ZWIEDZANIE DAYTONA INTERNATIONAL SPEEDWAY

Zwiedzanie Daytona International Speedway – toru wyścigowego. Kiedy wybierzecie się na wycieczkę do Daytona to na pierwszym miejscu oczywiści jest zwiedzanie toru wyścigowego w Daytona – jednego z najsławniejszych torów wyścigowych samochodowych na całym świecie nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

W tym celu na miejscu organizowane są wycieczki dla turystów. Bilety można nabyć w kasie na miejscu tuż przy torze. Tor znajduje się przy wjeździe do Daytona, także są oznaczenia od centrum Daytona i od plaży w Daytona, którą również warto zwiedzić i przejechać się własnym samochodem lub wypożyczonym samochodem na Florydzie po plaży, ale o tym w dalszej części przewodnika po Daytona Beach na Florydzie.

Powiązany temat: miasto Daytona Beach na Florydzie

Daytona floryda
Daytona na Florydzie

Bilety na wyścigi

Do wyboru są dwie rodzaje wycieczek, ceny biletów w granicach dwudziestu/trzydziestu kilku dolarów. Tańsza wycieczka kosztuje około 15 USD. Jedna wycieczka to skrócone „tour”, ale również sporo można na niej zobaczyć, a ta droższa to rozszerzony „tour” na której to możesz także spotkać się z kierowcami z Daytona.

Obydwie wycieczko rozpoczynają się spod wejścia głównego dla turystów tuż przy torze. Jest to ogromny obiekt i kiedy odwiedzaliśmy go latem 2014 część toru była rozbudowywana i trwały olbrzymie prace budowlane i rozbudowywanie trybun.


Pamiątki z podróży do Daytony

Na miejscu znajduje się także doskonale zaopatrzony sklep z pamiątkami z Daytona Beach, gdzie kupisz nie tylko świetne t-shirty, czapeczki i breloczki, ale także całą masę wszelkiego rodzaju gadżetów związanych z wyścigami samochodowymi w Daytona.

Powiązany temat: pogoda w Daytona Beach

Wycieczka odbywa się specjalnymi wagonikami ciągniętymi przez samochód. Do tego przewodnik w czasie przejazdu mówi mnóstwo informacji o torze wyścigowym w Daytona. Naprawdę jest to arcyciekawe doświadczanie i nawet „anty fani” motoryzacji powinni zawitać tutaj i zobaczyć Daytonę.

Miejsce robi wrażenie a szczególnie wielkość samego toru wyścigowego. Poniżej znajdują się zdjęcia z wycieczki po Daytona Beach Florida. Zwiedzanie Daytona International Speedway

Wycieczka po torze wyścigowym Daytona

Wycieczka po torze wyścigowym Daytona w Stanach Zjednoczonych. Poniżej kolejna seria zdjęć z wycieczki po torze wyścigów samochodowych Daytona Beach na Florydzie. Ostatnie zdjęcie przedstawia bilecik na plażę w Daytona, który wykupuje się przy wjeździe na plaże i który uprawnia do poruszania się po plaży samochodem.

Fantastyczne doświadczenie które polecamy ogromnie. Droga po piasku, ale oznaczona słupkami i pachołkami. Jest kilka wjazdów na plaże w Daytona Beach.
Każde oznaczone i z „budką”, gdzie możesz kupić taki bilet.
 Daytona Beach to jedyne miejsce na świecie, gdzie po plaży można poruszać się samochodem. Daytona Beach wycieczka po torze wyścigowym

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?