RIVERWALK W FORT LAUDERDALE

Adres Riverwalk w Fort Lauderdale i dojazd.

305 S Andrews Ave #410, Fort Lauderdale, FL 33301, USA

Drugie największe miasto południowej Florydy

Jeżeli odwiedzicie południowo wschodnią Florydę, to zaraz po zwiedzaniu Miami, warto wybrać się na wycieczkę do pięknego Fort Lauderdale na wschodnim wybrzeżu Atlantyku. To druga w kolejności najpopularniejsza destynacja turystyczna Florydy południowej. Fort Lauderdale to ogromne miasto z cudowną plażą, ale oprócz złotego piasku i krystalicznie czystych wód Oceanu Atlantyckiego miasto ma do zaoferowania o wiele więcej.

Riverwalk mapa Fort Lauderdale

A jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości tutaj i na inwestycje w nieruchomości na Florydzie, to cudowne miasto może stać się Twoim drugim domem w Stanach Zjednoczonych.
 Jednym z miejsc Fort Lauderdale do którego warto się wybrać na wycieczkę jest Riverwalk w Fort Lauderdale. Co to jest Riverwalk w Fort Lauderdale i gdzie się znajduje? To po prostu część miasta nad jednym z kanałów, wspaniale zagospodarowanych i udostępnionych dla mieszkańców miasta. To ładna aleja spacerowa wzdłuż kanału.

Powiązane: oferty nieruchomości z Fort Lauderdale

Dojazd i parkowanie samochodu

Jeżeli dojeżdżacie z Miami do Fort Lauderdale, to najlepiej zaparkować auto jak najbliżej Riverwalk,na jednym z partkingów piętrowych w pobliżu FAU – Florida Atlantic University, oraz budynku Bank of America. Tuż obok Museum of Art w Fort Lauderdale znajduje się duży, piętrowy i łatwo dostępny parking.

Opłatę za parking należy uiścić przed zaparkowaniem auta na określoną ilość czasu, płacąc gotówką lub kartą kredytową w parkomacie, znajdującym się na pierwszym i drugim piętrze tego parkingu. Reszta miejsc parkingowych jest zarezerwowana dla pracowników, i studentów okolicznych instytucji i uczelni. Nie rekomendujemy darmowego i przypadkowego parkowania w jakiejkolwiek części Fort Lauderdale.

Powiązany temat: podróżowanie samochodem po USA

Co może się zakończyć wywiezieniem auta i słoną opłatą za “towing” i dojazd taksówką (albo Uberem) do parkingu, gdzie przechowywane są nielegalnie parkowane auta, od delikwentów łamiących prawo.
 Po zaparkowaniu samochodu warto najpierw odwiedzić Muzeum Sztuki w Fort Lauderdale, gdzie znajdują się okolicznościowe wystawy sztuki. Na dole znajduje się kafeteria w której można wspomóc się mocną kawą podczas upału południowej Florydy.

Riverwalk
Riverwalk w Fort Lauderdale

Museum of Art w Fort Lauderdale

W czasie naszej wycieczki udało nam się zwiedzić wystawę poświęconą Martinowi Lutherowi Kingowi i działalności na rzecz wyrównanie praw człowieka. W muzeum zostały zaprezentowane wspaniałe zdjęcia z lat 50-tych i 60-tych XX wieku z czasów, kiedy czarni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie byli traktowani na równi z białymi obywatelami USA.

Na poruszających zdjęciach można zobaczyć działalności i akcje Ku Klux Klanu, poruszające zdjęcia z wieców czarnej mniejszości i zdjęcia z imprez i przemówień Martina Luthera Kinga. Restauracje tylko dla białych, publiczne ubikacje do których nie mieli wstępu czarnoskórzy i mnóstwo innych arcyciekawych fotografii z czasów prześladowania czarnoskórej ludności USA.

Czas na Riverwalk

Po odwiedzeniu muzeum warto się wybrać na spacer po Riverwalk. To piękne i pełne zieleni miejsce w mieście, wysadzane cudowną, tropikalną roślinnością, miejsce gdzie znajdziesz restauracje, bary, kafeterie, oraz przystań jachtową. Z tego miejsca odjeżdżają wycieczki po kanałach z których słynie Fort Lauderdale.

