Mieszkania w USA

Mieszkania w USA

Zakup mieszkania w USA! Od czego zacząć i jak “zabrać się” do zakupu mieszkania w Stanach Zjednoczonych. Dziś przypominamy ważne informacje dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. U nas znajdziesz nie tylko fachową obsługę na miejscu w Ameryce w języku polskim, ale także mnóstwo informacji praktycznych w postaci artykułów na naszej stronie internetowej, o wszelkich aspektach związanych z zakupem mieszkania w USA. Z racji lokalizacji naszej agencji nieruchomości na Florydzie, nasza sprzedaż ogranicza się do południowej Florydy. Jednak informacje co do zakupu mieszkania w USA pokrywają się i warto się z nimi zapoznać.

Mieszkania w USA

Teoria i praktyka! Nie masz czasu na lekturę jak kupuje się nieruchomości w USA? Nie ma problemu – po prostu zadzwoń do nas!
Każda osoba zainteresowana amerykańskim rynkiem nieruchomości znajdzie u nas fachowe kompendium wiedzy na temat amerykańskiego rynku nieruchomości i zakupu posesji przez osobę z zagranicy na terenie USA. Prawa i obowiązki osoby kupującej nieruchomość w USA. Poczytaj nasze posty z ostatnich lat i informacje na stronie, jak wygląda cały proces zakupu nieruchomości i mieszkania w USA, a przynajmniej będziesz doskonale przygotowany/a “teoretycznie” do zakupu mieszkania w USA.


Zainteresuje Cię także: Polak kupuje mieszkanie w USA


USA zakup nieruchomości

Większość zasad i przepisów co do zakupu mieszkania w USA pokrywa się w większości stanów. Mimo wszystko, najwięcej nieruchomości Polacy kupują na Florydzie w USA. Oczywiście pomijając polską Polonię, która dominuje nieruchomości w Chicago czy rynek nieruchomości w Nowym Jorku, gdzie także mnóstwo Polaków kupuje nieruchomości. Ale to głównie Polacy pracujący i mieszkający w USA na stałe.
Jednak jeżeli jesteś Polakiem mieszkającym w Polsce lub innym kraju świata i interesujesz się amerykańskim rynkiem nieruchomości, to Floryda jest najlepszym wyborem dla Ciebie, co do takiej inwestycji za granicą. Nie warto szukać ogłoszeń nieruchomości z innych stanów Ameryki. Skoncentruj się na florydzkim rynku nieruchomości.


Zainteresuje Cię także: jakich zwrotów z inwestycji w USA mogę się spodziewać


Floryda wygrywa

A o powodach takiej inwestycji, pisaliśmy wielokrotnie w naszych postach na blogu i w naszych artykułach na stronie. Znajdziesz je tam wszystkie. Jeżeli jesteś świadomym inwestorem i interesuje Cię zakup nieruchomości za granicą, wcześniej czy póżniej zorientujesz się dlaczego kupuje się nieruchomości na Florydzie i dlaczego inwestuje się tutaj w dom lub w mieszkanie w USA.

Polskie biuro na Florydzie

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją. Pamiętaj aby zostawić swój numer telefonu.
Niestety, na “anonimowe” maile (których ostatnio dociera do nas mnóstwo) i zapytania, nie odpowiadamy.
Podaj swój numer telefonu i swój mail, podczas kontaktu z naszym biurom
Zapraszamy serdecznie na zawsze wspaniałą i słoneczną Florydę. Miami czeka!

Przejdź dalej: skontaktuj się z nami | oferty nieruchomości 

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Witam! Zapraszam do rozmowy na żywo
Scan the code
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?