SAVANNAH

Savannah Georgia USA przewodnik. Miasto Savannah w Georgia. Jedno z najpiękniejszych miast wschodniego wybrzeża USA jak twierdzą przewodniki po Savannah. Piękne miasto z cudowną architekturą, wspaniałymi drzewami porośniętymi hiszpańskim mchem, które witają przybysza z każdego skweru w mieście, oraz miasto Savannah to jeden z najważniejszych portów morskich w stanie Georgia na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Prawdopodobnie dla trochę starszego pokolenia miasto będzie się kojarzyło przede wszystkim z niezwykle popularnym serialem telewizyjnym emitowanym w polskiej telewizji właśnie o takim samym tytule wraz z piękną piosenką którą wszyscy pamiętamy. To właśnie ta fontanna w Savannah – na czołówce serialu …

Savannah
Savannah w Georgia

Top miasto w Georgia na wycieczkę

Savannah w Georgia to fantastyczne miejsce na wycieczkę nawet kilkudniową, choć miasto nie przytłacza swoim ogromem, jest tutaj co zwiedzać, a przechadzka po wspaniałych skwerach i ulicach to prawdziwa przyjemność nie tylko dla rasowych podróżników, ale dla osób lubiących piękne i zadbane miejsca, oraz typową amerykańską architekturę i kolonialne budownictwo.
Cudowna atmosfera samego miasta wraz z nabrzeżem i portem, gdzie jest mnóstwo restauracji i knajp do których warto wejść na posiłek i spróbowanie lokalnej kuchni.

Wyprawa na duchy

Dla amatorów mocniejszych wrażeń w Savannah jest organizowane tzw. Ghost Tour, gdzie wieczorem po zapadnięciu zmroku możesz przejechać się specjalnym tramwajem-autokarem po skwerach na których wieszano skazańców, oraz zwiedzić najważniejsze budynki w Savannah.
Koniec lata (wrzesień) to czas kiedy nam udało się odwiedzić Savannah – była wprost niesamowita wilgotność powietrza, nawet bardziej gorąco i wilgotno niż na Florydzie. Więc proponujemy wycieczkę do Savannah na chłodniejszą porę roku, na pewno będzie przyjemniej i bardziej pożytecznie zwiedzać miasto w trochę chłodniejsze dni.

Savannah wycieczka

Savannah ma doskonałą bazę noclegową i mnóstwo hoteli. Bez problemu zarezerwujesz nocleg przez Booking lub Expedia w Savannah.

Savannah w Georgia. Zdjęcia z wycieczki do Savanah i stanu Georgia w USA. Amatorskie, czasami niezbyt dobrej jakości fotografie z Savannah. Cudowne miejsce na zwiedzanie kolonialnej architektury, oraz miejsc związanych także z wątkami polskiej historii w USA. Pułaski skwer i inne wspaniałe budynki i skwery w Savannah. Olbrzymie dęby i wspaniała roślinność.

Nieruchomości Savannah
Nieruchomości w Savannah

Kolejna seria fotografii z pięknego Savannah w stanie Georgia. Część przewodnika po USA. Sprawdź jak piękne to miasto i zaplanuj swoją wycieczkę do Savannah. Zdjęcia tramwaju dla turystów, skweru Pułaskiego w Savannah, a także sławnej fontanny w Parku Forsyth, zdjęcia architektury i budynków w mieście. A także Pulaski Monument w Savannah upamiętniający naszego rodaka i bitwę pod Savannah.

Ostatnia już seria zdjęć z Savannah w Georgia. Spójrz jak piękne są kilkusetletnie dęby amerykańskie porośniete mchem opadajacym romantycznie i tworzącym atmosferę rodem z horrorów. …
Zdjęcia Savannah w Georgia

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?