Jak najtaniej przylecieć na Florydę w styczniu 2023

Loty Miami Warszawa

Loty na Florydę z Polski. Są tanie loty na Florydę do Miami w styczniu 2023r. Najlepiej zarezerwować bezpośredni lot z Warszawy do Miami polskimi liniami lotniczymi LOT. Nam udało się znaleźć taki oto lot. Patrz na ceny za bilety lotnicze poniżej. Taka opcja dolotu na Florydę bezpośrednio z Polski wydaje się najlepszym rozwiązanium, najszybszym i co najważniejsze najmniej uciążliwym. Bo jak wiemy doskonale – bezpośrednie loty bez przesiadek są najlepsze. Parę godzin i jesteś w Miami !!

Loty z Polski na Florydę w styczniu 2022

Loty Warszawa Miami Floryda
Loty Warszawa Miami Floryda

Loty z innych części USA na Florydę

Natomiast jeżeli mieszkasz w USA lub w Kanadzie, opcje tanich lotów do Miami i do Fort Lauderdale jest mnóstwo. Szczególnie polecamy lotnisko w Fort Lauderdale, mniejsze od Miami lotniska MIA, mniej stresujące i bliżej naszej siedziby w Boca Raton. Lądując w Fort Lauderdale kolejki i tłok na lotnisku w Miami. Sprawdźcie także opcje połączenia na lotnisko w Palm Beach. Z Nowego Jorku i Chicago jest mnóstwo tanich lotów do Palm Beach.

Z Europy na południową Florydę

A jeżeli mieszkasz w Niemczech, w Wielkiej Brytanii lub w Holandii, to także jest mnóstwo bezpośrednio lotów do Miami. Praktycznie codziennie są połączenia lotnicze z dużych stolic europejskich i do Miami. Z Niemiec jest sporo lotów do Fort Lauderdale. Z Madrytu w Hiszpanii jest także kilka lotów dziennie do Miami. Można też dolecieć, przesiadając się w portugalskiej Lizbonie lotem do Miami. Portugalski TAP ma często zniżkowe bilety na tej trasie. Warto sprawdzić na ich stronie, zamiast szukając biletów poprzez wyszukiwarki tanich biletów lotniczych.

powiązany temat: wszystkie lotniska na Florydzie

Compare listings

Porównać
Otwórz chat
1
Zapraszam do rozmowy na chacie na żywo
Witam serdecznie z Florydy!
Tutaj Anna Zalewska. W czym mogę pomóc?