the average daily cost in Miami is $206.
The cost include accomodation, food, transportation and entertainment.

Boca Raton nieruchomości
Boca Raton nieruchomości

To oczywiście, odnosi się do kosztów podróży i spędzania czasu w Miami lub w Boca Raton. Ale trochę podobnie ma się sprawa z nieruchomościami i kosztem zakupu w Miami lub w Boca. Choć tutaj w zależności od dzielnicy danego miasta, bedą się ceny kształtować. W zależności jaki mamy budżet na dobrą lokalizacje w Miami, czy chcemy wydać na dobrą lokalizację w Boca Raton. Bo przecież i tutaj są tańsze i droższe lokalizacje.

Gdzie najbogatsi kupują na Florydzie

Chciałem Wam tylko zwrócić uwagę i uświadomić jak pożądanym, drogim i dobrym miejscem jest Boca Raton na Florydzie. Jeżeli po raz pierwszy przyjeżdżasz na Florydę, na pewno nie będziesz miał tej świadomości. Bo trzeba tutaj trochę pomieszkać i zorientować się “o co chodzi”. Niestety, to wymaga czasu. Ale także interakcji z lokalnym otoczeniem.
A jeżeli przyjeżdżasz na Florydę na 2 tygodnie lub na miesiąc, to musisz zdać się na wiedzę i doświadczenie Twojego agenta nieruchomości. Dlatego też zapraszam Was gorąco do naszego biura nieruchomości właśnie w Boca Raton. Inwestuj w najlepszych i najatrakcyjniejszych lokalizacjach Florydy. A życie nocne i kluby w Miami masz w zasięgu 1h samochodem!

Przejdź do przeglądania ofert nieruchomości z Boca Raton

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?