MAPA EVERGLADES

Mapa Everglades na Florydzie. Gdzie w USA na półwyspie Floryda leżą mokradła Everglades. Niektórzy nazywają je bagnami lub rozlewiskami Everglades, za co obrażają się aktywiści i osoby związane z tym cudownym przyrodniczym “zjawiskiem” Everglades na Florydzie. Jeżeli planujesz wycieczkę do Everglades i zwiedzanie tego tak emblematycznego miejsca na Florydzie, to u nas znajdziesz sporą dawkę informacji i przewodnik po Everglades, a także mapę turystyczną Everglades. Proste informacje jak dojechać do Everglades z lotniska w Miami lub z Twojego miejsca zakwaterowania lub hotelu na Florydzie.

Mapa Everglades

Informacje niezbędne doo planowania odwiedzenia i wędrówek po Everglades na południowej Florydzie. Poniższa mapa Everglades pozwoli Ci zaplanować wyprawę do tego miejsca na Florydzie.
Na mapie USA, Everglades znajduje się na południowym krańcu półwyspu Floryda. W polskim języku i podczas poszukiwania mapy Everglades łatwo jest nie wpisać końcówki “s” do prawidłowej pisowni tego miejsca na Florydzie. Czyli my, Polacy, często piszemy Everglade lub błędnie Ewerglade.

Powiązany temat: jak zwiedzać Everglades na Florydzie

Mapa Everglades
Aktualna mapa Everglades na Florydzie

Everglades na mapie Florydy

Rozlewiska Everglades zajmują ogromny obszar całej południowej Florydy i są jedną z największych biosfer na naszej planecie. Na mapie poniżej dobrze widać miasto Everglades, oraz Everglades National Park, który to Was zapewne interesuje i który chcecie odwiedzić podczas wizyty na Florydzie.

Na mapie doskonale widać drogę stanową z Miami do Everglades City prowadząca ze wschodu na zachód Florydy. Także ważną drogę 75 z Fort Lauderdale do Naples, przecinającą Everglades wszerz. To częsta trasa którą przejeżdżamy chcąc odwiedzić zachodnią Florydę i tamtejsze miejscowości położone nad Zatoką Meksykańską.

Na mapie Everglades także doskonale widać pobliskie miejscowości i lokalizacje Florydy południowej takie jak: Homestead na południe od Miami, dzielnicę Miami – Hialeah, park Big Cypress National Preserve, Everglades and Francis S. Tylor Wildlife Management Area. To część parków narodowych Florydy i tej części USA. Wszystkie te lokalizacje znajdziesz na mapie Everglades poniżej.

Everglades mapa

5/5

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?