MAPA EVERGLADES

Mapa Everglades na Florydzie. Gdzie w USA na półwyspie Floryda leżą mokradła Everglades. Niektórzy nazywają je bagnami lub rozlewiskami Everglades, za co obrażają się aktywiści i osoby związane z tym cudownym przyrodniczym „zjawiskiem” Everglades na Florydzie. Jeżeli planujesz wycieczkę do Everglades i zwiedzanie tego tak emblematycznego miejsca na Florydzie, to u nas znajdziesz sporą dawkę informacji i przewodnik po Everglades, a także mapę turystyczną Everglades. Proste informacje jak dojechać do Everglades z lotniska w Miami lub z Twojego miejsca zakwaterowania lub hotelu na Florydzie.

Mapa Everglades

Informacje niezbędne doo planowania odwiedzenia i wędrówek po Everglades na południowej Florydzie. Poniższa mapa Everglades pozwoli Ci zaplanować wyprawę do tego miejsca na Florydzie.
Na mapie USA, Everglades znajduje się na południowym krańcu półwyspu Floryda. W polskim języku i podczas poszukiwania mapy Everglades łatwo jest nie wpisać końcówki „s” do prawidłowej pisowni tego miejsca na Florydzie. Czyli my, Polacy, często piszemy Everglade lub błędnie Ewerglade.

Powiązany temat: jak zwiedzać Everglades na Florydzie

Mapa Everglades
Aktualna mapa Everglades na Florydzie

Everglades na mapie Florydy

Rozlewiska Everglades zajmują ogromny obszar całej południowej Florydy i są jedną z największych biosfer na naszej planecie. Na mapie poniżej dobrze widać miasto Everglades, oraz Everglades National Park, który to Was zapewne interesuje i który chcecie odwiedzić podczas wizyty na Florydzie.

Na mapie doskonale widać drogę stanową z Miami do Everglades City prowadząca ze wschodu na zachód Florydy. Także ważną drogę 75 z Fort Lauderdale do Naples, przecinającą Everglades wszerz. To częsta trasa którą przejeżdżamy chcąc odwiedzić zachodnią Florydę i tamtejsze miejscowości położone nad Zatoką Meksykańską.

Na mapie Everglades także doskonale widać pobliskie miejscowości i lokalizacje Florydy południowej takie jak: Homestead na południe od Miami, dzielnicę Miami – Hialeah, park Big Cypress National Preserve, Everglades and Francis S. Tylor Wildlife Management Area. To część parków narodowych Florydy i tej części USA. Wszystkie te lokalizacje znajdziesz na mapie Everglades poniżej.

Everglades mapa

5/5

Oferta tygodnia! 400.000$ Apartament w Miami Aventura

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarząd i utrzymanie Państwa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji na świecie
  7. Najlepsze lokalizacje Florydy: Miami, Boca Raton, Palm Beach
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie

Nasza sugestia inwestycji na marzec 2023! Cena 700.000$. Dom w Parkland z 4 sypialniamiFirma współpracująca

Nieruchomości w USA
USA przewodnik

Szukaj nieruchomości

Reklama
Compare listings

Porównać