Lake Clarke Shores

10 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Lake Clarke Shores

Oferty zakupu i inwestycji w nieruchomości z tej prestiżowej lokalizacji w Palm Beach County na Florydzie. Nieruchomości zagraniczne na Florydzie w lokalizacji Lake Clarke Shores. Zapoznaj się ofertami sprzedaży domów, rezydencji luksusowych i willi z Lake Clarke Shores na Florydzie. Także nieruchomości typu condo i tanie przejęcia z banku na Florydzie. Sprawdź aktualne oferty sprzedaży z tej florydzkiej lokalizacji, dobrej na zakup domu pod wynajem na Florydzie lub nieruchomości wakacyjnej na Florydzie.

Wedle informacji z amerykańskiej Wikipedii, Lake Clarke Shores liczy blisko 3.500 mieszkańców. Większość nieruchomości w tej lokalizacji zlokalizowanych jest na brzegu jeziora Lake Clarke. Po wybudowaniu w latach 50-tych XX wieku mostu przez kanał West Palm Beach, umożliwiło to rozwój urbanistyczny tej części Florydy. Lake Clarke Shores jest związane z pobliskimi miastami West Palm Beach, oraz z Lake Worth, gdzie również znajdziesz mnóstwo ciekawych nieruchomości w naszej ofercie sprzedaży nieruchomości z Florydy.

Doskonała lokalizacja na zakup nieruchomości na Florydzie

Lake Clark Shores od wschodu otacza autostrada Interstate 95, od zachodu znajduje się Florida Mango Road, a od północy znajduje się Summit Boulevard. Lake Clarke Shores powstało w roku 1947, a oficjalnie zostało miastem dopiero w 1957 roku. Lake Clarke Shores jest doskonale skomunikowane nie tylko z resztą Florydy, ale także z resztą Stanów Zjednoczonych, co również warto wziąć pod uwagę podczas decydowania się na konkretną lokalizację i zakup nieruchomości na Florydzie. Z Europy najlepiej dolecieć na lotnisko w Miami, lotnisko w Fort Lauderdale, albo na lotnisko w West Palm Beach.

USA nieruchomości Lake Clarke Shores
USA nieruchomości – Lake Clarke Shores – widok jeziora

Lake Clarke Shores leży trochę na południe od lotniska Palm Beach International Airport (PBI) na południowej Florydzie. Miasto znane jest przede wszystkim z uprawy ananasów. Nazwa miasta pochodzi od pierwszego osadnika o nazwisku Clarke, który pierwszy stworzył tutaj farmę ananasów. Jednak później główna produkcja tego owocu przeniosła się na Kubę.
Jeżeli myślisz o zakupie nieruchomości w Lake Clarke Shores, to dobrze jeżeli jesteś fanatykiem sportu i ruchu na świeżym powietrzu. W miasteczku jest mnóstwo kortów tenisowych, ścieżek rowerowych i miejsc idealnych do uprawiania joggingu i bardziej wyczynowego biegania. Są tutaj boiska sportowe do koszykówki i futbolu amerykańskiego. To idealne miejsce dla osób lubiących sport i aktywny styl życia na Florydzie.

Ogromny wybór nieruchomości w Lake Clarke Shores

Podobnie jak w innych miejscowościach tej części Florydy w naszej ofercie sprzedaży domów i mieszkań za granicą na Florydzie, znajdziemy apartamenty wakacyjne w Lake Clarke Shores, domy jednorodzinne w Lake Clarke Shores, oraz nieruchomości komercyjne pod założenie i rozpoczęcie własnego biznesu na Florydzie. Nasza agencja nieruchomości pomoże znaleźć dla Ciebie nie tylko idealną nieruchomość, która będzie przynosiła regularny dochód z wynajmu nieruchomości na Florydzie, ale także lokal pod restaurację czy pizzernię, która pozwoli na rozpoczęcie dochodowego interesu na Florydzie.

Podobnie jak inne miasta Florydy Lake Clarke Shores to mieszanka kulturowa i narodowościowa, tak charakterystyczna dla Stanów Zjednoczonych, choć te zakątki wschodniej Florydy zamieszkuje głównie biała populacja. Mieszkają tutaj Niemcy, posiadający nieruchomości na Florydzie, polska Polonia z Florydy z innych części USA, Polacy z Kanady posiadający nieruchomości na Florydzie, oraz Francuzi i Hiszpanie. Mieszkają tutaj również obywatele Wielkiej Brytanii posiadający nieruchomości w Stanach Zjednoczonych.

Miejsca pracy na Florydzie

Znajdziemy tutaj także mnóstwo emigrantów z Meksyku, Kuby, krajów Ameryki Łacińskiej i krajów Ameryki Południowej. Mieszkają tutaj również Hindusi i obywatele Pakistanu, oraz Bangladeszu. Oprócz języka angielskiego w Lake Clarke Shores z łatwością porozumiesz się po hiszpańsku i po portugalsku, bo również i w Lake Clarke Shores mieszka mnóstwo obywateli z Brazylii.

Przejrzyj naszą ofertę sprzedaży nieruchomości w Lake Clarke Shores, zgłoś się do naszego biura na Florydzie lub wykonaj telefon w celu umówienia się na przegląd nieruchomości z Lake Clarke Shores. W naszym zbiorze ofert z Florydy południowej, mamy w ofercie każdą lokalizację i obsługujemy klientów z najróżniejszym budżetem przeznaczonym na zakup domu na Florydzie.

Pomożemy, doradzimy i przeprowadzimy każdą transakcję nieruchomości na Florydzie. Pomożemy Ci otworzyć konto w amerykańskim banku, oraz pomożemy w wynajmie zakupionej nieruchomości, aby taka inwestycja przyniosła należyty zwrot z inwestycji na Florydzie. Witamy w floryda.eu Florida. Witamy w Stanach Zjednoczonych Ameryki i w świecie zagranicznych inwestycji z biura Floryda.eu – najlepsze inwestycje poza Polską.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?