Zainteresuje Cię także: wycieczki na Karaiby z Fort Lauderdale

Kursuje tutaj także Water Taxi w kolorze żółtym, to mały stateczek na który również warto się zabrać. Jeżeli natomiast chcesz zobaczyć więcej Fort Lauderdale, koniecznie skorzystaj z wycieczki po kanele przez River Cruises.

Kontynuując przechadzkę po Riverwalk natkniesz się na irlandzki pub, gdzie nie tylko napijesz się piwa lub raczej będziesz miał szansę kosztować kilkudziesięciu gatunków piw z całego świata, ale także zamówisz dobre jedzenie. Warto się tutaj zatrzymać na kilkanaście minut i zamówić zimnego drinka i przez chwilę można podziwiać przepływające obok jednostki pływające.

Zainteresuje Cię także: plaże w Fort Lauderdale

Tuż obok znajduje się zwodzony most, który co chwilę otwiera się aby przepuścić co większe statki i pływające jednostki. Doskonałe miejsce do relaksu i zadumą nad pięknością i czystością tego miejsca.

Trochę gimnastyki

Po odpoczynku warto przejść jeszcze kilkaset metrów i dojść do niewielkiego parku, gdzie znajduje się darmowa siłownia dla mieszkańców miasta. Tutaj jeżeli akurat Twój strój odpowiada okolicznością, można poćwiczyć na urządzeniach rodem z najlepszej siłowni. I to wszystko bezpłatnie i w cieniu pięknych palm i tropikalnej roślinności Florydy.

Powiązany temat: siłownie na Florydzie

Okolice Riverwalk to także doskonałe miejsce i zarazem jedno z najlepszych miejsc w mieście na zakup apartamentu w doskonałej lokalizacji w Fort Lauderdale. Jeżeli nie lubisz lokalizacji plażowych to miejsce z pewnością powinieneś wziąć pod uwagę jeżeli myślisz o inwestycji swoich pieniędzy w nieruchomości w Fort Lauderdale.

Riverwalk Floryda Fort Lauderdale foto
Riverwalk Floryda Fort Lauderdale

A jeżeli zdecydujesz się na zamieszkanie w tym miejscu i przeprowadzkę z np. północnych stanów USA lub z Kanady na Florydę, na pewno Riverwalk w Fort Lauderdale, stanie się miejscem ulubionym na spacery lub ranny jogging z Twoim psem.

Powiązany temat: lotnisko Fort Lauderdale i loty z Europy na Florydę

Zadzwoń
tel. +1 561 900 8050

Nasze usługi w USA

  1. Sprzedaż nieruchomości na Florydzie
  2. Wynajem nieruchomości na Florydzie
  3. Zarządzanie i obsługa nieruchomości na Florydzie
  4. Wynajem nieruchomości podczas Twojej nieobecności na Florydzie
  5. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny
  6. Kup z nami dom lub apartament w najlepszej lokalizacji Florydy
  7. Lokalizacje: Miami, Boca Raton, Fort Lauderdale, Palm Beach i inne
  8. Dla naszych klientów otwieramy konto w banku w USA
  9. Doradztwo podatkowe i finansowe związane z inwestycją na Florydzie
  10. Obsługa klienta z Europy od A do Z

Przeglądaj oferty w języku angielskim (English version)

Usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na Florydzie

Ameryka dla inwestora i nie tylko

Szukaj nieruchomości

UWAGA!
Nie znalazłeś odpowiedniej dla Ciebie nieruchomości? Skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości na Florydzie. Najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę.
Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie na Florydzie? Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!

kontakt biuro nieruchomości za granicą

Compare listings

Porównać
OTWÓRZ CHAT
1
Zapraszam do rozmowy na żywo
ROZMAWIAJ NA ŻYWO
Tutaj Anna Zalewska.
Witam serdecznie z Florydy. W czym mogę pomóc?