POGODA BOCA RATON

Pogoda Boca Raton. Sprawdź aktualną pogodę panującą w Boca Raton na Florydzie. Warunki pogodowe „na żywo” panujące w tej chwili w Boca Raton, zaledwie 50km od Miami. Na poniższym wykresie pogodowym sprawdzisz ile jest teraz stopni Celsjusza w Boca Raton na Florydzie.

Informacje o warunkach atmosferycznych i klimacie panującym w tej znanej miejscowości wypoczynkowej w hrabstwie Palm Beach na Florydzie. Informacje dla osób planujących przyjazd na wakacje na Florydę, jak również dla osób planujących zakup nieruchomości i wyjazd na Florydę w celu poszukiwania dobrych inwestycji na południowej Florydzie w bezpośrednim sąsiedztwie Miami.

Pogoda i klimat w Boca Raton na Florydzie

Jeżeli myślisz o zakupie nieruchomości i osiedleniu się na Florydzie, to południowo wschodnie wybrzeże Florydy oferuje najlepsze warunki klimatyczne na całej Florydzie, choć czasem tę część wybrzeża Florydy nawiedzają huragany.Sprawdź informacje o huraganach na Florydzie w innym rozdziale naszego przewodnika po Florydzie. Latem temperatury w Boca Raton sięgają powyżej 30 stopni Celsjusza a zimą rzadko spadają poniżej 20 stopni Celsjusza.

To wszystko powoduje iż jest tu doskonały całoroczny klimat, to idealne miejsce dla kogoś lubiącego słońce i tropikalne kraje.
 Wysoki sezon w Boca Raton przypada na okres od końca listopada do końca marca. Wtedy jest tutaj najwięcej turystów szukających idealnego klimatu na wakacje na Florydzie.

Poniższy wykres obrazuje aktualną pogodę w Boca Raton na Florydzie. Znajdują się tutaj takie informacje jak aktualne zachmurzenie w Boca Raton, kierunek i prędkość wiatru w Boca Raton, informacje o ciśnieniu powietrza i wilgotności powietrza w Boca Raton. Dalej podany jest kierunek i prędkość wiatru w Boca Raton. Na końcu są informacje o godzinach wschodów i zachodów słońca w Boca Raton.

Pogoda klimat

Poniższą temperaturę w Boca Raton można odnieść do okolicznych miejscowości w pobliżu Boca Raton, także znanych kurortów turystycznych w Boca Raton, takich jak Delray Beach, Deerfield Beach, oraz Lake Worth, choć to miasto leży bardziej na północ od Boca Raton. Inne miasta w pobliżu o podobnej pogodzie jak w Boca Raton to Pompano Beach, Hollywood, Boynton Beach, Highland Beach, West Palm Beach, oraz miejscowość Coral Springs, położona dalej w głębi lądu mainland Florydy.

Pogoda Boca Raton

Oferta tygodnia 679.900$

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać