MAPA HAWAJÓW

Mapa Hawajów. Sprawdź gdzie leżą Havaje należące do Stanów Zjednoczonych i jak dostać się na Hawaje z mainland USA. Drogi i autostrady na mapie poszczególnych wysp Hawajów. Rozmieszczenie poszczególnych wysp archipelagu hawajskiego na mapie.

Jak widać z mapy tej części Pacyfiku Hawaje składają się z 8 głównych wysp: Hawaii, Maui, Oahu, Kauai, Molokai, Lanai, Niihau, oraz Kahoolawe.
Mniejsze wysepki, także widoczne w archipelagu Hawajów to: Nihoa, Necker, Kure Atoll, Midway Atoll, Pearl and Hermes Atoll, Lisianski Island, Laysan, Maro Reef, Gardner Pinnacles, oraz French Frigate Shoals.

W sumie jest aż 137 wysepek i większości z nich tutaj nie wymieniamy choć znajdziesz je na mapie Google Hawaii. Mapa Google Hawaii wydaje się być dokładniejsza i bardziej przejrzysta dla podróżnika niż mapa Bing Hawajów.
 Zobacz także przewodnik po Hawajach

Mapę Hawajów można przeglądać jak mapę satelitarną Hawajów, mapę drogową Hawajów, oraz mapę geograficzna Hawajów. Widać też przeprawy promowe pomiędzy poszczególnymi wyspami Hawajów, oraz lotniska na mapie Hawajów.

Na mapie Hawajów są zaznaczone największe miasta archipelagu i jeżeli przylatujesz na lotnisko w Honolulu, to mapa Hawajów może się przydać w przypadku wynajęcia samochodu lub w przypadku rezerwacji hotelu na wakacje w Honolulu.

Największe miasta archipelagu widoczne na mapie Hawajów to: Honolulu ze sławną Waikiki Beach, Kailua, Wahiawa, Kahului, Kaunakakai, Captain Cook, Hilo, Kailua Kona, oraz Kukio. Z mapy można obliczyć odległości pomiędzy poszczególnymi wyspami i miastami na mapie Hawajów.

Mapa Hawajów

5/5

Compare listings

Porównać