Mieszkanie do wynajęcia w USA – czy to się opłaca?

inwestycja pod wynajem w usa

Zakup mieszkania do wynajęcia w Ameryce (w naszym wypadku na Florydzie) jest zazwyczaj całkiem dużą inwestycją dla kupującego z Polski – ceny nieruchomości, ze względu na lokalizację, jak i budżet na zakup nieruchomości w USA są wyższe niż w innych krajach. Jednocześnie jednak zapotrzebowanie na lokale do wynajęcia w USA, a szczególnie na Florydzie jest tutaj na tyle wysokie, że z pewnością warto podjąć trud i oczywiście zacząć na tym zarabiać duże pieniądze!
Ameryka zawsze była rajem dla inwestorów. Warto o tym pamietać. Jeżeli masz już jakieś swoje portfolio i kilka mieszkań w Polsce, Hiszpanii czy w innych krajach czas spojrzeć na Amerykę!

Jeżeli już jesteś właścicielem kilku nieruchomości np. w Polsce, połowa drogi za Tobą. Już znasz większość reguł gry w “property game
Teraz pozostaje jedynie kwestia kupna domu lub mieszkania na terenie USA i zaczęcia zarabiania “prawdziwych pieniędzy” z wynajmu!

Nieco inaczej Twoje działania związane z wynajmowaniem mieszkania w USA będą wyglądały. System wynajmu nieruchomości w Stanach Zjednoczonych faworyzuje inwestora (w dalszym ciągu!) a nie lokatora. Tutaj nikt nawet nie śmie nie zapłacić czynszu na czas lub wyprowadzić się z nieruchomości po kryjomu i zostawić niezapłacone rachunki za prąd czy za wodę. Taki “delikwent” w tutejszym “systemie nieruchomościowym” automatycznie jest wykluczony.
Nasze agencja zajmie się obsługą Twojej inwestycji od A do Z na Florydzie.

Wynajem nieruchomości premium w Miami, Boca Raton i Fort Lauderdale

Rynki finansowe od lat potwierdzają, że jednym z pewniejszych sposobów inwestowania pieniędzy jest wynajem nieruchomości. A szczególnie nieruchomości za granicą. Oczywiście nie we wszystkich krajach.
Np. w takim kraju jak tania Hiszpania, wynajem nieruchomości jest tragiczny i zupełnie nieopłacalny. Ale co innego powiedzą Ci tamtejsi agenci nieruchomości. Sam po kilku latach przekonasz się o co tam chodzi

Uzyskane w ten sposób środki (z wynajmu nieruchomości) mogą posłużyć zarówno jako comiesięczny zarobek, jak i forma zbierania oszczędności na przyszłość. Nieruchomość premium na wynajem pozwala również w dość krótkim czasie pobrać zysk, w odróżnieniu od wszelkiego rodzaju lokat długoterminowych, kont oszczędnościowych czy obligacji, które zarabiają za wolno i za mało. Szczególnie w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Kolejnym zyskiem wynikającym z posiadania wysokiej klasy mieszkania na wynajem jest również możliwość szybkiego zbycia nieruchomości w razie takiej potrzeby. Wielu naszych polskich klientów potwierdza, że świadomość związana z możliwością wykorzystania takiego zaplecza finansowego pozwala im spać spokojniej. nAwet mieszkając na stałe w Polsce czy na Ukrainie.

Takie prestiżowe lokalizacje jak Miami, Boca Raton czy Fort Lauderdale. Tutaj “w ciemno” możesz kupić nieruchomość na wynajem i od dnia pierwszego na niej zarabiać. Pomożemy Ci także rozliczyć się z podatków od wynajmu nieruchomości w korzystny dla Ciebie sposób. W tym celu musisz się z nami skontaktować i zaczerpnąć informacji.

Minusy zakupu apartamentu pod wynajem w Miami

Czy można zatem mówić o jakichkolwiek minusach związanych z inwestycją pod wynajem mieszkania w USA? Owszem, w przypadku samodzielnie wynajmowanej nieruchomości to Ty musisz zająć się poszukiwaniem najemców – czy to krótko, czy długoterminowych. Gdzie tu trudność? Jest ich całkiem sporo. W zależności od sytuacji rodzinnej czy wieku wynajmujących możesz mieć problem z podpisaniem umowy dłuższej, niż roczna, a także ryzykujesz poniesienie szkód materialnych. Jeżeli zakupisz nieruchomość za naszym pośrednictwem to my zajmiemy się jej wynajmem i obsługą.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?