Od listopada można przyjeżdżać do Stanów Zjednoczonych jeżeli jesteś zaszczepiony

Odprawa na lotnisku lot do USA

Stany Zjednoczone “luzują” restrykcje dotyczące zagranicznych podróży i obcokrajowców przyjeżdżających do USA. Wczoraj Biały Dom ogłosił rozluźnienie restrykcji dotyczące 33 krajów w tym Polska, Chiny, Brazylia i większość krajów Unii Europejskiej. Od listopada osoby z certyfikatem potwierdzającym zaszczepienie przeciwko Covid 10 będą mogły wjechać na teren USA bez żadnych restrykcji.
Przed wejściem na pokład będą sprawdzane dokumenty potwierdzające zaszczepienie przeciwko COVID 19.

Poniedziałkowe przemówienie Jen Psaki

Rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki powiedziała dziennikarzom w poniedziałek, że polityka nie jest zgodna z czasem na dyplomację i luzujemy restrykcje dla podróżnych. „Gdybyśmy mieli znacznie ułatwić sobie życie, zrobilibyśmy to przed czerwcem, kiedy prezydent miał swoją pierwszą podróż zagraniczną, lub wcześniej tego lata. Wtedy proces się zakończył” – powiedziała. „Opieramy to na nauce”. Źródło informacji agencja Routera

Planuj przyjazd do nas na Florydę już dziś

Także wygląda na to że to dobre wieści. Możecie już planować przylot na Florydę i oglądanie nieruchomości z nami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jesteśmy dla Was w każdej sprawie.
Zobacz jak do nas dojechać. Numer telefonu i adres

Podróż do USA restrykcje coronawirus

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?