Royal Palm Beach

10 Nieruchomości
Sortuj według:

Nieruchomości Royal Palm Beach

Apartamenty, domy jednorodzinne, wille i rezydencje z tej prestiżowej lokalizacji na Florydzie do sprzedaży poprzez naszą agencję nieruchomości zagranicznych. Przeglądaj oferty od Floryda.eu z Royal Palm Beach na przepięknej Florydzie. Zainwestuj w nieruchomości w tej prestiżowej lokalizacji w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli myśleliście o sprowadzeniu się na Florydę jednak przestraszyły Was zatłoczone kurorty, pełne mieszkańców i turystów, wiecznie nie śpiące miasta nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, to przecież nic straconego. Możecie znaleźć oferty biur nieruchomości zlokalizowane w miastach i miasteczkach oddalonych od takich miejsc. Oczywiście, jeśli zaczniecie szukać bardzo daleko, okaże się, że większość atrakcji przechodzi Wam koło nosa, a sklepy czy restauracje można policzyć na palcach jednej ręki. Dobrym rozwiązaniem jest znaleźć miasteczko na przedmieściach jednego z większych miast.

Małe miasteczko na zachód od West Palm Beach

Jednym z takich miast jest Royal Palm Beach w hrabstwie Palm Beach County. Miasteczko położone jest niecałe 10 mil na zachód od West Palm Beach, 11 mil od pięknych plaż nad Oceanem Atlantyckim i około 20 mil od Boynton Beach. Royal Palm Beach znane jest ze swojej misji ochrony miejsc zielonych, co widać w ilości mniejszych i większych parków w Royal Palm Beach. W takim miejscu można odetchnąć od zgiełku wielkiego miasta.

Nieruchomości na każdą kieszeń

Oferty biur nieruchomości z miasteczka Royal Palm Beach mają dość duży wachlarz cenowy. Najtańsze domki lub apartamenty kupicie nawet za 25 tysięcy dolarów, być może nieruchomość będzie wymagała odświeżenia, niekoniecznie generalnego remontu, a być może będzie gotowa aby się wprowadzić. Najdroższe wille wbrew pozorom cenami nie przekraczają miliona dolarów.

Zagraniczne oferty nieruchomości. Royal Palm Beach
Zagraniczne oferty nieruchomości. Royal Palm Beach sprzedaż domów

Jeśli z ciekawości chcielibyście poznać ofertę sprzedaży nieruchomości z dolnej półki cenowej, może zainteresuje Was malutkie condo z 1970 roku, w którym znajdziecie jedną sypialnię, jedną łazienkę i jedną toaletę. Kuchnia jest wyposażona w większość niezbędnych sprzętów, aby sprowadzić się tutaj od razu. Główną zaleta tej nieruchomości, oprócz ceny, jest lokalizacja. Blisko sklepów, restauracji i pola golfowego, dodatkowo blisko znajdziecie basen i miejsca rekreacji. Za ten apartament o 780 sq ft powierzchni musielibyście przygotować 99 tysięcy dolarów.

Jeśli szukacie domku, za garażem, podjazdem i ogródkiem, być może inna oferta przykuje Waszą uwagę. Dom wybudowany został w 1995 roku, może pochwalić się trzema sypialniami i dwiema łazienkami, otwartą kuchnią w stylu amerykańskim. Kuchnia co prawda wymaga remontu, ale jest to jedyne pomieszczenie, w które trzeba będzie włożyć trochę pracy, pozostałe są gotowe do zamieszkania. Dom na 2105 sq ft powierzchni może być Wasz za 260 tysięcy dolarów.

Inną ofertą w podobnym przedziale cenowym będzie Willa na 3036 sq ft powierzchni, z czterema sypialniami i dwiema łazienkami. Dom w stylu kolonialnym wbudowano w 2004 roku i nie wymaga on specjalnych remontów. Jest jedna rzecz, która sprawia, że pierwsze wrażenie po wejściu do tego domu jest niesamowite, z głównego salonu rozciąga się widok na kanał przepływający nieopodal, ale także na prywatny basen, z którego mieszkańcy będą mogli do woli korzystać. Dom położony jest na zamkniętym osiedlu. Cena tej nieruchomości do 399 tysięcy dolarów. Zobacz także oferty open house na Florydzie.

Coś dla mieszkańców

Okolice Royal Palm Beach na pewno przypadną do gustu rodzicom uczących się dzieci. Znajduje się tutaj 9 szkół, w tym 7 publicznych. Są to między innymi H.L. Johnson Elementary School, Royal Palm Beach Elementary School, Cypress Trails Elementary School.

Jak już wspomniano, Royal Palm Beach to miejsce, w którym znajdziecie dziesiątki parków, w których nie tylko możecie odpocząć, ale często wziąć udział w różnych wydarzeniach. Korzystajcie dowoli ze Sporting Center, Banquet Garden, Wedding Pavillon, podziwiajcie interaktywne fontanny, czeka nas Was 20 miejsc piknikowych, boiska do koszykówki, siatkówki, pola golfowe. Sprowadźcie się tutaj i delektujcie ciszą i spokojem, mając w zasięgu ręki takie atrakcje.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?