POGODA ST. PETERSBURG

Pogoda St. Petersburg – Floryda, USA. Jak większość miast Florydy również i St. Petersburg posiada wspaniały klimat i wysokie temperatury powietrza przez cały rok, co przyciąga nie tylko osoby szukające nieruchomości w ciepłych krajach i na wspaniałej Florydzie, ale i również wczasowiczów, poszukujących plaż i słonecznej pogody, na zachodniej Florydzie. Poniżej znajdują się aktualne informacje o panującej pogodzie w St. Petersburg.

Podana jest aktualna temperatura w St. Petersburg na Florydzie, są informacje o opadach w St. Petersburg, informacja o kierunku i prędkości wiatru i aktualne warunki atmosferyczne. Ważne informacje o wilgotności powietrza w St. Petersburg, oraz informacje o ciśnieniu atmosferycznym w St. Petersburg. Pogoda jest podawana na żywo, więc możesz sprawdzić temperatury panujące w St. Petersburg właśnie w tej chwili.

Temperatura St. Petersburg

Jeżeli planujesz wakacje w tej części Florydy, to koniecznie sprawdź pogodę w St. Petersburg i temperaturę w St. Petersburg w stopniach Celsjusza. Wedle statystyk St. Petersburg otrzymuje 53 cale deszczu rocznie, gdzie średnia w Stanach Zjednoczonych wynosi 37 cali. Średnio w St. Petersburg jest 248 dni słonecznych. Najgorętszym miesiącem w roku jest miesiąc lipiec z temperaturami powyżej 90 stopni F. W styczniu temperatury oscylują wokół 54 stopni F.
Sprawdź aktualną pogodę w St. Peterburg i temperaturę w St. Petersburg.

Pogoda St. Petersburg

St petersburg pogoda
5/5
Floryda ilość dni słonecznych
5/5

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Compare listings

Porównać