SAVANNAH

Savannah Georgia USA przewodnik. Miasto Savannah w Georgia. Jedno z najpiękniejszych miast wschodniego wybrzeża USA jak twierdzą przewodniki po Savannah. Piękne miasto z cudowną architekturą, wspaniałymi drzewami porośniętymi hiszpańskim mchem, które witają przybysza z każdego skweru w mieście, oraz miasto Savannah to jeden z najważniejszych portów morskich w stanie Georgia na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Prawdopodobnie dla trochę starszego pokolenia miasto będzie się kojarzyło przede wszystkim z niezwykle popularnym serialem telewizyjnym emitowanym w polskiej telewizji właśnie o takim samym tytule wraz z piękną piosenką którą wszyscy pamiętamy. To właśnie ta fontanna w Savannah – na czołówce serialu …

Savannah
Savannah w Georgia

Top miasto w Georgia na wycieczkę

Savannah w Georgia to fantastyczne miejsce na wycieczkę nawet kilkudniową, choć miasto nie przytłacza swoim ogromem, jest tutaj co zwiedzać, a przechadzka po wspaniałych skwerach i ulicach to prawdziwa przyjemność nie tylko dla rasowych podróżników, ale dla osób lubiących piękne i zadbane miejsca, oraz typową amerykańską architekturę i kolonialne budownictwo.
Cudowna atmosfera samego miasta wraz z nabrzeżem i portem, gdzie jest mnóstwo restauracji i knajp do których warto wejść na posiłek i spróbowanie lokalnej kuchni.

Wyprawa na duchy

Dla amatorów mocniejszych wrażeń w Savannah jest organizowane tzw. Ghost Tour, gdzie wieczorem po zapadnięciu zmroku możesz przejechać się specjalnym tramwajem-autokarem po skwerach na których wieszano skazańców, oraz zwiedzić najważniejsze budynki w Savannah.
Koniec lata (wrzesień) to czas kiedy nam udało się odwiedzić Savannah – była wprost niesamowita wilgotność powietrza, nawet bardziej gorąco i wilgotno niż na Florydzie. Więc proponujemy wycieczkę do Savannah na chłodniejszą porę roku, na pewno będzie przyjemniej i bardziej pożytecznie zwiedzać miasto w trochę chłodniejsze dni.

Savannah wycieczka

Savannah ma doskonałą bazę noclegową i mnóstwo hoteli. Bez problemu zarezerwujesz nocleg przez Booking lub Expedia w Savannah.

Savannah w Georgia. Zdjęcia z wycieczki do Savanah i stanu Georgia w USA. Amatorskie, czasami niezbyt dobrej jakości fotografie z Savannah. Cudowne miejsce na zwiedzanie kolonialnej architektury, oraz miejsc związanych także z wątkami polskiej historii w USA. Pułaski skwer i inne wspaniałe budynki i skwery w Savannah. Olbrzymie dęby i wspaniała roślinność.

Nieruchomości Savannah
Nieruchomości w Savannah

Kolejna seria fotografii z pięknego Savannah w stanie Georgia. Część przewodnika po USA. Sprawdź jak piękne to miasto i zaplanuj swoją wycieczkę do Savannah. Zdjęcia tramwaju dla turystów, skweru Pułaskiego w Savannah, a także sławnej fontanny w Parku Forsyth, zdjęcia architektury i budynków w mieście. A także Pulaski Monument w Savannah upamiętniający naszego rodaka i bitwę pod Savannah.

Ostatnia już seria zdjęć z Savannah w Georgia. Spójrz jak piękne są kilkusetletnie dęby amerykańskie porośniete mchem opadajacym romantycznie i tworzącym atmosferę rodem z horrorów. …
Zdjęcia Savannah w Georgia

  1. Pomożemy Ci w "ewakuacji" Twojego kapitału z Polski i UE
  2. Zainwestuj w USA zanim wyprowadzą Polskę z UE
  3. Twoje pieniądze w obliczu wojny na Ukrainie
  4. Zacznij czerpać pasywne zyski w dolarach
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament na emeryturę
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA

Okazja tygodnia! 340.000 USD

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Wyszukaj z mapy

Compare listings

Porównać