ZWIEDZANIE DAYTONA INTERNATIONAL SPEEDWAY

Zwiedzanie Daytona International Speedway – toru wyścigowego. Kiedy wybierzecie się na wycieczkę do Daytona to na pierwszym miejscu oczywiści jest zwiedzanie toru wyścigowego w Daytona – jednego z najsławniejszych torów wyścigowych samochodowych na całym świecie nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

W tym celu na miejscu organizowane są wycieczki dla turystów. Bilety można nabyć w kasie na miejscu tuż przy torze. Tor znajduje się przy wjeździe do Daytona, także są oznaczenia od centrum Daytona i od plaży w Daytona, którą również warto zwiedzić i przejechać się własnym samochodem lub wypożyczonym samochodem na Florydzie po plaży, ale o tym w dalszej części przewodnika po Daytona Beach na Florydzie.

Powiązany temat: miasto Daytona Beach na Florydzie

Daytona floryda
Daytona na Florydzie

Bilety na wyścigi

Do wyboru są dwie rodzaje wycieczek, ceny biletów w granicach dwudziestu/trzydziestu kilku dolarów. Tańsza wycieczka kosztuje około 15 USD. Jedna wycieczka to skrócone „tour”, ale również sporo można na niej zobaczyć, a ta droższa to rozszerzony „tour” na której to możesz także spotkać się z kierowcami z Daytona.

Obydwie wycieczko rozpoczynają się spod wejścia głównego dla turystów tuż przy torze. Jest to ogromny obiekt i kiedy odwiedzaliśmy go latem 2014 część toru była rozbudowywana i trwały olbrzymie prace budowlane i rozbudowywanie trybun.


Pamiątki z podróży do Daytony

Na miejscu znajduje się także doskonale zaopatrzony sklep z pamiątkami z Daytona Beach, gdzie kupisz nie tylko świetne t-shirty, czapeczki i breloczki, ale także całą masę wszelkiego rodzaju gadżetów związanych z wyścigami samochodowymi w Daytona.

Powiązany temat: pogoda w Daytona Beach

Wycieczka odbywa się specjalnymi wagonikami ciągniętymi przez samochód. Do tego przewodnik w czasie przejazdu mówi mnóstwo informacji o torze wyścigowym w Daytona. Naprawdę jest to arcyciekawe doświadczanie i nawet „anty fani” motoryzacji powinni zawitać tutaj i zobaczyć Daytonę.

Miejsce robi wrażenie a szczególnie wielkość samego toru wyścigowego. Poniżej znajdują się zdjęcia z wycieczki po Daytona Beach Florida. Zwiedzanie Daytona International Speedway

Wycieczka po torze wyścigowym Daytona

Wycieczka po torze wyścigowym Daytona w Stanach Zjednoczonych. Poniżej kolejna seria zdjęć z wycieczki po torze wyścigów samochodowych Daytona Beach na Florydzie. Ostatnie zdjęcie przedstawia bilecik na plażę w Daytona, który wykupuje się przy wjeździe na plaże i który uprawnia do poruszania się po plaży samochodem.

Fantastyczne doświadczenie które polecamy ogromnie. Droga po piasku, ale oznaczona słupkami i pachołkami. Jest kilka wjazdów na plaże w Daytona Beach.
Każde oznaczone i z „budką”, gdzie możesz kupić taki bilet.
 Daytona Beach to jedyne miejsce na świecie, gdzie po plaży można poruszać się samochodem. Daytona Beach wycieczka po torze wyścigowym

Oferta tygodnia! 400.000$ Apartament w Miami Aventura

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na marzec 2023! Cena 700.000$. Dom w Parkland z 4 sypialniamiFirma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Szukaj nieruchomości

Reklama
Compare listings

Porównać