Jesteśmy w Boca Raton

Boca Raton

Jesteśmy w Boca Raton na Florydzie. To najbardziej prestiżowa lokalizacja Florydy na zakup nieruchomości i na zamieszkanie na Florydzie. Miami jest zaledwie 50-60 minut jazdy samochodem lub Uberem. Na lotnisko w Miami dojedziesz w 45 minut do godziny w zależności od ruchu na autostradzie I-95.
Na lotnisko w Fort Lauderdale dojedziesz w 30-35 minut.

Gdzie jest Boca Raton?

A samo miasto Boca Raton? Od lat znane jako najbardziej prestiżowa lokalizacja na posiadanie nieruchomości na Florydzie. U nas jest drogo … to prawda. Ale ludzie wiedzą za co płacą! Miasto jest przepiękne, zawsze niezwykle zadbane, czyste i zawsze prezentuje się najlepiej na tle innych lokalizacji Florydy. Sami mieszkańcy to bogaci ludzie z każdego zakątka świata. Duża populacja żydowska, doskonałe szkoły (z tego słynie Boca). Świetne plaże, doskonałe restauracje, steak-housy, centra handlowe i designerskie sklepy. Dobre szkoły żydowskie, znany uniwersytet FAU w Boca Raton.

Elita mieszka w Boca Raton!
Do tego pola golfowe światowego formatu, country cluby dla elity i ultra luksusowe urbanizacje, osiedle i domy nad kanałami wodnymi. O domach przy oceanie nie wspominając w budżetach 30, 40 i 50 mln USD. Działki przy oceanie zaczynają się w cenach od 15 mln USD.

Boca Raton

Kto mieszka w Boca?

Uff … lepiej nie wymieniać, bo musimy szanować prywatność nie tylko naszych polskich celebrytów, którzy mają tutaj domy i luksusowe apartamenty. Ale także amerykańscy celebryci i gwiazdy mieszkają w Boca Raton.

W USA świadomość lokalizacji Boca Raton na Florydzie jest duża. Często w filmach przewija się fraza „Boca Raton” jako miejsce dla milionerów i multimilionerów na Florydzie. W Polsce stosunkowo niewiele osób ma tę świadomość, ale osoby interesujące się nieruchomościami w USA mają trochę wiedzy i wiedzą gdzie i czym charakteryzuje się Boca Raton na Florydzie.

A na ulicach? Najnowsze i najbardziej luksusowe samochody. Mc Laren, Maybach, Rolls Royce, Porsche i Lamborghini. No trochę się zapędziłem … są i skromniejsze mercedesy oraz BMW… 🙂

Wiesz gdzie nas szukać

Nam  …cóż  …. pozostaje Was zaprosić do naszego biura w Boca Raton i spotkanie z nami. Jeżeli chcesz najlepszą lokalizację na Florydzie, to wiesz już gdzie szukać. Także czasami warto nie upierać się tylko na apartament w Miami na Brickell lub na Miami Beach, a trochę poszerzyć swoje „horyzony inwestycyjne” i zobaczyć nieruchomości w Boca Raton.

Serdecznie Was zapraszamy i czekamy na Wasze telefony i maile. Boca czeka na Was!!

Ekipa floryda.eu

tel. 001 (561) 900 8050
Zadzwoń ! Nikt się nie dowie! Twoja prywatność jest dla nas priorytetem!!

Tutaj znajdziesz oferty nieruchomości z Boca Raton

Zainteresuje Cię także: miasto Boca Raton | dlaczego Boca jest droższa od Miami | golf w Boca Raton | Boca Raton – mieszkać na Florydzie | ogrody japońskie w Boca Raton |

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?