MAPA STANU KALIFORNIA

Mapa Kalifornii w USA. Sprawdź na mapie stanu jak dojechać na lotnisko w Los Angeles i do największych atrakcji Kalifornii, jak np. Hollywood, do parków narodowych Kalifornii i do najciekawszych miast stanu. Mapa dla podróżujących po Kalifornii i zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Ten stan na zachodnim wybrzeżu cieszy się największą popularnością wśród turystów i emigrantów jadących do USA.

Na mapie stanu Kalifornia zaznaczono największe miasta Kalifornii i lotniska Kalifornii: Los Angeles, San Diego, Santa Barbara, San Francisco, Sacramento, Fresno, Eureca, San Jose, bliżej L.A. sławne Riverside, Santa Monica, Malibu, Costa Mesa, oraz San Bernardino. Jeżeli będziesz podróżował po Kalifornii wypożyczonym samochodem z pewnością mapa Google się przyda po wojażach po tej części Zachodniego Wybrzeża USA. A szczególnie jeżeli chcesz odwiedzić: Golden Gate Bridge w San Francisco, więzienie Alcatraz, ZOO w San Diego, Universal Studios Hollywood, Yosemite Valley, oraz Giant Forest.

Na mapie Kalifornii zaznaczono też największe atrakcje turystyczne Kalifornii, oraz hotele, rzeki i parki narodowe. Ten stan liczący blisko 40 mln ludności, to wyzwanie dla każdego podróżnika i dlatego warto się zaopatrzyć w dobrą mapę Kalifornii jeszcze przed lądowaniem na lotnisku w Los Angeles i przed rezerwacją samochodu na lotnisku w L.A. Mapa jest także przydatna dla Polonii w Kalifornii i polskich kierowców ciężarówek w USA i Polaków szukających pracy w Stanach Zjednoczonych. Mapa Google Kalifornii wydaje się lepsza od mapy Bing Kalifornii dostępna w internecie.

Mapa stanu Kalifornia w USA

5/5

Aston Martin Residences Miami

Firma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Compare listings

Porównać