Zagraniczne agencje nieruchomości

Biuro nieruchomości za granicą

Zapraszamy do współpracy zagraniczne agencje nieruchomości wyspecjalizowane w sprzedaży nieruchomości za granicą. Dziś serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z polskimi agencjami nieruchomości działającymi na całym świecie. Nie tylko agencje nieruchomości działające w Europie, ale także polskie agencje nieruchomości działające poza Unią Europejską i biura nieruchomości na wszystkich kontynentach.

Np. polskie biura nieruchomości działające w Egipcie, gdzie też Polacy kupują nieruchomości i inwestują w apartamenty lub w domy za granicą. Lub polskie biura nieruchomości na Zanzibarze, albo agencje nieruchomości w Kenii, gdzie także polscy obywatele szukają okazji i tanich nieruchomości na kontynencie afrykańskim. Być może Afryka, to destynacja na dom za granicą, nie dla wszystkich, raczej dla osób z niskim budżetem na inwestycję zagraniczną.

Polacy coraz więcej kupują nieruchomości na świecie

Temat nieruchomości za granicą coraz bardziej rozpala Polaków, więc jeżeli prowadzisz biuro nieruchomości na Cyprze albo agencję nieruchomości na Kostaryce lub biuro sprzedaży w Meksyku na Jukatanie, serdecznie zachęcam do nawiązania z nami kontaktu. A może jesteś indywidualnym sprzedawcą nieruchomości w Austrii, albo w Szwajcarii lub sprzedajesz nieruchomości w Ekwadorze. Dowiedzmy się wspólnie gdzie się opłaca inwestować w nieruchomości w Europie. A może nieruchomości w Ameryce Południowej to przyszłość i zakup apartamentu w Brazylii, to będzie świetna inwestycja w przyszłość dla mnie i mojej rodziny?

Czy może w nieruchomości w Ameryce, albo w nieruchomości w Azji to opcja na dziś? Jakie kraje są najlepsze do inwestycji w nieruchomości za granicą w roku 2022. A jaki będzie trend w nieruchomościach zagranicznych w 2023 roku? Czy ceny domów i mieszkań na świecie spadną w pierwszym kwartale 2023? Czy “polecą na łeb na szyję” i czeka nas podobny krach na rynku nieruchomości jak w roku 2008-2009? Gdzie najlepiej inwestować kapitał i gdzie są najwyższe zwroty z inwestycji na świecie? Gdzie są tanie nieruchomości na świecie, a gdzie drogie i luksusowe nieruchomości za granicą?

Ta sama grupa docelowa

Jak doskonale wiecie, osoby poszukujące nieruchomości za granicą, to mniej więcej ta sama grupa docelowa. Choć jak wiemy, Polak poszukujący nieruchomości w Bułgarii za 26.000 Euro, za bardzo nie będzie miał czego szukać na Florydzie lub na Kajmanach, gdzie tylko bilet lotniczy kosztuje w tej chwili w granicach 1.000 USD. O cenach nieruchomości nie wspominając.

Biura nieruchomości za granicą
Biura nieruchomości za granicą. Nieruchomości w Hong Kongu i przepiękna panorama miasta.

Abstrahując od budżetu, jaki Polacy przeznaczają na zakup nieruchomości za granicą warto jest wymienić się doświadczeniami i wiedzą w tej materii. Do naszego biura na Florydzie także docierają polscy inwestorzy zainteresowani zakupem nieruchomości zagranicznej np. w Dubaju, albo osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w Hiszpanii, albo nieruchomości we Włoszech i w Portugalii. Nasza agencja specjalizuje się w luksusowym segmencie

Najlepsze lokalizacje na inwestycje za granicą

Jest kilka bardzo popularnych kierunków do zakupu nieruchomości na świecie przez Polaków. Oczywiście ze względu na bliskość i tanie loty po Europie, nieruchomości w Hiszpanii i nieruchomości we Włoszech, Francji i w Bułgarii są od lat najpopularniejszymi miejscami do zakupu nieruchomości w chwili obecnej. Ale wiemy też, iż nasi rodacy kupują dużo nieruchomości w Turcji, na wybrzeżu tego kraju, nieruchomości w Tajlandii. Są także właściciele nieruchomości na Filipinach, nie wspominając o nieruchomościach na bliskiej nam Dominikanie i na niektórych wyspach Karaibów. A co myślicie o nieruchomościach w Wielkiej Brytanii, gdzie tylu Polaków mieszka i pracuje. A nieruchomości w Irlandii? A agencje nieruchomości w Niemczech?

Dziś lansujemy slogan! Zagraniczne agencje nieruchomości łączcie się!

Najlepiej gdy napiszesz do nas maila lub zadzwonisz na numer telefonu w kontakcie. Nie preferujemy kontaktu przez media społecznościowe, choć tam – siłą rzeczy – jesteśmy obecni. Ale aktualne nasze oferty sprzedaży znajdziesz na naszej stronie internetowej i odwiedzając nas na Florydzie, a nie w postach na Facebooku lub Instagramie.
Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem nieruchomości na Florydzie.

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?